• Super cena, veľký výber

• rýchle dodanie, kvalitný tovar, dobrá cena

Spokojná s tovarom i rychlim doručením.

• Rychlost dodania, presnost
  • Bambucke maslo mi prišlo v rozbitom obale

Dobrý deň pani Betka,

mrzí nás, že sa o vzniknutej situácii dozvedáme až z tejto negatívnej recenzie na náš obchod. Kontrolovali sme maili ale žiaľ reklamáciu na dodanie poškodeného balík od vás neevidujeme. Ihneď ako vám bol balík doručený a bolo z vašej strany zistené poškodenie obalu na bambuckom masle mohli ste nás kontaktovať či už mailom alebo telefonicky a situáciu by sme určite veľmi rýchlo vyriešili.
    Je nám ľúto, že vám bambucké maslo prišlo v poškodenom obale. Tovar od nás odchádzal v poriadku a preto predpokladáme, že k poškodeniu obalu prišlo pri preprave. Mrzí nás, že ste nás nekontaktovali skôr aby sme situáciu ohľadom dodania poškodeného tovaru mohli riešiť aj s prepravcom.
    Budeme veľmi radi ak nás nabudúce budete kontaktovať priamo aby sme mali možnosť situáciu riešiť obratom. Veríme, že sa podobná sitácia už nebude opakovať a doručenie ďaľšieho tovaru už prebehne v poriadku.

www.mydlovahmota.sk

• Rýchle dodanie, nákup bez problémov

• Rýchle dodanie, prehľadný eshop, tovar skladom

• Rýchle dodanie tovaru
    • Široký výber
    • Prehľadnosť stránky

Spokojná som s nákupom, doba dodania veľmi rýchla. Super výber produktov a prehľadná stránka.

Obchodom som úplne spokojná rýchle doručenie, dobrý prístup všetko len dobrom odporúčam každému tento obchod.

Som spokojna, vsetko tak, ako ma byt.

• Na tovar som nečakala dlho v budúcnosti si ešte objednám

velký výber a kvalitné suroviny na výrobu mydiel a veľmi rýchle doručenie objednávky

Dakujem za velmi rychle vybavenie objednávky aj takto pred sviatkami.

• Všetko skladom

Priaznive ceny, rychle dodanie. Všetko prislo v poriadku.

• Doba dodania dlhšia ako z Činy.

Reakcia obchodu Mydlovahmota.sk

vašu objednávku sme prijali 21.11. a tovar sme odovzdali kurierovi 22.11. o čom sme vás informovali mailom. Všetky expedované objednávky pravidelne sledujeme aby sme sa uistili, že sú všetky balíky včas a v poriadku doručené zákazníkom. Po telefonickom rozhovore kde sme vás informovali, že sa nám balíček vrátil späť lebo vás kurier na uvedenej adrese opakovane nezastihol sme od vás dostali túto recenziu.

www.mydlovahmota.sk

Predavajuca je super vrelo odporučam som spokojna s komunikaciou dodanim.

Som sklamana moja objednavka nedorazila .

Dobrý deň pani Elena,

veľmi podrobne sme preverovali vzniknutú situáciu a vaša objednávka bola prijatá dňa 26.11. a následne dňa 28.11. expedovaná. Tovar vám bol kurierom doručený na adresu uvedenú vo vašej objednávke.
    Mrzí nás ak nastalo nedorozumenie ale na mail sme od vás nedostali odpoveď a nevieme inak preveriť v čom konkrétne bol problém pri vašej objednávke. Mrzí ma vaša nespokojnosť a veríme, že prišlo iba k nedorozumenie.