• Férové ceny
    • Spoľahlivá doprava
    • Dobrá komunikacia

• snaha o vysvetlenie zníženej ceny
    • tovar vôbec nezodpovedá obrázku
    • sekera vyzerá byť používaná (dlhodobo), ostrie je úplne tupé na oboch stranách, hýbe a nie je pevne uchytené k rúčke
    • sekera je nepoužiteľná - rúčka sa hýbe a ostrie je tupé, ani ako ozdoba, keďže je úplne iná aj výzorovo , je veľmi poškriabaná a špinavá

Pozitívne hodnotím snahu obchodu popísať závadu, kvôli ktorej bola cena znížená, bolo to však skôr na škodu, pretože telefonický popis vôbec nebol objektívny. Po telefonickom dohovore pani z obchodu oznámila dôvod zníženej ceny (škrabanec veľkosti mince), tých škrabancov tam bolo rozhodne oveľa viac a rozhodne nie o veľkosti mince a nielen na porisku, ale aj na rúčke. Obrázok na stránke, ako aj následný popis sekery boli ÚPLNE INÉ AKO SEKERA, ktorá reálne prišla. Sekera je na akúkoľvek činnosť NEPOUŽITEĽNÁ.
    Objednával som aj na základe hodnotení, ktoré som si prečítal. Moja skúsenosť je však úplne opačná.
    Ak by som vedel nahrať foto, tak ich nahrám. Fotky by najlepšie vystihli problém ktorý vznikol, nedajú sa však nahrať.

Všetko O.K.

• Super ceny, rýchlosť dodania

+ velmi dobre vyriesena platobna brana

- vyobrazenie produktu presne nezodpoveda s dodanym tovarom

Rýchlosť

• 100% spokojnosť

Rychle vybavenie objednavky

Čo som potreboval mi dodali expresne a za super cenu.Určite s nimi počítam aj v budúcnosti.

• Rýchle dodanie, výborne zabalené.

Palec hore! Max ústretovosť, rýchle dodanie!

• Rýchlosť, spoľahlivosť

dokonca kuriér po tel.dohovore bol ochotný prísť o niekoľko domov ďalej ( kde som bol na návšteve)

Ústretovosť, rýchlosť, spoľahlivosť

• Priaznivá cena
    • Dostupnosť tovaru
    • Bohatý výber

Tovar prišiel načas a bol vporiadku. Bol som rád, že som našiel obchod, kde sa dal tento tovar kúpiť.

Dobrý deň Juraj,

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu. Budeme radi, ak u nás nakúpite aj v budúcnosti.
    dobrykutil.sk

Spokojne bez návštevy obchodu a tovar pekne doručený taký ako bol objednaný.Spokojne užívam takto sa mi to páči.Odporučil som kamarátom a dal som im adresu kde som ja objednával.Ďakujem.

dobrykutil.sk

• tovar ktorý som inde nezohnal

dobrykutil.sk

• problém bol zohnať takúto pásku, ochotne zohnali,super .len tak ďalej

Reakcia obchodu mplstavro.sk

ďakujeme za pozitívnu reakciu. Budeme radi, ak sa na nás v budúcnosti opäť obrátite.
    tím dobrykutil.sk

• rýchle dodanie tovaru

spokojnosť s rýchlosťou dodania tovaru ako i s kvalitou tovaru

tím dobrykutil.sk