Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 deň

    17.6 som objednal o pol 2 poobede a 18.6 uz bola prilba pripravena na odbernom mieste takze super

  • Odporúča obchod

    100 %

    Najlepší výber toho najlepšieho v tomto obchode. Kto vyskúša, neobanuje!

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Super
  • Odporúča obchod

    100 %

    • poradili
    • prislo to na čas

    objednal som si ruakvice, velkost M aj L chalani poradili ktore budu lepsie aj prečo, cize spokojnost

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Spoľahlivosť
    • Rýchle dodanie
    • Spokojnosť
  • Odporúča obchod

    100 %

    Pred odoslanim zavolali.Odporucam