Vážení zákazníci, prevádzka e-shopu MT nábytok bola ukončená. Čo robiť, ak máte v e-shope nevybavenú objednávku, nájdete na našom blogu.

• Hlavné výhody, ktoré obchod ponúka: prehľadnosť, veľký výber, krásny tovar, cena.
    • Nevýhodou je, že obchod už zrušil svoju skvelú možnosť príplatku za výnos nábytku na ľubovoľné poschodie a tiež ich prísľub na stránke, že je možné vybrať si presný čas a dátum, kedy nábytok doručia nie je celkom pravdivý.

V tomto obchode som nakupovala druhýkrát, ale fakt neviem, či to ešte risknem. Jasné, čo by človek chcel za tie nízke ceny. Prvá objednávka prišla super načas, druhá meškala 2 týždne a prišla v takom nemožnom termíne a čase, že som si kvôli tomu musela brať voľno z práce. Našťastie len hodinu. Šofér bol ale úžasný a veľmi nápomocný, bez neho by sme si ozaj neporadili. Nábytok je veľmi pekný, ale kvalita.... no... poľská. Mohla by som povedať, že obchod za to nemôže, ale nie! Môže! Sám si vyberá dodávateľov, výrobcov a mal by na nich riadne apelovať, aby si dali do poriadku tie svoje zmätky. Radšej 50€ drahšie, ale kvalitnejšie. Označenie krabíc nulové. Pobalili komponenty podobných veľkostí dohromady a neriešili, čo my s nimi. Nakoľko sme si objednali dve ozrútánske skrine a k nim ešte väčšiu posteľ z rovnakej zostavy a mali sme len 3x3x3 metre na ich zloženie, tak to teda nebola žiadna sranda zistiť, či vlastne rozbaľujeme správne kusy nábytku. Gauč nám prišiel s dvomi dierami namontovanými o 5cm vyššie, než mali byť a museli sme si nové navŕtať sami. Kancelársky stôl, pre zmenu, mal na jednej doske obojstranne navŕtané diery tak chaoticky a zle, že sa s tým naozaj nedalo nič robiť a ani po všemožnom obracaní a skúšaní nebola iná možnosť, než navŕtať nové diery aj tu, čo by tak nevadilo, keby touto ich chybou neboli tie staré teraz na viditeľnom mieste. Myslím, že tým, ktorí vyrábali návod sa museli permanentne robiť "bule na jazyku" z toho, ako sme na nich nadávali. Odporúčam, aby sa išli učiť do ****názov konkurenčného obchodu editovaný*** ako vyzerá návod. Nemožné nákresy bez akéhokoľvek popisu, kde je v jednom obrázku znázornená horná i dolná strana, pričom dolnú nevidno a máte pochopiť "že tam je" tak, že na ňu upozorňuje šípka. V návode sa nedá spoľahnúť ani na to, že je tam zakreslený správny počet dier a na správnom mieste. Úplne najotrasnejšie je to, že dosky a iné komponenty nie sú nijako označené, v návode sa NIKDE neuvádza ich rozmer, a tak keď máte 5 dosák s podobným rozmerom, môžete si zahrať 3D puzzle a poriadne potrápiť mozgové závity, čo kam patrí a akým smerom, lebo návod vám to určite nepovie. Montovanie jednotlivých komponentov nie je ani nijako logicky usporiadané. Akurát vás celý návod ešte viac zblbne. Nákres gauča bol tak nemožný, že napriek tomu, že sa skladal iba z 3 !!!! dielov, nevedeli sme ho dať dokopy. Teda vedeli... ale až keď sme sa vykašľali na návod. Ani nespočítam, koľkokrát som mala chuť omlátiť ten nákres výrobcom o hlavu, pretože neskutočne zdržuje a sťažuje prácu, a to sa považujem za technický typ, ktorý s takým niečím nemáva inokedy problém. Takže toť zážitky s nábytkom z tohto obchodu. Komunikácia s obchodom je fajn, pokiaľ nechcete o tovare "extra" informácie ako napríklad presný rozmer, pretože na stránke je často zmätočný a v popise sa nezhoduje. Oni nevedia, oni vedia len toľko, čo im napíšu dodávatelia. Takže obchodu odporúčam, nech začne s dodávateľmi komunikovať a vyžadovať presné informácie a návody hodné toho slova a ľuďom, ktorí tu chcú nakupovať.... len zdieľam svoju skúsenosť, aby vedeli, do čoho idú. Ten stôl by som bola najradšej reklamovala, ale ešte s tým sa babrať a zdržať sa zas na celé týždne? Na to som už nemala nervy. Obchod by možno nebol až taký zlý, ale vyššie popísané veci urobili z radosti (mňa stavanie nábytku baví) len otravnú a vyčerpávajúcu nekonečnú nutnosť vedúcu k frustrácii, keď sa trápite a nie a nie ten kus nábytku konečne dať dokopy.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Mrzí nás Vaše sklamanie z dodaného nábytku. Parametre ako i fotografie o produktoch postupne dopĺňame na jednotlivé produkty nielen na základe informácií od výrobcu, ale aj našich zákazníkov. V súčasnosti zákazníkom ponúkame službu asistovaného výnosu. Termín doručenia závisí ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku a jeho dodanie na náš sklad, tak aj od doby potrebnej na expedíciu. Pevne dúfame, že bude dodaný nábytok prinášať osoh.

