• seriózne jednanie
    • rýchla služba

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi radi, že ste bol s prístupom nášho obchodu a zákazníckymi službami spokojný. Budeme radi, keď nás odporučíte svojim priateľom a známym.

Za tým Moto-Oblečenie Adriana
    www.moto-oblecenie.sk

Maximálna spokojnosť, rýchle doručenie ..

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

nesmierne nás teší Vaša spokojnosť a dôvera. Sme radi, že Váš nákup prebehol podľa Vašich predstáv a predčili sme očakávania. Ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie Michal

• Malá nášivka

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi nás mrzí, že ste bola so zakúpeným produktom nespokojná. Zároveň však musíme konštatovať, že rozmery boli presne uvedené v popisku, objednala ste si teda tovar, pri ktorom bolo uvedené, ako je veľké. Tak či tak máte u akéhokoľvek tovaru zakokupeného u nás nárok na jeho vrátenie či výmenu.

Spokojnosť

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi radi, že jsme splnili Vaše očakávania na sto procent. Děkujeme za krásné hodnotenie a Vaše odporúčanie.

Za tým Moto-Oblečenie Patrik

• Rýchlosť, kvalita

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi Vám ďakujeme za kladnú recenziu a odporúčací hodnotenie. Sme radi, že ste bol spokojný s rýchlosťou vybavenia Vašej objednávky a kvalitou ponúkaných produktov. Ďakujeme a veríme, že nám aj do budúcna zachováte priazeň.

www.moto-oblecenie.sk

• pri vrátení tovaru , zásielku hradí eshop

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi radi, že ste v rámci objednaného tovaru uvítal možnosť bezplatnej výmeny tovaru. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou, preto sa Vám snažíme vychádzať maximálne v ústrety, aby výrobky presne zodpovedali Vašim predstavám.

Za tým Moto-Oblečenie Petra

• Spokojnost

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Vašu spokojnosť a udelených päť hviezdičiek. Veľmi si vážime času, ktorý ste venoval zverejnenia pozitívneho hodnotenia nášho obchodu.

Za tým Moto-Oblečenie Kryštof

• Tovar sa dá vyskúšať v Bratislave v Uloženke

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi si vážime Vašej pozitívne recenzie, za ktorú Vám moc ďakujeme. Teší nás, že vítate možnosť výberu z niekoľkých dopravcov a doručenie takým spôsobom, ktorý pre Vás je najpohodlnejšie a najlepšie. Ďakujeme za Vaše hodnotenie a budeme sa tešiť na Vašu budúcu objednávku.

Za tým Moto-Oblečenie Adriana
    www.moto-oblecenie.sk

• som velmi spokojny s prístupom ako aj rýchlosťou dodania tovaru ,odporučam nakupovať v tomto obchode

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Vaše vrelé odporúčanie, ktoré je pre nás veľmi cenné. Sme radi, že ste bol spokojný s prístupom vybavenie objednávky a rýchlosťou, s akou odovzdávame Váš tovar dopravcom.

Za tým Moto-Oblečenie Petr
    www.moto-oblecenie.sk

• ani si nedali námahu dať dolu nálepku z A.C.I ,kde táto istá helma stojí o 50 € menej

• V obchode nakupujem často,som spokojný ako s tovarom tak aj s doručením tovaru, rýchlo a kvalitne.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

teší nás, že systém vybavenie Vašich objednávok a rýchlosť odoslanie sú nastavené presne podľa Vašich predstáv. Ďakujeme za Vašu dôveru a vernosť, Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou za našu doterajšiu prácu.

Za tým Moto-Oblečenie Andrea

• rychle bezproblemove dodanie

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi radi, že ste bol spokojný s rýchlym dodaním, ktoré prebehlo bez najmenších komplikácií a k Vašej úplnej spokojnosti.

Za tým Moto-Oblečenie Michal

• Rychle a bezpecne vybavenie
    • Nemusim nikam chodit

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme radi, že naše služby zodpovedajú Vašim požiadavkám a predčili sme Vaše očakávania.

Za tým Moto-Oblečenie Silvie
    www.moto-oblecenie.sk

• Našla som si tam krátené veľkosti moto nohavíc, čo som inde nevedela zohnať.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi radi, že široká ponuka nášho sortimentu Vám umožnila vybrať si tovar presne podľa Vašich predstáv. Ďakujeme za Váš nákup a už teraz sa tešíme na Vašu budúcu objednávku.

Za tým Moto-Oblečenie Iveta

• Veľký výber tovaru

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

teší nás, že oceňujete široký sortiment nášho tovaru a rýchle dodanie. Ďakujeme za kladnú recenziu a odporúčací hodnotenie.

www.moto-oblecenie.sk

• rychle doručenie, žiaden problém

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme radi, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a k Vašej spokojnosti. Ďakujeme za čas, ktorý ste venoval nášmu hodnotenie.

Za tým Moto-Oblečenie Filip

• Super

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

nesmierne nás teší Vaše výstižná recenzie, za ktorú Vám moc ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie Lucie
    www.moto-oblecenie.sk

Bez problémov a bez zbytočného odkladu mi vymenili oblečenie na motorku, ktorú som nesprávne objednala.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi nás teší, že vybavenie objednávky aj samotná expedície prebehli k Vašej spokojnosti. Sme radi, že ste využila služby bezplatnej výmeny tovaru, ktoré presne zodpovedá Vašim požiadavkám.

Za tým Moto-Oblečenie Petr

rýchle dodanie, dobrá cena

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venoval nášmu hodnotenie.

Za tým Moto-Oblečenie Jirka
    www.moto-oblecenie.sk

• ..bez starostí, rýchle doruenie, tovar zodpovedal požiadavkam

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi si vážime Vašej spokojnosti, na základe ktorej sme si u Vás vyslúžili plných sto percent a udelenie piatich hviezdičiek. Ďakujeme...

Za tým Moto-Oblečenie Šárka