super

Som velmi spokojna

Tovar aj napriek deklarovanej dobe doručenia dodnes nebol ani reálne odoslaný.

Doteraz mi tovar nebol doručený! Zrejme je neporiadok v riadení odbytu!

Az po objednani som zistil, ze dodanie je skoro3 tyzdne. Asi Cina. Extremne dlho.

maximálna spokojnosť

Kvalitný tovar za dobrú cenu

• Po týždni info že tovar nie je!

Spojovateľka 1x do týždňa sa ozvala, že kabelka v takej farbe sa už nevyrába, a pošle inú ponuku. Zatial nič neprišlo. Už som mohla mat dávno kúpenú novú kabelku!

• ponúkaný tovar po mojej objednávke ešte len objednali u výrobcu, predlženie dodacej lehoty. Nebolo uvedené.

dobrý deň,
    ďakujeme za Vašu recenziu. Pri kabelke, ktorú ste si objednala je dodacia doba 7-10 pracovných dní . Tovar Vám odosielame na 7.pracovný deň, tak ako je to uvedené pri danom produkte. Príjemný deň

• Komunikacia so zakaznikom

• Za 8 dni sa mi nik neozval,neviem v akon stave je moja objednávka.nemám co hodnotiť.komunikácia a informovanosť nulová

• velka ochota a ustretovost.Dufam, ze tovar bude zodpovedat ponuke.

• rýchlosť

• V ponuke aj malé čísla

• Rýchle vybavenie objednávky,aj doručenie

rýchlosť dodania

• velmi spokojná ešte aj zavolali a odporučali skoršie dodanie dakujem
  • objednávku som zaplatila, ale ešte stále mi neprišla.

Reakcia obchodu MONDO ITALIA

Vaša objednávka je plánovaná k odoslaniu. Objednala ste si tovar, ktorý sa vyrába na objednávku, pri ktorom je napísaná čakacia doba odoslania 7-10 pracovných dní. Objednávku bola urobená dna 20/4/2021. Vaša objednávka bude odoslaná dna 29/4/2021- takže bude odoslaná do 7 pracovných dní, ako je to uvedené pri produkte. Príjemný deň. S pozdravom MONDO ITALIA

• Nekvalitný tovar

Neviem, či vôbec prešiel mesiac a opasok sa rozpadol. Vyhodil som ho rovno do koša.

Reakcia obchodu MONDO ITALIA

ak bol nejaký problém s opaskom, o ktorom píšete, prosíme, aby ste nás kontaktoval a budeme to riešiť ako reklamáciu.
    Príjemný deň. S pozdravom MONDO ITALIA, s.r.o.

Pri nákupe cez internet sa často stáva, že farba tovaru nezodpovedá obrázku. Vybersla som dosť háklivý odtieň - oranžovú, lepšie povenané terakotovú. A výborne sa vydarila, je presne ako na obrázku.