Všetko bolo ôk. Rýchle doručenie.

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie tohto hodnotenia. Sme radi, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a prajeme Vám pekný zvyšok dňa.

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

veľmi nás teší, že Vaša skúsenosť s nákupom u nás bola pozitívna a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu v e-shope Muziker. ; )

• Výhodná cena, rýchlosť doručenia

Michal - Muziker

Muziker 100% spokojnosť. Lokalita za mňa super, ale ľudia čo tam pracujú sú top!

Rychle dodanie, celkova spokojnost

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

sme radi, že Váš nákup prebehol na 100%.

• Profesionalita

rýchle dodanie dobrá komunikácia

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie. Budeme radi, ak Vás budeme môcť o našich kvalitách presvedčiť i nabudúce :)

Výborne doručenie.

• Naprd vsetko

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

mrzí nás, že ste sa rozhodli náš obchod ďalej neodporúčať, no v prípade vašej objednávky sme ako obchod nijako nepochybili.

Vytvorili ste si objednávku s platbou na splátky, no keďže vám splátková spoločnosť neschválila zmluvu, sme boli nútení vašu objednávku zrušiť.

Ďakujeme za pochopenie.

• Ochota rýchle jednanie

vsetko rychle a spolahlive

Michal - Muziker

Balenie LP na 1 s hviezdičkou, skutočne TOP!

• Cena, rýchlosť dodania

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

sme radi, že Váš nákup prebehol na 100%.

Michal - Muziker

Pred objednávkou som napísal dotaz, či je prilba dodávaná s pinlockom, keďže dohod som nedostal odpoveď objednal som ju. Prilba mala pinlock už nainštalovaný, čo je super, ale až po obdržní tovaru mi prišla odpoveď, že prilba pinlock nemá a treba ho dokúpiť. Nie že prišla odpoveď pozde ale ešte aj nesprávna, ak by som počka ariadil sa tým, čo mi odpísali zbytočne by som zaplatil desiatky eur navyše. Technickú podporo by mali robiť ľudia čo sa v tom aj vyznajú.!

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme za vašu recenziu.

Je nám ľúto, že vám naši kolegovia odpovedali neskoro a ešte aj nesprávne. Urobíme všetko preto, aby sa podobná situácia nezopakovala.

• nevyhoda žiadna

vsetko OK

Michal – Muziker

• Nemám žiadne informácie o stave objednávky spred týždňa.

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

je nám ľúto, že naše služby hodnotíte negatívne, no v prípade vašej objednávky sme ako obchod nijako nepochybili.

V čase, keď ste si vytváral objednávku, sme mali pri jednom z vami objednaných produktov na našej webovej stránke uvedené: "Nie je na sklade". Následne, po vytvorení vašej objednávky sme preverovali s kolegami z nákupného oddelenia, kedy sa nám tento produkt podarí naskladniť. Kým sme od kolegov dostali definitívne vyjadrenie, sa nám tento tovar podarilo naskladniť a vašu objednávku sme 10.4.2024 vyexpedovali.

Ďakujeme za pochopenie.

Michal - Muziker

• Tovar som dostal v čas,a bez poškodenia.

• rýchle doručenie
    • na ich stránke sa dá nájsť návod pre správny výber, či už hudobného nástroja alebo jeho príslušenstve

Michal - Muziker

Príde vám rybka s dvoma trojhačikmi namiesto troch trojhačikoch je to fotka rybki s troma hačkami a pošlú vám s dvoma trojhačkami ,tak čo ktomu dodať!!!!

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

prijmite prosím naše ospravedlnenie, je nám ľúto, že vám bol doručený iný než objednaný tovar.

V takomto prípade stačí vyplniť nasledovný reklamačný formulár: https://www.muziker.sk/claim_wrong_products/new a vašu reklamáciu vyriešime zaslaním správneho kusu, prípadne vám ponúkneme iné riešenie.

• rychlost, promptnost