• nedošiel všetok objednaný tovar

Došli 2/3-ny tovaru , nedošlo všetko, a nepasoval presne padací rám , trošku som ho musel upraviť ,aby napokon pasoval na motocykel M800

• Pomerne promptna realizacia
    • Maly vyber doplnkov na bobber bonewille zo skaly na trhuobjednany tovar

Objednany tovar dodany bez chyb, super

Spokojnost 100%
    Dakujem

• Našiel som tu konkrétny produkt, ktorý som chel, ale v SK obchodoch som to nikde nezohnal, tak som musel objednať z CZ.
    • Škoda, že nie je možnosť dodania do Zásielkovne.

• tyzden po objednani nemam ziadne informacie o objednavke okrem potvrdenia objednavky z 2. dna

Komunikácia obchodu je mizerná, po týždni netuším v akom stave sa objednávka nachádza, či to niekto rieši, či nemali tovar na sklade, nič...

Spokojnosť aj primeraná doba dodania

Objednával som tovar,lebo bola dodacia doba 2-3 dni.Po asi 11 dňoch som sa dotazoval čo je s objednávkou.Pýtal som sa Emailom -odpoveď žiadna.
    Potom som sa pýtal telefonicky. Odpoveď bola, že ten tovar nemajú a že ho kdesi objednali a dostanú ho ešte asi za 10 dní. Pýtal som sa prečo ma o tom neinformovali, odpoveď bola - že to nestíha. Nakoniec som pristúpil k zrušeniu objednávky.

• sortiment

čakam na tovar 7 dní

Tovar prišiel úplne iný ako som objednala...

• velmi dlha cakacia doba dodania

Tovar dorazil neskôr ako obvykle z dôvodu čerpania dovolenky ale o tom som bol informovaný. Po odoslaní som tovar obdržal na tretí deň.

Som spokojný

• Super obchod na urovmi

• Bezstarostný a pohodlný nákup
    • Výborná komunikácia predajcu

• Komunikácia

Ešte raz veľké dakujem, za expresné doručenie objednávky a rýchlosť vybavenia. Tiež za pomoc pani na infolinke

• Tovar došiel rýchlo a v poriadku

So službami obchodu som veľmi spokojný. Seriózne jednanie aj napriek tomu, že som sa rozhodol vrátiť tovar. Slušný a profesionálny prístup. Bol som telefonicky oslovený keď obchod mnou vrátený tovar obdržal. Určite sa rád vrátim k nákupom v tomto obchode. Obchod odporúčam.

• Maximálny prístup k zákazníkovi, ochota, ústretovosť.

• Rychle dodanie tovaru,objednana velkost pasuje na jednotku,
    • a ešte darček,parada.
    • žiadna.