Pekný a jednoduchý výber. Som spokojná.

Dobrý deň pani Zuzana,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná s nákupom u nás. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• Veľmi férové jednanie

Obchod určite odporúčam

Dobrý deň pán Peter,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ktorý ste si objednali ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude nábytok dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

www.mojnabytok.sk

Pani na infolinke bola mila a dostala som odpoved na všetko čo som chcela. Tovar dodaný do 2 dni čo má milo prekvapilo.

Dobrý deň pani Eliška,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

www.mojnabytok.sk

Dobrý vyber. Skvele ceny. Super komunikácia. Rýchle dodanie. Ústretový šofér ktorý bol ochotní ma počkať. Nemám čo vytknúť.

Dobrý deň pani Marta,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou milou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Veríme, že Vám bude nábytok slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

S tovarom som spokojná, taktiež aj cena bola veľmi dobrá. Osobne som si vyzdvihla tovar. Čo sa týka prístupu veľmi milí ľudia. Určite sa vrátim.

Dobrý deň pani Patrícia,

www.mojnabytok.sk

• Zatiaľ nemám, čo hodnotiť, pretože mi neprišiel tovar. Tak budem rada keď mi zdvihnite telefon v Novom roku. Asi zruším objednávku. A chcem v tom prípade vrátiť peniaze.

Dobrý deň pani Mária,
    ďakujeme Vám za reakciu. Mali ste objednaný skladový tovar, kde nám ukazovala doba vybavenia Vašej objednávky 2.1.2024. Tovar sme Vám zasielali kuriérskou spoločnosťou. Podľa systému Vám objednávka bola doručená v stanovený deň jej vybavenia.

Rýchle vybavenie objednávky

Dobrý deň pán Štefan,

www.mojnabytok.sk

Dobrá cena, kvalita aj doručenie. Môže byť

Dobrý deň pán Adam,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

www.mojnabytok.sk

Objednala som si dosku pod umývadlo, bola na sklade, prišla mi do 5 dni, ako bolo uvedene. Šofér bol ochotný, doska bez chybičky, už je na svojom mieste, veľmi som spokojná

Dobrý deň pani Dagmar,

www.mojnabytok.sk

• Na webe bolo kreslo ktore sa mi hodilo
    • Po objednani a zaplateni mi bolo povedane, ze kreslo nebude
    • Peniaze mi vratili bez problemov

Dobrý deň pani Milica,

ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme radi, že aj napriek komplikácii ohľadom dodania tovaru ste nás ohodnotili na 100 %.

www.mojnabytok.sk

• Na stránke ponúkate tovar, ktorý sa už nevyrába a neviete ho dodať

Dobrý deň pani Marcela,
    veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Dodávateľ nás nekontaktoval, že šatníková skriňa vo Vami zvolenom farebnom prevedení už nie je v ponuke. Snažili sme sa Vám ponúknuť tú istú skriňu len v inom farebnom prevedení s čím ste nesúhlasili. Na Vašu žiadosť sme boli nútení objednávku vystornovať.

• Veľmi veľký výber nábytku,super

Dobrý deň pani Magdaléna,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude obývacia stena dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

www.mojnabytok.sk

Jednoduchý výber s rýchlym doručením. Veľká spokojnosť.

Dobrý deň pani Júlia,

www.mojnabytok.sk

Tovar som si objednala 6.12 A este stale nedorazil!!!

Dobrý deň pani Katarína,
    ďakujeme Vám za spätnú väzbu a chceme sa úprimne ospravedlniť za meškanie doručenia vášho balíka. Naším cieľom je poskytovať spoľahlivé služby a je nám nesmierne ľúto, že k meškaniu došlo a to z dôvodu problémov s naším externým prepravcom - kuriérom. Pevne veríme, že ešte v budúcnosti náš e-shop navštívite a vybavenie Vašej objednávky bude viesť k maximálnej spokojnosti.

www.mojnabytok.sk

• Super, rýchle dodanie, pekný tovar

Odporúčam, spokojnosť

Dobrý deň pani Slávka,

• Ponukaju tovar do 5dní ale zatial nič a obavam sa že tento rok ani nebude

Dobrý deň pán Peter,
    ďakujeme Vám za spätnú väzbu a chceme sa úprimne ospravedlniť za malé meškanie doručenia Vašej objednávky. Na našej stránke nastala systémová chyba, kde boli 2 položky z Vašej objednávky na sklade a 2 položky bolo potrebné doobjednať. Medzičasom sme však Vašu objednávku skompletizovali a budeme ju doručovať v najbližších pracovných dňoch.
    Ďakujeme za pochopenie

www.mojnabytok.sk

• veľké plus - vlastná doprava, komunikácia

Dobrý deň pani Marika,

výhodný obchod, som spokojná

Dobrý deň pani Viera,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veríme, že komoda Vám bude slúžiť po dlhé roky a v budúcnosti pridáte aj zvyšných 10 % k Vašej úplnej spokojnosti.

www.mojnabytok.sk

Rýchle dodanie ,kvalitné zabalené, ja som si príplatila aj za montáž a je to super služba, chválim aj profesionalitu ,uchyty prekvapili ,ze su v troch prevedeniach v bakeni a darček vo forme uteracika potešil som velmi spokojná, ďakujem
    Zuzana Nitra

Dobrý deň pani Zuzana ,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude kúpeľňový nábytok dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

www.mojnabytok.sk

Postel po rozbalení bola poškodená! Na reklamáciu nereagujú!

Dobrý deň pán Ľubomír,
    reklamáciu ste nahlásili v doobedných hodinách a ešte v ten istý deň ste napísali, že nereagujeme, pričom sme Vám v priebehu dňa reklamáciu prijali a začali riešiť s výrobcom postele.
    Takže nás mrzí vaša negatívna recenzia, nakoľko nedokážeme na maily odpisovať do 5 minút.
    Ďakujeme za pochopenie.