Ochota a rýchle vybavenie.

• Veľmi rýchle doručenie
    • Komunikácia s obchodom

Dobrá komunikácia, tovar prišiel, len keď som volal operátorovi overiť nejaké údaje, vzadu som počul poznámku " bože už dvadsiaty krát " nebolo to vhodné, len som overoval, či sme si s objednávkou rozumeli. Aj napriek tomu by som si tovar opäť objednal Peter Mongel

• Super ceny
    • Komunikácia s predajcom

• Rýchlosť, dobrá kuriarska služba

Ústretovosť , slušnosť,ochota a rýchlosť vybavenia mojej objednávky, toto je môj celkový dojem. Som nadmieru spokojný. Pánovi, ktorý riešil moju objednávku dávam veľkú pochvalu.Bodaj by sa každý človek tak správal,ako on a hneď by bol život omnoho krajší. Taktiež pochvala pre celý tím, nakoľko moja objednávka bola expresne promtná a ja si môžem užívať jazdu na kvalitnom produkte ktorý som od vás kúpil. Za mňa 100 percentná spokojnosť a budem vás odporúčať. S pozdravom Róbert Garady, Bratislava.

Reakcia obchodu MOJEPNEU.EU

Ďakujeme za Váš nákup aj Vaše hodnotenie a budeme veľmi radi, pokiaľ nám zachováte priazeň aj naďalej.

• Rýchle doručenie.

• Dobrá emailová komunikácia
    • Prehľadnosť eshopu
    • Neaktuálne skladové informácie a sklady dodávateľov

Objednávku mi obchod stornoval. Pri objednávaní na stránke zobrazené "2ks skladom u dodávateľa"

Reakcia obchodu MOJEPNEU.EU

cez sezónu sa skladové dostupnosti rýchlo menia a pri posledných kusoch môže nastať problém.

Ďakujeme za pochopenie a budeme veľmi radi, pokiaľ nám zachováte priazeň aj naďalej.

Petr, MOJEPNEU

• Promptné vybavovanie, ochota pri zavolani, rýchla dodávka, dobrá cena, kvalitný tovar

• Férová a ústretová komunikácia

• rýchlé dodanie tovaru
    • presne podla dohody
    • spolahlivéSpokojný

Spokojný

• 100%spokojnosť

Peter, MOJEPNEU

• neaktuálne web stránky...
    • bordel v skladových zásobách

Reakcia obchodu MOJEPNEU.EU

u Vami objednaného alu disku sa jednalo o výpredaj posledného 1ks, u ktorého už bola ukončená výroba. Bohužiaľ došlo k zámene disku v sklade a fyzicky sme mali disk s iným rozmerom.

Z našej strany samozrejme ospravedlnenie.

Ďakujeme aj napriek tomu za Váš nákup aj Vaše hodnotenie a budeme veľmi radi, pokiaľ nám zachováte priazeň aj naďalej.

• Rýchle dodanie.

Peter, MOJEPNEU

• Skvelá komunikácia, ochota, rýchle dodanie
    • Ziadna

Nákup v tomto obchode urcite odporúčam. Ďalšie pneu budem opäť nakupovať tu.

Peter, MOJEPNEU

• Objednal som pneu na kamión,na sklade mali len 3 kusy.ale ja som potreboval 4 kusy.zavolal som tam a zohnali mi 4kusy.dakujem

• cena,rýchlost dodania

• Nie sú nikde dostupné

Reakcia obchodu MOJEPNEU.EU

na našich stránkach sme uvádzali, že daná pneumatika nie je dostupná. Bohužiaľ momentálne bez termínu dodania.

Ďakujeme za pochopenie.

• Rychlost odoslania