• Skladom rôzne špeciality pre automoto čo som vo svojom okolí nezohnal

TEAM MOTOMIX

• Aj keď telefonické jednanie, no na príjemnej a profesionálnej úrovni. Tovar v ten deň odoslaný. Len tak ďalej, takto by to malo vyzerať všade.

Reakcia obchodu Motomix

Ďakujeme za krásnu recenziu:)

• 100% spokojnosť
    • asistentky predaja na jednotku, obe sú veľmi milé a nápomocné
    • objednané oblečenie aj prilba boli OK, mohla som si ich vyskúšať a vedia vám aj odborne poradiť na predajni
    • odporúčam
    • nemám

odporúčam, 100%spokojnosť

Ďakujeme veľmi pekne :)

TEAM MOTOMIX

• Veľmi milí ústretový personál, vždy sa tam vraciam s radosťou.

Reakcia obchodu Motomix

Ďakujeme, spokojní zákazníci nás posúvaju vpred :)

TEAM MOTOMIX

Byl doručený jiný typ než jsem si objednal a zároveň jiný než byl uvedený v dodacím listu aniž by se zeptali jako u ostatních obchodů zda o něj mám zájem.

• Dobry.
    • rychly.

TEAM MOTOMIX

kvalitne veci za rozumnú cenu a dobrý prístup k zákaznikom

• spokojnost

TEAM MOTOMIX

Super pristup, ale objednane topanky nie su z koze ako bolo uvedene na stranke.

• - nič
    • - reklamáciou v tejto predajni neuspejete
    • - som sklamaný
    • - neodporúčam

V predajni Motomix som si kúpil okuliare 100%, na ktorých sa po druhom použití zlomili plasty na uťahovanie. Reklamácia mi v Motomixe nebola uznaná, vraj som prvý, kto to reklamuje. Som sklamaný, do predajne viac nepôjdem. Neodporúčam.

• Nič!!!
    • Dobrý deň. Chcem sa s vami podeliť o nepríjemnú skúsenosť s firmou motomix Košice. Chcel som si u nich zakúpiť tlmičový olej 20w a topánky racingové (obidve veci visia na ich stránke) Po vstupe do predajne ma doslova vysmiali že olej 20w nemajú a ani mi ho neobjednajú.(to som ešte nejak prehltol. Ale ked mi povedali že topánky nemajú na predajni na sklade a ani mi ich nevedia objednať a že vraj racingové topánky nepatria na 650 tak som zostal ovalený ako ... Nikdy viac k nim neprídem. O motorkách nevedia Nič!!!!!!

Nepríjemná skúsenosť. O motorkách nemajú páru.

Reakcia obchodu Motomix

ďakujeme za názor. Chceli by sme poprosiť zákazníkov, aby čítali popisy o dostupnosti tovarov, aby sme predišli nedorozumeniam..- tovar, ktorý máme na predajni je označený ako "na predajni" a tovar kt. máme v extérnych skladoch je označený ako "skladom 1-3, 3-7 atd dní". Tak to je na stránke aj v prípade spomínaných produktov. Vo firme pracujú zamestnanci, ktorí sú odborníci v danom obore. Máme osobné skúsenosti ako s cestnými tak s crossovými motorkami ( dlhoročne závodne) a snažíme sa poradiť zákazníkom podľa najlepšieho vedomia a svedomia, mrzí nás ak došlo k nedorozumeniu, za ktoré sa ešte raz ospravedlňujeme.

S priateľským pozdravom Motomixtím.

• - v nedelu som tovar vložila do košíka a hneď pondelok mi volali, ohľadom objednávky a v utorok som to už mala doma :)

prvá skúsenosť s týmto e-shopom, a som spokojná :)) Vďaka