Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizuje jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastavenie prehliadača. Viac

• super
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

• Hodinky sice neboli skladom,myslela som,ze budem dlho cakat,ale do 3 dni bola objednavka vyexpedovana.

Rychle vybavenie objednavky z pohodlia domova.

• Výborný zamestanci
    • Dobrý prístup
    • Radosť nakupovať
    • Žiadne
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

Poslal som mzone e-mail, že chcem objednávku zrušiť a obchod bez problémov moju objednávku zrušil

Dobrý deň Pavol,
    budeme radi ak v budúcnosti pomôžeme aj s radami, pomocou pri výbere produktu tak aby ste boli maximálne spokojný. Môžete sa na nás s dôverou spoľahnúť. Prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• je blízko
    • skvelá obsluha
    • je rýchly
    • super dodávky

• Je v Žiline

Veľmi zlá obsluha. Nato, že to je obchod s drahým tovarom, viacerí predavači sa nesprávajú k zákazníkovi ako by som predpokladal. Tvária sa dôležito, nedávajú kompletné informácie a pod. Nemal som pocit, že som tam žiadaný a že som prišiel minúť nemalú sumu. Už 2x som zrušil objednávku, kvôli prístupu a objednal si u konkurencie.

Dobrý deň Tomáš,
    ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Záleží nám na Vašej spokojnosti. Radi by sme si na osobnom stretnutí vypočuli čo najviac detailov Vašich zážitkov. Vedúci predajne Filip Vás bude čo najskôr kontaktovať. Vynaložíme maximálne úsilie aby sme získali Vašu dôveru späť. Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa.
    S pozdravom m:ztone tím

100 bodou majú chalani

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

• Vzdy mili personal ktory poradi a ochotne pomoze
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

Zasielkova sluzba nefunguje dobre. Tovar mi prislubili dodat o mesiac ale na predsjni bol a bol som spokojny. Ing. Rafay.

• Osobný odber tovaru

Výhoda

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 6 mesiacmi

• Rychle dorucenie
    • Dlhe vybavovanie pri osobnom prevzati z dovodu zameny objednavky
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

prisiel mi dotazník na spokojnosť ale nic mi nebolo doručené este

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

• po Niekoľkých dňoch ticha mi napísali, na tovar, ktorý majú ževraj na sklade, že ho nemajú a musia ho najprv naskladniť a až potom mi ho pošlú.

Dobrý deň Martin,
    slúchadlá AirPods máme stále na sklade. Objednávky, ktoré sú vytvorené mimo pracovných dní sú expedované až v najbližší pracovný ceň. Skôr než sme stihli zabaliť a poslať (v pondelok 2.1.2018) bola objednávka z Vašej strany zrušená. Ďakujeme za Váš názor a prajeme Vám príjemný zyvšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

Po 10 dnoch od objednania neviem, ci a kedy mi dorazi tovar .... neviem na ako dlho budem potrebovat nahradny telefon a komplikuje mi to situaciu ..

Dobrý deň Pavel,
    iPhone 6s je aktuálne neodstupný. O jeho nedostupnosti ste Vám zaslali správu. Nevieme odhadnúť kedy bude opäť na sklade. Ak potrebujete súrne vyriešiť náhradný telefon, doporučujeme Vám iPhone 7 ktorý je skladom. Získate novší model s lepšími vlastnosťami. Ak budete potrebovať radu, alebo pomôcť s výberom zastavte sa v našich predajniach kde Vám naši Apple experti ochtone poradia. Prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

Spokojná, rýchle doručenie na predajňu, obsluha milý a ústretový. Ďakujem

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

Nakupujem v mzone pravidelne. Môžem len a len odporučiť chalanov v Auparku. Vždy vedia poradiť ...

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

Objednala som si tovar, neprisiel mi ani potvrdzujuci mail. A tovar stale nemam!

Dobrý deň Katarína,
    náš systím Vám odoslal potvrdzujúci mail o prijatí a spracovaní Vašej objednávky. Pravdepodobne Vám naše správy padli do spamu. Skúste si pozrieť Váš mailobox. Púzdro, ktoré ste si objednali už bolo expedované. Prajeme príjemný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

• Patrik - absolútne pohodový a vtipný predajca. Po príchode som len povedal jeho meno a bez čísla objednávky nám priniesol tovar. Že si pamätá, že sme spolu volali :). Podotýkam, že to bolo 27.12., keď v obchode bolo naozaj celkom dosť zákazníkov a personál kmital...
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

Rychlo vybavili vsetko co potrebujete aj k nákupu na splátky
    Dobra komunikácia