• žiadna
    • podvod
    • nedodávajú tovar
    • nereagujú na telefonáty, emaily

bohužiaľ takisto som sa zaradila medzi podvedených klientov. Poslala som peniaze za respirátor ešte v marci na začiatku prvej vlny a tovar mi nikdy neprišiel ani mi nevrátili peniaze. Tak ako píšu aj ostatní - nedá sa tam dovolať, nereagujú na email.
    Celé zlé, mali by tú stránku zablokovať, lebo veľa ľudí tam prišlo o peniaze a vzhľadom na to, že stránka funguje, určite je tá škoda obrovská.

• Tovar neprišiel, volaná stanica je dlhodobo nedostupná na maily nereagujú. Sú to podvodníci a zlodeji!!!

Vyhnite sa tejto stránke!!! Je to podvod!!!

• Tovar neprišiel

Dobrý deň
    Trestne oznámenie na firmu monarchial sme podali. Prosím každého koho táto firma okradla aby podal trestné oznámenie na najbližšej polícii a aby v oznámení uviedol že sa chce pripojiť ku konaniu ktoré je už podané na polícii v Bratislave na Jahodovej 23. V takomto prípade môže polícia postupovať rýchlejšie a poškodení majú väčšiu šancu na úspech.

• Žiadna.
    • Podvodník. Nekomunikuje a nedodá tovar.

Totálne podvodný eshop. Objednáte si tovar a potom žiadna komunikácia so zákazníkom. Tu si nič neobjednávajte.

Podvodny eshop. Objednane, neroducene. Ziadna mailova odpoved a mobilny telefon vypnuty. Ak si to majitel uctu co okrada ludi bude citat, pride nanho rad a dostane co si zasluzi!! Hacknem ti stranku a vymazem cely web portal!

• podvodník

Pozor Monarchial je podvodný e-schop.Objednané boli respirátory pre zdravotníkov za 400 EUR.Dotyčný majiteľ pán Viliam Mrva,ktorému boli peniaze poukázané na účet 16.marca 2020 nereaguje na mail výzvy,objednaný tovar nedodal a peniaze nevrátil.Je to od dotyčného hyenizmus,respirátory mali byť pre zdravotníkov.Podávam trestné oznámenie.

POZOR!!! Obchod Monarchial nedoporučujem nikomu. Sú to podvodníci!!!!!
    Dňa 19.3.2020 som si objednala respirátor za 35 Eur aj s poštovným. Uvádzajú, že ich majú na sklade, len treba najskôr vyplatiť sumu a obratom po pripísaní sumy na ich účet odosielajú tovar /respirátor/.
    Dňa 20.3.2020 mali sumu pripísanú na účte. Dnes je 10.4.2020 a ja nemám ani tovar, ani vrátené peniaze.
    Odvtedy sa vôbec neozvali, nereagujú na opakované maily!!!

Objednal som si dva respiratory 17.3 2020 v hodnote 70.80 a nič nedošlo doteraz napísal som na obchodnú inšpekciu a budem to riešiť ak nás je viac napíšte mi na FB Jakub Beňo konateľ firmy AutothinkPharma je Viliam Mrva a stránka je monarchial.sk jedná sa o podvod keďže mi napísali zatiaľ iba že dakujeme za objednávku a neodpisujú vôbec ak nás bude viac môžme niečo dokázať a hlavne toto je už na podanie na súd. A ešte sme to viacerí dopredu zaplatili. Neobjednavajte nič.

Evidentne sa jedná o podvod. Zvažujeme podanie trestného oznámenia, pre ďalšiu komunikáciu sme k dispo na andrasikZAVINACtodosBODKAsk.

PODVODNA stranka, pridete o peniaze aj tovar. Chrapunsky sposob zarabania v momentalnej situacii. Zvazujem podnet na prislusne kontrolne organy!

• Podvodny eshop!
    • Da sa platit len prevodnym prikazom
    • Ponukaju respiratory alebo iny nedostatkovy tovar
    • Neodpovedaju na emaily
    • Nejde sa k nim dovolat
    • Nedorucia tovar

Pozor ceska firma AUTOTHINK PHARMA s.r.o. so slovenskym konatelom vytahuje cez web monarchial.sk z ludi peniaze cez respiratory a iny nedostatkovy tovar. Zneuzivaju na to tuto krizovu situaciu a paralyzovane institucie!!!

tovar neprisiel, telefon je vypnuty.... v Cechach maju taku istu stranku pod menom Chalette.cz. Presne ta ista ponuka vyrobkov. Ani na ceske cislo sa neda dovolat- vypnute.

• Podvodny obchod

Po zaslani penazi na ucet, ziadna reakcia ani tovar!

Taká istá skúsenosť ako u ostatných, nedošiel e-mail o potvrdení, úhrada vopred, tovar nenošiel, bez kontaktu. Mohlo by ísť o podvod. V tejto veci plánujem podať trestné oznámenie. Aby som uniesol dôkazné bremeno, potreboval by som aby mi čo najviac ľudí pomohlo a opísalo mi ich skúsenosť - môžete ma kontaktovať na mpodnety(zavináč)gmail.com. V trestnom konaní by ste sa mohli pripojiť ako spolu - poškodení. Vopred ďakujem za súčinnosť

• Žiadná
    • podvodný obchod
    • nereaguje
    • telefon vypnuty

Po zaplatení bankovým prevodom nereaguje. Oznámené SOI a banke aj s menom a adresou tejto hyeny.
    DOPLNENÉ:
    SLOVENSKÁ OBCHODNÁ INŠPEKCIA mi odpísala a doporučila obrátiť sa na Európske spotrebiteľské centrum.
    Mail: [email protected]. Napísal som, priložil prefotené dokumenty a uvidím.

• Nedodajú tovar
    • Nevrátia peniaze
    • Žiadna spätná väzba

Podozrivý podvodný internetový obchod, objednávku sme zaplatili a odvtedy nikto nezdviha telefón, neodpoveda na maily. Tovar už 3 týždne nedodali. Neobjednavajte odtiaľ.

Človek si Objedna tovar a vypnu si telefón a nekomunikuju, úžasný prístup, Nikdy viac. Len ako získať ešte svoje peniaze