• lacno rýchlo
    • neviem

budem tu nakupovať aj naďalej

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu. Prajeme Vám, aby dodaná komoda prinášala veľa úložného priestoru.
    Za MT nábytok Gabriela

• zavádzajú zakazníkov, raz sa dovoláte na záznicku linku, raz na reklamačné a nikto vám nepovie pravdu , zabalia obuchany tovar, a potom nemáte šancu vyreklamovať

iba raz a nikdy viac

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás Vaše sklamanie. Ako sme Vás už včera (t. j. 23. 3. 2017) informovali, po prešetrení situácie sme Vám reklamáciu uznali a v súčasnej chvíli čakáme na zaslanie fotografií s označením chybnej časti podľa montážneho návodu. Pevne veríme, že po vyriešení reklamácie Vám bude nábytok slúžiť čo najlepšie.
    Za MT nábytok Gabriela

• Je tam velky vyber tovarov
    • Neviem to posúdiť, zatiaľ nemám ziadne skusenosti

Je to skvelý internetový obchod

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné odporúčanie. Pevne veríme, že po dodaní, Vám budú jedálenské stoličky slúžiť k príjemnému sedeniu.
    Za MT nábytok Gabriela

• Tovar mi nebol este doruceny.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Heuréka zasiela dotazník automaticky do 10 dní odo dňa vytvorenia objednávky. Pevne dúfame, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 29. 3. 2017, Vám bude komoda prinášať radosť a úžitok.

• zásielka na dobierku

doporučujem navštívit

Dobrý deň, pani Monika,
    ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Pevne veríme, že dodaná komoda bude dlho slúžiť.

• Priehladnost
    • Pohodlne z domova
    • Nikde inde som tovar nenašiel
    • Výborná komunikace
    • Neviem

Doporučuji

Dobrý deň, pán Milan,
    ďakujeme za Váš komentár a odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Pevne veríme, že po doručení bude matrac prinášať spokojný spánok.
    Za MT nábytok Gabriela

• Najdete tam co potrebujete,nemusite kupovat cele sety,mozte si objednat z kazdeho setu nieco
    • Doprava

Super

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu. Pevne dúfame, že dodané sedacia súprava bude prinášať radostné chvíle plné relaxu.

• Určite žiadne
    • Nedodržanie doby dodania
    • Neposkytnutie zľavy z dôvodu nedodania tovaru včas

Ak nemáte čas čakať na nábytok 3 mesiace a stále ho nedodali... tak tento obchod určite neodporúčam.

