Vážení zákazníci, prevádzka e-shopu MT nábytok bola ukončená. Čo robiť, ak máte v e-shope nevybavenú objednávku, nájdete na našom blogu.

• Nemusím cestovať za nákup
    • Prijateľné ceny
    • Maximálna spokojnosť

Dobrý deň, pani Angela,
    ďakujeme za Vaše odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Pevne dúfame, že dodaný kúpeľňový nábytok bude príjemným doplnkom Vašej kúpeľne.

• výhoda nákupu z domu

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu. Prajeme Vám, aby dodaný fóliovník prinášal bohatú úrodu.
    Za MT nábytok Gabriela

• Tovar je naozaj kvalitný a som spokojný
    • nedodržanie termínu prišiel mi podľa mňa e mail ktorý posielajú každému druhému zákazníkovi
    • vodič mi mal vydať ale ukázal mi prázdnu peňaženku že mi nemá s čoho vydať
    • a povedal mi že nemá faktúra že mi dôjde elektronicky ale dodnes mi žiadna nedošla to sa mi ešte nestalo a to kupujem na nete pomerne často

nech si urobí vlastný názor každý sám po prečítaní za a proti

Dobrý deň, pán Marek,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Žiaľ len z Vašej prezývky nedohľadáme Vašu objednávku v našom systéme, preto Vás touto cestou žiadame o zaslanie čísla objednávky na [email protected], aby sme situáciu prešetrili. Ďakujeme za Vašu spoluprácu.
    Za MT nábytok Gabriela

• spolahlivosť a rýchle dodanie tovaru

spokojnosť ,tovar zodpovedal opisu,rýchle-expresné dodanie tovaru.Chválim.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Prajeme Vám, aby dodaný študentský písací stôl prinášal radosť a úžitok čo najdlhšie.
    Za MT nábytok Gabriela

• Neodporúčam. Bola mi dodana neúplná sedacia súprava,ktoru som obratom vrátila. Nechcú vratit 840euro!!!! Klamári. Podvod. Idem to vymáhať cez právnikov . Protizákonne sa obohatili . Okradli ma o peniaze !!! Nahor tvrdili,ze majú 14 dni na vrátenie peňazí a cakam uz mesiac. Takze ich idem nahlásiť na Obchodnú inšpekciu a osloviť právnikov a dám ich na súd.

Podvodnícka firma

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás Vaše sklamanie ako i situácia. Žiaľ len z Vašej prezývky nedokážeme dohľadať Vašu objednávku v našom systéme, preto Vás touto cestou žiadame o zaslanie čísla objednávky na [email protected], aby sme situáciu prešetrili. Ďakujeme za Vašu spoluprácu.
    Za MT nábytok Gabriela

• výhodou je,že za poplatok vynesú tovar až do bytu

odporučam

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu. Pevne dúfame, že dodaný nábytok, Vám bude slúžiť čo najdlhšie a najlepšie.
    Za MT nábytok Gabriela

• Rychlost a komunikacua aj napriek tomu ze mi rpislo menej skrutiek na ktore este cakam

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu. Pevne veríme, že po vybavení reklamácie, Vám bude obývacia stena slúžiť čo najdlhšie a najlepšie.
    Za MT nábytok Gabriela

• Všetko perfektne, len dlhšia doba doručenia

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné odporúčanie. Termín doručenia závisí ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku podľa zákazníkom navolených parametrov a jeho dodanie na náš sklad, tak aj od doby potrebnej na expedíciu k zákazníkovi. Prajeme Vám, aby dodaný foliovníky dlho slúžil.
    Za MT nábytok Gabriela

• Moznost kombinovat nabytok podla aktualnych potrieb zakaznika.
    • Este neviem, dufam ze to nebude dodacia lehota a kvalita nabytku.

Moznost sirokeho vyberu, variability a prijemna komunikacia zamestnancov pri telefonickom kontakte.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Pevne veríme, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 20. 5. 2017, Vám bude nábytok prinášať radosť a úžitok.

• ..pohodlné nakupovanie. ..zatial spokojná
    • ..nerozmýšlala som nad nimi

Odporúčam

Dobrý deň, pani Zuzana,
    ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie nášho e-shopu. Prajeme Vám, aby dodaný jedálenský set slúžil na príjemné posedenie.
    Za MT nábytok Gabriela

• prehľadnosť, rychlo sa da zorientovať na tejto stranke, dobre ceny, rychle vybavenie

som veľmi spokojna

Dobrý deň, pani Monika,
    ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu. Prajeme Vám, aby dodaný študentský regál poskytoval dostatok miesta na všetky knihy.

• Rychle dorucenie
    • Pri prvej objednavke spokojnost, nemam co vytknut

Odprucam, seriozne jednanie, rychle vybavenie objednavky, vyborna komunikacia

Dobrý deň, pani Katarína,
    Za MT nábytok Gabriela

Zamestnanci obchodu reagovali promptne na moje otázky a vyšli mi maximálne v ústrety.

Dobrý deň, pani Beáta,
    ďakujeme za Vaše kladné odporúčanie. Pevne dúfame, že dodaný nábytok bude dlho slúžiť.

• cena,
    • časová úspora,
    • široký sortiment
    • neviem

nebojte sa nakupovať cez e-shop,
    ušetríte čas aj peniaze,
    v tomto obchode sú super ceny a široký výber
    určite odporúčam

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Prajeme Vám, aby dodaná posteľ prinášala spokojný spánok.
    Za MT nábytok Gabriela

• Prijateľné ceny,v ponuke je dobrý prehľad.Viem si vybrať,čo potrebujem.
    • Zatiaľ som nenašla žiadne slabiny.

Vrelo odporúčam aj ostatným kupujúcim.Moje objednávky boli vybavené k maximálnej spokojnosti.Páči sa mi,že tovar je dovezený až domov a bez vedľajších komplikácií.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu. Pevne veríme, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 2. 4. 2017, Vám šatníková skriňa poskytne veľa priestoru pre vaše oblečenie.

• prehladna stranka
    • spolahlivy obchod

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú reakciu. Prajeme Vám, aby dodané nočné stolíky boli príjemným doplnkom Vašej spálne.

• sirsi sortiment
    • cakacia doba

zvetsa by som ho odporucil

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše odporúčanie nášho e-shopu a služib ďalším zákazníkom. Termín doručenia závisí ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku podľa zákazníkom navolených parametrov a jeho dodanie na náš sklad, tak aj od doby potrebnej na expedíciu k zákazníkovi. Pevne veríme, že po doručení Vám bude kreslo dlho slúžiť.
    Za MT nábytok Gabriela

• prehlad pri výbere, priama doprava so službou výnosu
    • možno viac informácii o ponúkanom tovare ohľadom materialov

odporúčam nakupovať

Dobrý deň, pán Jozef,
    ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu. Želáme Vám, aby dodaná sedacia súprava prinášala radostné chvíle plné relaxu.
    Za MT nábytok Gabriela

• po dvoch týždňoch po mojej objednávke je tovar výrazne lacnejší

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Prajeme Vám, aby dodaná sedacia súprava slúžila k príjemnému posedeniu.
    Za MT nábytok Gabriela

• pohodlne nakupovanie z domu, prehhladna stranka a prijatelne ceny
    • neviem

Dufam, ze moja spokojnost bude dlhodoba a aj servis dodania bol perfektny! Dorucili mi ho sympaticki a velmi ochotni pani.
    Dakujem.

Dobrý deň, pani Mariana,
    ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu. Pevne dúfame, že dodaná posteľ bude prinášať príjemný spánok.