Kabelka je veľmi kvalitná, vyzerá presne, ako na obrázku,
    obchod doporučujem

• Krásny , kvalitný , módny tovar
    • Ochotná pani majiteľka
    • Dodržanie domácej lehoty

• flexibilita
    • ochota

Na tovar som čakala 10dní,všetko prebehlo v poriadku,komunikacia,všetko o.k. Objednala som si metráz- latku na vonkajšie závesy.Som veľmi spokojná, farba,kvalita,presne metrov koľko som chcela,vsetko tak ako ma byť.Len spokojnosť.

• Dlhá doba dodania tovaru

Reakcia obchodu MONDO ITALIA

tovar, ktorý ste si objednala, je priamo na objednávku zákazníka do výroby s termínom odoslania do 7-10 pracovných dní, ako je to uvedené pri danom produkte. Vaša objednávka bola expedovaná na 6. pracovný deň od Vašej objednávky. Pri objednávkach je potrebné počítať s dobou odoslania, ktorá je uvedená pri daných produktoch. Ďakujeme
    S pozdravom MONDO ITALIA, s.r.o.

nemá čo hodnotiť

• Čakám 3.tyždeň za závesmi do obývačky,a stále nič.

• Komunikácia, rýchlosť dodania

• Spätná informovanosť klienta, v prípade podozrenia, že klient má na mysli iný tovar, edukatívna a fundovaná súčinnosť.

Z farby kabelky som bola sklamaná. Obchod ju predáva ako červenú (aj v popise aj na obrázku). Kabelka bola doručená v tmavo červenej, skôr bordovej farbe.

Reakcia obchodu MONDO ITALIA

Vaša objednávka na kabelku bola zadaná na tmavo červený odtieň kabelky (nie červený), a takýto odtieň kabelky, ako ste si objednala, Vám bol vyrobený a odoslaný. Na základe nášho tel. rozhovoru Vám bude kabelka zamenená na odtieň červený. Príjemný deň

• krásny kvalitný batoh
    • dátum dodávky tovaru dodržaný
    • príjemná telefonická komunikácia

Neviem v akom stave je moja objednávka , obchod nekomunikuje

Reakcia obchodu MONDO ITALIA

Vaša objednávka bola zadaná dna 23/3 na tovar, ktorý sa vyrába na objednávku zákazníka a pri danom tovare je napísané, že ho odosielame do 7-10 pracovných dní objednávky. Tento termín je potrebné aj akceptovať. Vaša objednávka bola odoslaná dňa 3/4, čo predstavovalo 8. pracovný deň od Vašej objednávky. S úctou MONDO ITALIA, s.r.o.

• Rýchle vybavenie objednávky

• Krásna práca

Ochotný personál, aj internetová stránka je prehľadná, fotky ako skutočnosť.

Tovar :veľmi pekný.. vianočný motív.clovek si nevie ani vybrať jeden krajši ako druhý.Aj rýchlo dodanie.. cena tiež dobra..kvalita tovaru s tou son tiež spokojba

Som spokojná,vyberám si z pohodlia domova.

Panama ktoru som si objednala nesplnila moju predstavu nie je klasicka ako mam bielu je velmi husta a neda sa na nu vyšivat križikovým stehom som velmi smutna a sklamana

Reakcia obchodu MONDO ITALIA

máme v ponuke látku panama, ale nie látku panama na vyšívanie. Ak potrebujete látku panamu na vyšívanie, je potrebné si zakúpiť tento druh látky, ktorú my však v ponuke nemáme.
    S pozdravom MONDO ITALIA

Spokojnosť s komunikáciou

Rýchle a kvalitné dodanie tovaru.Som veľmi spokojná. Kabelka je nádherná.Objednám si ju aj v inej farbe.Ďakujem

Nemám čo hodnotiť, keďže nemám tovar a ani info žiadne či príde alebo nie.