MT-nabytok.sk

Beba

Pridané: pred 11 hodinami

• veľmi dobrý výber
  • široký sortiment
  • tovar je dobrej kvality
  • farba zodpovedá obrázku
  • rýchle dodanie
  • neviem

odporučila by som každému, kto potrebuje
veľmi rýchle dodanie tovaru v dobrom stave

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu referenciu. Sme presvedčení, že dodaná komoda bude prinášať potrebné miesto na odev i doplnky.

Dita

Pridané: včera, 15:15

• nízke ceny
  • široký výber sortimentu
  • dlhá čakacia lehota

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Termín doručenia je závislý ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku podľa zákazníkom navolených parametrov a jeho dodanie na náš sklad, tak aj od doby potrebnej na expedíciu. Pevne dúfame, že po doručení, ktorého predbežný termín bol stanovený na 23. 2. 2017, bude objednaný vešiak prinášať dostatok miesta na odloženie všetkých kabátov a búnd.

OZZY

Pridané: včera, 11:46

• Dá sa vybrať tovar za slušné ceny.

Našiel som tovar,ktorý som paterboval za slušnú cenu,veľké plus je dovoz zdarma a dobrá komunikácia s obchodom.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu referenciu. Prajeme Vám, aby dodaná šatníková skriňa prinášala miesto na všetko oblečenie.

Ivan

Pridané: 18. februára 2017

• dostupnosť hľadaného tovaru
  • dodávateľ neponúkol výnos nábytku ani po telefonickom kontakte, následne po dodaní je táto služba už v ponuke
  • cena tovaru zázračne ihneď po dodaní klesla o 10 €, mne obchodník túto možnosť neponúkol, hoci o nej už musel vedieť
  • tento istý tovar som pred pár mesiacmi zakúpil u tohto obchodníka o 41 € lacnejšie, takže mohol moju objednávku z tohto dôvodu prehodnotiť

obchodu chýba lepšia starostlivosť o zákazníka, mal by viac sledovať jeho objednaný sortiment tovaru a jeho požiadavky, chýba priama komunikácia so zákazníkom pri uplatnení objednávky
služba výnos nábytku zrejme aj po mojej požiadavke bola znovu obnovená, takže argumentácia o jej zrušení z kapacitných dôvodov neobstojí, nakoľko túto službu štandardne ponúkajú aj iní obchodníci
napriek týmto negatívnym skutočnostiam tento obchod odporúčam aj ostatným zákazníkom

Dobrý deň, pán Ivan,
ďakujeme za Vaše odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Pevne dúfame, že dodaná pohovka bude prinášať radostné chvíle s rodinou.

Palo 95

Pridané: 17. februára 2017

• Slubena nerealna doba dodania

Zatial nemam co, nakolko som objednany tovar nedostal

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Heureka zasiela dotazník automaticky do 10 dní odo dňa vytvorenia objednávky. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty o 3 dni. Ako sme Vás už dnes informovali, v súčasnosti je Vaša objednávka skladom a expedícia k Vám domov prebehne dňa 20. 2. 2017. Pevne dúfame, že po dodaní bude detská pohovka prinášať radosť Vašej ratolesti.

Elena

Pridané: 16. februára 2017

• Korektnosť, rýchle dodanie.
  • Nemá nijaké slabiny

Ako veľmi seriózny a spoľahlivý.

Dobrý deň, pani Elena,
vrelé vďaka za Vašu pozitívnu referenciu. Prajeme Vám, aby dodaná čalúnená posteľ prinášala pokojný spánok čo najdlhšie.

Helena Kisková

Pridané: 16. februára 2017

• výber v pohodlí domova,
  • doručenie domov v presne dohodnutom čase
  • nízke prepravné náklady
  • neviete si "ohmatať" čo kupujete

nábytok bol taký ako na obrázku,
prehľadne uložený
chýbala jedna rúčka na nábytok, budem komunikovať s dodávateľom

Dobrý dňe, pani Helena,
ďakujeme za Vaše odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie ohľadom chýbajúcej rúčky na nábytku, a to v prvom kroku vyplnením reklamačného formulára uvedeného nižšie, na základe ktorého Vás bude kontaktovať naše reklamačné oddelenie.

Užívateľ bez avatara

peter

Pridané: 16. februára 2017

• Dlhá dodacia doba, garantovali mi dodanie tovaru do 15.1.2017 avšak tovar mi bol dodaný až 8.2.2017. Žiadal som kompenzáciu za omeškanie, avšak neúspešne. Neochota personálu v riešení mojej sťažnosti.
  • Objednával som barové stoličky ELENA z toho jedna bola poškodená. Nakoľko tovar bol zabalený v krabici a zvonka nebolo vidieť známky poškodenia obalu, dané poškodenie som zistil až po rozbalení tovaru.

Nakúpil som v tomto obchode, lebo sa prezentovali ako najlepší eshop na Slovensku, ale po týchto skúsenostiach už by som tam nenakupoval.

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno
  • Nie

Dobrý deň, pán Peter,
ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty, ktoré vzniklo zo strany výrobcu. V prípade záujmu o reklamáciu sa prosím obráťte na naše reklamačné oddelenie, ktoré je Vám plne k dispozícii, a to v prvom kroku vyplnením reklamačného formulára uvedeného nižšie, na základe ktorého Vás bude kontaktovať pracovník reklamačného oddelenia.

milan

Pridané: 13. februára 2017

• nasiel som to co som chcel za cenu ktora mi vyhovuje
  • ziadne

odporucil by som kazdemu

Dobrý deň, pán Milan,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu referenciu i odporúčanie. Želáme Vám, aby dodaná obývacia stena prinášala radosť každý deň.

Tatiana

Pridané: 13. februára 2017

• široky sortiment
  • neviem o žiadnych

OK

Dobrý deň, pani Tatiana,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu referenciu. Prajeme Vám, aby dodaný písací stôl prinášal úspešné výsledky Vašej ratolesti.