Veľká spokojnosť, milý zamestnanci, výborná komunikácia od začiatku objednávky až po doručenie, žiadne meškanie, predsieň je krásna, škoda že sa tu nedá pridať fotka, veľké ďakujem

• všetko super
    • rýchle jednanie - do dvoch prac dní!
    • dobrá komunikácia

Dobrý deň pán Jaroslav,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ktorý ste si objednali ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

Všetko bez problémov od objednania po dorucenie. S tovarom som spokojná.

Dobrý deň pani Iveta,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

Dobrý prehľad. Rýchle dodanie.

Dobrý deň pán Juraj,

• Množstvo tovaru

S obchodom som spokojný, tovar dorazil o dva dni. Vlastná doprava.

Dobrý deň pán Rastislav,

• Klamanie o dostupnosti

Na e shope vypísané doručenie do 5 dni a ani po 10 to nie je

Dobrý deň pán Slavomír,
    veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Dobu dodania máme uvedenú pri každom jednom produkte a máme ju stanovú tak, aby sme ju vedeli dodržať. Vo Vašom prípade bola doba dodania 3-8 týždňov.

www.mojnabytok.sk

Všetko bolo v poriadku, komunikácia veľmi dobrá.

Dobrý deň pani Katarína,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

rýchle dodanie, kvalitné služby a pomoc pri objednávaní

Dobrý deň pani Jana,

• super cena

Dobrý deň pán Denis,

www.mojnabytok.sk

• prehladny vyber na internetovej stranke, dostatocne a jasne info o stave a dodavke tovaru, vlastna doprava tovaru, prijemny kurier
    • nenasla som

nebola to moja prva obednavka a ani posledna, odporucam

Dobrý deň pani Gabriela,

• Pekný dekor dreva
    • vysoká manuálna zrucnosť
    • chýbajú 2 dosky co majú drzať linkový bukas takže treba nahradiť uholníkmi aj samotný navod píše ze je ´´ok´´mali bi byť 4
    • nekvalitne plastové úchytky
    • v dreze si musíte urobiť dieru na vodnú batériu sami odporúčam priamočiarou pílou
    • chyba vo výrobe rohovej skrine držiak na drziak boly opačné musel som vyvŕtať vlastne a zbytočne rozďobaná skriňa

Dobrý deň pán Denis,
    mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť pri montáži kuchynskej linky. Škoda, že ste nekontaktovali reklamačné oddelenie, bez problémov by sme Vám poradili pri montáži. Niekedy nábytok montujeme na želanie zákazníka, preto máme skúsenosť s danou montážou. Prípadne, v budúcnosti, ak budete mať nejaký diel nesprávny, kontaktujte reklamačné oddelenie, diel Vám bude vymenený.

www.mojnabytok.sk

• Vsetko v uplnom poriadku. S tovarom som spokojna.

Dobrý deň pani Kristína,

• Rýchle vybavenie
    • Kvalita zakúpeného produktu

Dobrý deň pani Adela,

www.mojnabytok.sk

• Sme veľmi spokojní s vybavením objednávky, s informáciami o objednávke, doručením tovaru, s príjemným a ochotným správaním vodiča dopravcu. Ďakujeme.

Dobrý deň pán Tomáš,

www.mojnabytok.sk

Za mňa 1+++ Takto by malo biť všade.

Dobrý deň pán Milan,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• Rýchle vybavenie

• Doprava bez problémov
    • ⭐⭐⭐⭐⭐

Dobrý deň pán Tomáš,

www.mojnabytok.sk

• Rýchle dodani. Kvalitný produkt.

Dobrý deň pani Beáta,

www.mojnabytok.sk

Maximálna spokojnosť, ochota a ústretovosť pri komunikácii s obchodom, ako aj s prepravcom. Tovar bol dovezený skoro obratom, veľmi rýchlo, v poriadku, nepoškodený. So skrinkou som spokojná, je kvalitná. Odporúčam.

Dobrý deň pani Jana,

www.mojnabytok.sk

• Predsieň je krásna, úplne nám zapadla do chodbičky
    • Skvelá komunikácia od objednanie až po doručenie

Predsieň sa nám veľmi páči, je krásna aj cena bola výborná. Komunikácia s obchodom vynikajúca od začiatku až po doručenie. Už sa teším keď vymalujeme obývačku, už mam novú vybratu u Vás

Dobrý deň pani Bianka,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Veríme, že Vám bude predsieň slúžiť po dlhé roky. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!