Dobrý deň, pani Gabriela,
    ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty, ktoré vzniklo zo strany výrobcu, od ktorého očakávame dodanie Vašich komôd na náš sklad. Pevne dúfame, že po doručení budú komody poskytovať dostatok úložného priestoru.
    Za MT nábytok Gabriela

• Po reklamácii lebo posteľ prišla v poškodenom stave je z nej odlomená mi bolo napísané ze so si to zavinila sama vlastným skladovaním
    • Zákazník tu neznamená nič hlavne ze dostali peniaze

Nikdy tu nič nekupujte, nedovoláte sa pravdy

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás Vaše sklamanie. Podľa obchodných podmienok článok 4, s ktorými ste súhlasila, je zákazník povinný si skontrolovať stav dodávky a v prípade akéhokoľvek poškodenia či chýbajúcej časti ohlásiť túto skutočnosť do 2 pracovných dní odo dňa doručenia objednávky. Nakoľko sme Vám objednávku dodali dňa 7. 3. 2017 a Vy ste reklamáciu podala 14. 3. 2017, bola Vám reklamácia zamietnutá.

• dobré ceny
    • nekvalitný tovar, lepšie vyzerá na fotkách ako v skutočnosti

Skriňa je z veľmi tenkého materiálu a prišla nám poškodená.Keďže dosky boli ťažké,pretože to je veľká skriňa, neposielali sme to ani naspäť na reklamáciu.Viackrát by som už v tomto obchode nenakupovala, pretože máme zlé skúsenosti, keďže toto bol už druhý nákup v tomto obchode.Aj pri prvom nákupe sme už mali problémy.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás Vaše sklamanie z dodanej skrine.
    Za MT nábytok Gabriela

• velmi tayka komunikacia hlavne co sa tyka reklamacie problem sa im dovolat a cey mail im to dlho trva kym sa ozvu mredzitym ak je to mozne clovek si vyriesi problem aj sam .

na 35 percent
    na figu..nedodany komplet tovar a pri reklamacii tazka komunikacia.clovek mal pocit ze ani nebude ziadan spatna vazba

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás Vaše sklamanie z dodaného nábytku. V súčasnosti očakávame zaslanie požadovaných fotografií. Pevne veríme, že po vyriešení reklamácie Vám bude sedacia súprava prinášať radosť a úžitok.
    Za MT nábytok Gabriela

Zakúpená postel mala vnútorné dosky z jednej strany poškodené, pevná doska nahradzujúca rošt bola z jednej strany tak isto poškodená.
    Doprava bola zaplatená včítane výnosu, ale pracovníci ju vyniesť nechceli. Bol to môj prvý a zároveň posledný nákup cez tento eshop

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás vzniknutá situácia. Ak máte záujem o reklamácii, obráťte sa prosím na naše reklamačné oddelenie, ktoré je Vám plne k dispozícii, a to v prvom kroku vyplnením reklamačného formulára (https://www.mt-nabytok.sk/formular-reklamacie.htm), na základe ktorého Vás budeme kontaktovať. Nech už sa rozhodnete akokoľvek pevne dúfame, že posteľ bude príjemným doplnkom Vašej domácnosti.
    Za MT nábytok Gabriela

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené. Nejedná sa o hodnotenie nákupu.

• pohodlie domova
    • neviem zatiaľ

určite si vyberiete

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné odporúčanie. Pevne dúfame, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 2. 4. 2017, Vám bude kúpeľňový nábytok dlho slúžiť.
    Za MT nábytok Gabriela

• Výhodné ceny, profesionálny prístup pracovníkov, ste super :-)

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie a odporúčania nášho e-shopu. Dúfame že dodaná komoda bude prinášať radosť a úžitok.

