• Dobry pristup k zakaznikovy

Odporucam

• Komunikativno
    • Záujem visť v ústrety

Ochota spraviť cenove ponuky pre moju známu.

• Kvalitny tovar,rozumna cena, aj ked som nemal cas z panom sa dalo dohodnut na mne vyhovujucu presnu hodinu

Roxumny pomer cena kvalita

• asi žiadne
    • predávajú čo nemajú, zavádzajú s dodacou dobou, nekorektne informujú, že tovar je, ale keď si ho prídete vyzdvihnúť, tak NIE JE
    • Asi nejakí priekupníci ...

dajte si pozor!
    radšej zaplatiť o pár EUR viac a dostať primerané služby/tovar

• Obchod ponuka tovar ktory nema.

• Prehľadnosť stránky
    • Ceny
    • Poradenstvo
    • Ochota

Odporúčam tento eshop

• Manžel objednaval zo stranky ktori je uplný lajik v tomto obore ale pán nam ochotne vypočital velkosť radiatorov podla velkosti izieb.

prerabame cely dom postupne a budeme menit aj kotol urcite objedname z tejto stranky

• Profesionálne poradenstvo
    • Výborne ceny
    • Vysoká kvalita dodaného tovaru

Z e shopu si objednávam pravidelne a vždy som maximálne spokojný. V pomere cena kvalita eShop hodnotím veľmi kladne.

• Tovar bol doručený do troch dní od objednania. Poradil mi známy túto stránku a budem objednávať opäť.kvôli cenám a ochote poradit

Odporúčam tento eshop

Tovar bol doruceny v poriadku, zoo styroch radiatorov bol jeden poskodeny, prehnuty, bolo ho treba jemne takpovediac poskodit ked som ho chcelčdostat na miesto

• Poratenstvo
    • Rychle dodanie

Objednal som si radiatory korádo ktore mi boli poslané hned na druhy deň.

• Poradili mi ohladom vyberu vyrobkov za rozumnu cenu.
    • zadarmo doprava do 30 KM.

DOBRE

• Dobré ceny, komunikativnosť, poradenstvo

eshop odporučam z dvovodu odborneho poradnenstva vysokej profesionality rychleho dodania

• Sice mi pan zavolal ze momentalne ho nemaju na sklade tak sme sa dohodli ze posle nieco v tej istej cene ale zatial nic a ani sa uz neozvali takze slabina je kominikacia.

• Žiadne som nenašiel.
    • Ani po 13-tich dňoch od vytvorenia objednávky mi tovar nebol doručený. Na moju urgenciu po 9-tich dňoch mi nikto neodpovedal, kedy a či vôbec sú schopný tovar dodať...

• Dobre ceny
    • Tovar sice objednate,ale nedockate sa ho...cakam uz mesiac a nic...

Eshop neodporucam uz len z dovodu ze nikto s vami nekomunikuje.Akoby neexistoval.Este ze sme neplatili dopredu,to by bol vrchol.Ked si aj objednate,tak na dobierku,urcite nie dopredu,lebo sa tovaru nedozijete a teda ani vrateniu penazi...

• možno ceny
    • komunikácia

tovar mal byť odoslaný do 3 dní,no doteraz o ňom ani nechyrovať ,aspoň keby sa predajca ozval,čo sa deje alebo nedeje

• rýchlosť
    • prehľadnosť
    • nevedel som pri objednávke cenu dopravy
    • oznámili mi ju až neskôr

treba sa pri objednávke informovať o cene dopravy

• Na web stranke maju produkty ,ktore nemaju na sklade , dokonca ich uz ani nevyrabaju.Stranka nie je aktualizovana.