Rýchle dodanie a komunikácia.

naozaj velmi odporucam, nadpriemerny osobny pristup od predajcu, vynikajuca skusenost

Vrelo odporúčam

• Bleskovorychle dodanie - uz na druhy den od objednavky. Vecna komunikacia pri nezrovnalosti objednavky. Celkovo velmi pozitívny zazitok. Dakujem.

• Knihy rozdelené podľa vekových kategórií. Ukážky a popis napomáhajú vhodnému výberu. Rýchle doručenie.

Rýchle doručenie.

Rýchle dodanie, pekne zabalené,všetko prišlo v poriadku ,ďakujeme

Predajca komunikuje so zákazníkom v prípade potreby aj telefonicky. Záleží mu na Vašej objednávke. Bola som príjemne prekvapená ústretovosťou. Ďakujem.

• Tuto knihu som nevedela najst v ziadnom inom eshope, velmi prijemne ma potesili ze existuju aj ich portfolio knih

• Ja hodnotim velmi kladne fakt, ze pri kazdej knizke je nahlad do kniziek. Pre mna velmi dolezite, kedze nemozem hodnotit knihu len podla obalu... Ocenujem aj osobny pristup, kedy som bola upozornena pri dvoch kusoch tej istej knizky, ci som nahodou neurobila chybu pri objednavke. Velka spokojnost!

• super rýchle doručenie
    • tovar v 100percent stave

Absolútna spokojnosť

• Super, rýchle a stručné doručenie

Vyborny vyber knih pre deti ☺

Výhodou je, že môžem do knihy nazrieť a kúsok z nej prečítať.

• veľká ochota

Mala som zoznam knižiek pre vnučku, inde mali skladom 1-3 knižky. V e-shope Mrkvička 9. To je veľmi, veľmi dobré.

Dakujem velmi pekne za skvely servis.

• veľmi rýchle vybavenie objednávky

Toto bol mozno najrychlejsi obchod, akeho som sa kedy zucastnila. Okrem toho,ze mali na slade 2ks knihy,ktora je vsade inde vypredana, mi bola dodana za menej ako 24 hodin! Popoludni som objednala, na druhy den predpoludnim bola doma. Komunikacia v poriadku, este aj dobra cena. Obchod rozhodne odporucam.

• Rýchla komunikácia