• - široký výber tovaru
    • - dodacia lehota
    • - komunikácia obchodu
    • - neochota operátorov

Aby som uviedol vsetko na spravnu mieru. Tovar som si objednal povodne 20.01.2017 a mal byt doruceny do 19.02.2017 (podla obchodnych podmienok do 30 dni). Bezna prax obchodu, nie je to moja prva objednavka a tovar nikdy nedorucia v termine. Nakoniec po termine a menej ako 24 hodin pred dorucenim tovaru Vam zavla "mila" slecna z logistiky, ktora je mila len do okamihu, kedy nesuhlasite s terminom, ktory Vam ponukne na dorucenie objednavky. Vzhladom na uvedene a porusenie obchodnych podmienok som ziadal o kompenzaciu, ktora mi bola zamietnuta (mimochodom, medzicasom tovar zlacnel a neboli ochotni ani dorovnat cenu). Kedze sme sa nevedeli dohodnut, operatorka zakaznickeho centra objednavku dna 3.3.2017 vystornovala s tym, ze mi vratia peniaze na ucet, ktore mi do dnesneho dna nevratili (tovar som zaplatil v plnej vyske hned po objednani, t.j. uz skoro 2 mesiace drzia moje peniaze). Kedze tovar medzicasom zlacnel, objednal som ho hned este raz, zaplatil druhykrat a kedze ho uz mali na sklade, to bol jediny dovod, preco ho tak rychlo dorucili. S tovarom som spokojny, ale urcite budete potrebovat pevne nervy a pocitat s tym, ze Vam tovar nedorucia nacas a na ospravedlnenie, ci kompenzaciu mozete zabudnut. Do dnesneho dna sa mi nikto za vzniknutu situaciu neospravedlnil.

Dobrý deň, pán Daniel,
    ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty, ktoré vzniklo zo strany výrobcu, od ktorého sme očakávali dodanie Vášho nábytku na náš sklad. Bloky dopráv plánujeme podľa regiónov tak, aby na seba čo najlepšie nadväzovali a dokázali sme udržať veľmi nízku cenu za prepravu. Zákazník si môže vybrať z 3 možností platby: v hotovosti, prevodom či splátkový predaj. Pevne veríme, že Vám dodaný nábytok bude dlho slúžiť.
    Za MT nábytok Gabriela

• možnosť platby pri dobierke
    • dlhá čakacia doba na tovar
    • časti nábytku po poskladaní nie celkom presne sedia

priemerný nábytok za primerané ceny

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Váš komentár a odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Termín doručenia závisí ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku podľa zákazníkom navolených parametrov a jeho dodanie na náš sklad, tak aj doby potrebnej na expedíciu. Prajeme Vám, aby dodaný nábytok dlho slúžil.
    Za MT nábytok Gabriela

• Objednala som si do kuchyne jedálensky set so 6 stoličkami keď sme to dali do kopy zistili sme že každé je iný farebný odtieň.Samozrejme reklamáciu neuznali.A dnes je tomu presne jeden mesiac čo som si po e-mailovní a vyvolávaní telefónom vybojovala vlastne svoje peniaze naspäť.Samozrejme tovar som im musela na vlastné náklady vrátiť späť.Takže po tejto mojej zlej skúsenosti neodporúčam nakupovanie v tomto obchode.Ja sama už nebudem takýto tovar kupovať cez internet.takže asi toľko.

Nedporúčam

Dobrý deň, pani Milka,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás vzniknutá situácia, ako aj Vaše sklamanie.
    Za MT nábytok Gabriela

• Veľký výber a prijateľná cena
    • donáška až do domu, alebo bytu

Nakupoval som cez internet po prvý krát.
    Priznám sa že som sa bál o peniaze a kvalitu tovaru z počutia o podvodoch na internete.
    Riskol som to a musím povedať že som natrafil na serióznu spoločnosť, alebo firmu. Nikto so známych mi nevedel o MT-nábytok nič povedať.
    tak som čušal o nákupe. Pokiaľ by som bol podvedený, nechválil by som sa tým. Som nadmieru spokojný aj so spoluprácou vodiča, ktorý napriek zlému prístupu do miestnosti ochotne spolupracoval. Verte že ešte budem nakupovať u vás. Ďakujem a dúfam že si nepokazíte meno.
    S pozdravom Váš zákazník Peťo.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Prajeme Vám, aby dodaná rozkladacia pohovka prinášala radosť a úžitok.