Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• vyhodu obchodu
  • nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 2 týždňami

• Je to naozaj super obhod
  • nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 2 týždňami

Namiesto pravej hmlovky som objednal omylom ľavú. Po telefonáte mi obratom poslali kurierskou firmou pravú hmlovky. Neplatil so žiadne poštovné.
    Maximálne ochotný, rýchle a bezplatné vybavenie môjho omylu.
    Môžem doporucit.

• Rychlost, kvalita....spokojnost.
  • nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 3 týždňami

Obchod má širokú ponuku a promtne reaguje, odporúčam aj iným záujemcom.

• nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 4 týždňami

• DOBRÁ CENA,VEĽKÝ VÝBER,RÝCHLE VYBAVENIE OBJEDNÁVKY.
    • ZATIAĽ NEMÁM TAKÚ SKÚSENOSŤ.
  • nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 1 mesiacom

To bol moj prvy a posledny nakup.

• nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 1 mesiacom

Skusenosti mam viac ako perfektne ..poradia mi ked nieco neviem ked tovar nemaju urychlene ..povedala by som ze expresne objednaju a aj dorucia ..

• Rýchle dodanie,super komunikácia
  • nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 1 mesiacom

• objednávka rýchle vybavená a tovar kuriérom dodaný až do rúk zákazníka. Vodič SPS p.Pauko príjemný človek, ochotný pomôcť, keď je treba.

• široký sortiment
    • prijateľné ceny
    • doba dodania
    • nie úplne presné diely

Diely celkom ok, až na to, že nie všetky sedia. Objednali sme lampu a smerovku, dosť nakrivo polepené, na okrajoch pretŕčajúci nadbytočný materiál - trebalo zbrúsiť. Tak isto predná maska.
    Dodanie tiež ok - potvrdzujúci mail prišiel, ale o odoslaní nič - ale na infolinke pán veľmi promptne informoval o stave objednávky. Objednali sme v piatok - doručili vo štvrtok - žiaľ sme potrebovali diely dosť súrne, čiže zamrzelo. Ale celkovo v pohode, diely poslúžili, vďaka!

• nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 1 mesiacom

• Dobre spracovaná web stránka, ľahko sa hľadá, široká ponuka dielov
    • Perfektné ceny hlavne v sobotnej zľave
    • Možná aj osobná telefonická komunikácia, všetko v poriadku
    • Tovar musia objednávať od väčších dodávateľov, ale ak plánujete vopred, tie 2-3 dni dodania sú v poriadku, vyváži to cena a bohatá ponuka. Nie sú nenažraní.

Všetko prebehlo v poriadku, potreboval som alternátor Denso, našiel som ho v sobotnej zľave cez Heureku v najlepšej cene u tejto firmy. Doobjednal som ešte nejaké aditíva a kvapaliny, lekárničku. Firma sa osvedčila, obrátim sa na nich aj nabudúce.

• nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 1 mesiacom

som sklamany s vyrobkom.nakolko kupoval som pružiny na otvaranie zadnej kapoty že sa tato otvory sama pri odomknuty dialkovym ovladačom ale tato sa neotvory aj tak ju musim otvorit ručne.čo už narobim,prajem vam prijemny den.šramka peter.

• nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 1 mesiacom

Prišiel mi iný druh balenia ako bol prezentovaný na ich stránke

Reakcia obchodu naburalsom.sk

Škoda zavádzajúcich recenzií a poškodzovania dobrého mena. Tovar prišiel v poriadku, ale treba napísať nepravdivú recenziu. Z Vašej strany neevidujeme žiadnu reklamáciu, či telefonickú, alebo mailovú. Tovar nech dobre poslúži.

• Celkom rychle

• dobré ceny
    • x

odporúčam

• rýchlosť
    • doručenie UPS

zlá komunikácia pri doručení zo strany UPS a veľké problémy!

Spokojnost

• nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 2 mesiacmi

objednaný tovar nemali,napriek tomu,že na stránke uvedený bol..klasická výhovorka-nedodal dodávateľ..keď momentálne niečo na sklade nemám,informujem o tom na stránke..peniaze v priebehu týždňa vrátené,žiadna snaha o nápravu a informáciu,kedy by tovar mohol byť dostupný..

• nakúpil v obchode naburalsom.sk pred 2 mesiacmi

Tovar mi bol doručený rýchlo, presne na čas, a neporušený. Som veľmi spokojný. Ďakujem