Vážení zákazníci, prevádzka e-shopu MT nábytok bola ukončená. Čo robiť, ak máte v e-shope nevybavenú objednávku, nájdete na našom blogu.

• uhradené vopred, najskôr nemohli nájsť platbu, potom zas prestala komunikácia, ani nebol potvrdený termín dodania, absolútna ignorácia zákazníka

veľmi neprofesionálny prístup k zákazníkovi, ignorácia urgencií ohľadom dodávky pri platbe vopred, neodporúčam,

• Celé zle
    • Okradli nás o 200€, ani tovar, ani vrátenie peňazí. Nechápem, lebo už som od nich objednavala a všetko bolo bez problémov.

Celé zle, veľké sklamanie.

• Nekomunikuju. Obchod nereaguje na emaily ani na telefonáty.

Web stránka obchodu je už zrušená.

• našla som posteľ, ktorá mi vyhovovala, no k dnešnému dňu som ju nedostala
    • 21.4.2017 som mala obdržať moju objednávku,20.4.2017 som žiadala o informáciu, kedy bude moja objednávka vybavená, je zaujímavé ako rýchlo mi prišiel dotazník spokojnosti, ale na informáciu o vybavení objednávky čakám doposiaľ !!!!!!!

Pre mňa je to veľké sklamanie a neviem, či si mám hľadať novú posteľ, alebo nie ?????

• Ziadne

• šIROKá PONUKA TOVARU, PRIJATEĽNÉ CENY
    • NEVIEM

ODPORÚČAM NÁKUP

• Som sklamana !!!!

• nespoľahlivý

nekupovať

• nic
    • totalna nespokojnost !!!!nedodrzanie obchodnych podmienok a zavadzanie ludi!!!!

neodporucam nikomu!!!!

• serenie času

super

• prehladny web
    • napiali ze 16.4. tovar dodaju, potom ze 18.4., je 20.4. a ani tovar, ani ziadne info.

slaba komunikacia

NEKUPOVAT

Dúfam,že už skončili nadobro!

• páčil sa mi tovar
    • farebné prevedenie
    • kvalita

Dodanie tovaru ohlásené vopred
    spokojnosť

• ukončil prevádzku

nákup za 1500 eur, nedodali vôbec

• NIČ
    • ŽIADAM VÁS O VRÁTENIE PEŇAZÍ UHRADENÝCH PREVODOM ZA DANÝ TOVAR!!! PANI GABRIELA, KDE STE?!

Viac ako zlá skúsenosť, zlodeji a okrádači

• Veľmi ma zarazilo, že po týždni ako som tovar objednala ste ma vyzvali aby som opätovne objednaný tovar zaplatila. Po tom ako som napísala mail, že tovar je uhradený sa mi nikto neozval. Tak som sama zavolala do firmy a pani ma vyzvala aby som poslala doklad o úhrade. PROSÍM???? Na základe variabilného symbolu si neviete dohľadať úhradu?

• - nič
    • - dodanie až o mesiac po lehote udanej pri objednávke
    • - na dotazy o dostupnosti len samé výhovorky, že nevedia kedy bude tovar na sklade
    • - neskôr už len zavádzanie a predkladanie vymyslených termínov
    • - samotné dodanie KONEČNE i tak nebolo možné časovo a termínovo dohodnúť, proste stanovili čas a dátum a zariaď sa

NESERIÓZNY PREDAJCA. Určite nikomu neodporúčam!!!
    Objednával som tovar, ktorý bol "ihneď k odoslaniu" a čakal som naň ešte o mesiac dlhšie ako dali konečný dátum doručenia.

• teraz už nič.
    • Firma MT-nábytok skončila svoju činnosť, proste skrachovali. Dlžia dodávateľom, zamestnancom aj štátu.

Firma skončila v insolvencii.