Tovar po tyzdni este nedorazil,ziadna komunikacia

Dobrý deň pán Štefan,
    veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Dobu dodania máme uvedenú pri každom jednom produkte a máme ju stanovú tak, aby sme ju vedeli dodržať. Zákazník je informovaný ohľadom doby dodania, keď si vytvára objednávku. Taktiež príde zákazníkovi e-mail, kde máme uvedené, že Vás budeme o doručení tovaru informovať deň vopred. Vo Vašom prípade bola doba dodania 5 pracovných dní, čo bolo z našej strany podľa systému dodržané.

www.mojnabytok.sk

Oceňujem vlastnú dopravu. Rýchlosť vybavenia objednávky. S tovarom som spokojný. Na infolinke mi poradili s výberom.

Dobrý deň pán Miroslav,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ktorý ste si objednali ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude nábytok dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• Kvalitný hrubsi material
    • Rozmery a popis sedeli

Dobrý deň pani Žofia,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• Tovar som inde nenašla
    • Zaujala ma cena
    • Doprava predajcu až k dverám

S nákupom som bola spokojná.

Dobrý deň pani Mária,

www.mojnabytok.sk

Nadmieru spokojna. Ceny za mna perfektne oproti konkurencii. Nenakupujem prvy krat.Majú veľa pekných noviniek, momentálne sme v štádiu zariaďovania takze sa určite raz opäť vrátim.

Dobrý deň pani Veronika,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Veríme, že Vám bude nábytok slúžiť po dlhé roky.

www.mojnabytok.sk

som spokojná s komunikáciou aj s rýchlosťou dodania tovaru

Dobrý deň pani Jana,

www.mojnabytok.sk

Obchod veľmi odporúčam, parádny výber, ceny fajn, super komunikácia aj dodacia lehota.

Dobrý deň pán Martin,

www.mojnabytok.sk

S posteľou som spokojná, krásna, pevná, dcérke urobila veľkú radosť! Nákup prebehol v poriadku, úžasná komunikácia, o všetkom ma informovali. Rýchle doručenie, sympatický šofér, super cena, nemám čo vytknúť. Ďakujeme!

Dobrý deň pani Erika,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Veríme, že Vám bude posteľ slúžiť po dlhé roky.

• Super komunikácia a rýchle spracovanie Objednávky. Ďakujem

Som spokojná s nákupom, odporúčam.

Dobrý deň pani Lucia,

www.mojnabytok.sk

• Pekný a kvalitný nábytok a doplnky
    • Oproti konkurencii výborne ceny
    • Majú vlastnú dopravu čo ma veľmi potešilo, šofér bol milý, ústretový
    • Deň vopred volajú či môžete objednávku prevziať, prvý krát som nemohla, dali mi znova nový termín

Som veľmi rada, že u nás v tejto dobe sa nájde ešte takýto ústretový obchod s výborným personálom a kvalitným nábytkom

Dobrý deň pani Danica,

rýchle dodanie

Dobrý deň pani Katarína,

www.mojnabytok.sk

Rýchle dodanie prvej objednávky Ešte čakám na druhú zásielku.Tovar prišiel v poriadku.

Dobrý deň pani Helena,

www.mojnabytok.sk

Výber, doručenie, všetko bolo v poriadku.

Dobrý deň pán Miloš,

www.mojnabytok.sk

Som nadmieru spokojná. Výhodou je že majú vlastnú dopravu tak mi sedacia súprava neprisla poškodená ako sa mi v minulosti stalo od inej spolocnosti.

Dobrý deň pani Helena,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s tovarom, ktorý ste si objednali ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude sedacia súprava dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• pekné dizajnové produkty
    • výhodné ceny

Dobrý deň pani Andrea,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná s nákupom u nás. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

www.mojnabytok.sk

K 18.1.2024 tovar objednaný dňa 4.1. 2024 ešte nedorazil. Na stránke pri produktoch, je písané Skladom doručíme do 3 až 5 dní.

Dobrý deň pani Oľga,
    úprimne sa ospravedlňujeme za omeškanie Vašej objednávky. Ako ospravedlnenie sme Vám na e-mail zaslali zľavový kupón na ďalší nákup. Veríme, že v budúcnosti bude Vaša spokojnosť na 100 %. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

• Hrozná dopravná služba

Nakupovanie, komunikácia s obchodom a ostatne veci sú v poriadku. Jedine čo zničilo dobru spoluprácu s obchodom je doprava. Keď som to pochopil správne, bola to vlastná doprava spoločnosti a bola hrozná. Dopravca prišiel na inú adresu a pri komunikácii s manželkou, ktorá ho navigoval na správnu adresu, bol strašne arogantný. Už nehovorím o tom, že v 21 storočí nemať možnosť platenia kartou!? A z toho dôvodu vznikajú ďalšie problémy: kuriér ako vždy nemá drobných, tak že zákazník zabíja čas a hľadá po celej dedine presných par eur, lebo inak nedostane objednávku. Je to cirkus, a samozrejme s takým prístupom obchod neodporúčam.

Dobrý deň pán Andrej,
    mrzí nás Vaša negatívna recenzia. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti doručenia Vašej objednávky a taktiež za správanie nášho šoféra. Priznáme sa, prekvapilo nás to, nakoľko toto je doposiaľ jeho prvé negatívne hodnotenie jeho správania. Máme viacej možností úhrady objednávky. Vybrali ste si platbu v hotovosti. Pri tejto možnosti platby máme uvedené, že je možné platiť len v hotovosti. Pred doručením príde zákazníkovi avízo s presnou sumou a že je platba možná len v hotovosti.

www.mojnabytok.sk

Tovar prišiel o týždeň skôr, čo bolo super. O jeho dodaní ma vopred informovali. Som veľmi spokojná, obchod odporúčam.

Dobrý deň pani Zuzana,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

www.mojnabytok.sk

• Objednaný tovar bohužiaľ nebol skladom, pričom mi promptne zavolali pred sviatkami odpravedlnili sa a súčasne informovali o meškaní. Po vzájomnej dohode obchod objednávku zrušil. Toto považujem za korektný prístup k zákazníkovi.
    • Ľutujem zrušenie objednávky, lebo v súčasnej dobe sa doťahujem s ich konkurenciou (nabytek hencel), len pri nich to je taký korektný prístup, zavádzajú zákazníka.

Dobrý deň pani Veronika,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Sme skutočne radi, že aj napriek vystornovaniu Vašej objednávky ste boli s našim prístupom spokojná. Budeme sa tešiť, keď sa v budúcnosti k nám vrátite.

www.mojnabytok.sk

Vianočný škriatkovia su pekný ako na obrázku.

Dobrý deň pán Branislav,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný s nákupom u nás. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!