• Reklamujú to čo nemaju

Katastrofa

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, aj keď negatívnu. Je nám to veľmi ľúto, avšak Vami objednaný tovar sa predáva iba v jednej univerzálnej dĺžke, ktorú uvádzame aj na našej webovej stránke pri samotnom produkte a príslušných reklamách. O tomto ste samozrejme boli telefonicky informovaný. Je nám to veľmi ľúto, ale z tohto dôvodu sme Vám náramok vo Vami požadovanej dĺžke nevedeli dodať.

S prianím pekného dňa,
    kolektív mojehodinky.sk

Po týždni Vám napíšu, že objednaný a zaplatený tovar nie je k dispozícii, aj keď na e-shope predmetný tovar majú "skladom" resp. dostupný (5-7 dní).

Pekný deň (meno editované),

chceme sa Vám ešte raz ospravedlniť za nedostupnosť Vami objednaného tovaru, ktorá sa stala v dôsledku internej chyby v systéme. Hneď ako sme od dodávateľa dostali informáciu o nedostupnosti tovaru sme Vás kontaktovali a ponúkli vhodné alternatívy. Sme veľmi radi, že ste si z nich vybrali a podarilo sa nám túto situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Veríme, že kufrík splnil Vaše očakávania a komplikácie v súvislosti s dostupnosťou tovaru budeme mať možnosť napraviť pri Vašom ďalšom nákupe v našom e-shope.

S pozdravom a vďakou za pochopenie,
    kolektív mojehodinky.sk

Tovar nedodaný ani viac ako mesiaci, ani po dvojnásobnej urgencii (mail, telefón). Žiadne stanovisko ohľadom dodania tovaru od obchodu, pričom na stránke uvádza 3-5 dní na dodanie. Ak nechcete mať starosti, tovar tu nenakupujte.

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Chyba sa stala z našej strany, kedy sa počas zmeny prevádzkovateľa eshopu kvôli technickej chybe neaktualizovala ponuka hodiniek. Z tohto dôvodu celý proces preverovania dostupnosti výrobku trval dlhšie ako zvyčajne. Na aktualizácii produktov sme intenzívne pracovali a v súčasnosti sú už k dispozícii iba dostupné modely so skutočnými dodacími lehotami. Dúfame, že Vás táto negatívna skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu a budeme mať možnosť našu chybu napraviť pri Vašej ďalšej objednávke.

tím mojehodinky.sk

hodinky mi neboli dodane ,udajne preto ,ze system ich ponukal aj ked uz neboli dostupne ,bola mi sice ponuknuta kompenzacia na dalsi nakup ,ale kedze nemam zaujem o iny model ,je to pre mna bezpredmetne

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Chyba sa stala na našej strane. Sme novým prevádzkovateľom eshopu a práve v čase Vašej objednávky sme kvôli technickému problému nemali aktualizovanú ponuku produktov a dodacie lehoty. Vami vybraný model už nebol dostupný u žiadneho nášho dodávateľa, z tohto dôvodu sme museli Vašu objednávku stornovať o čom sme Vás ihneď informovali a ponúkli kompenzáciu. Na aktualizácii produktov sme intenzívne pracovali a aktuálne sú už k dispozícii iba dostupné modely s adekvátnymi dodacími lehotami.
    Ďakujeme za pochopenie a veríme, že budeme mať možnosť našu chybu napraviť pri Vašej ďalšej objednávke.

tím mojehodinky.sk

• Zavádzanie zákazníka ohľadom času doručenia na webstránke
    • Nezáujem predajcu o zákazníka, až po upozornení na nedodanie tovaru po e-mailovej komunikácii a prísľubu dodania bolo dodatočne zistené a oznámené, že sa tovar stratil po ceste z Nemecka od primárneho dodávateľa.

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie týkajúce sa doručenia tovaru. Dodávateľa sme viackrát kontaktovali, avšak až po našich mnohých urgenciách sme dostali odpoveď, že tovar sa niekde zatúlal. Hneď ako sme sa túto skutočnosť dozvedeli a zistili, kde sa Vami objednaný tovar nachádza sme Vás kontaktovali. Veríme, že ste s dodaným tovarom spokojná a Vašu negatívnu skúsenosť budeme mať možnosť napraviť pri Vašom ďalšom nákupe.

Ešte raz sa ospravedlňujeme a prajeme pekný deň,

Nulová komunikácia, tovar neprišiel ani do 10 dni

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ospravedlňujeme sa, chyba sa stala na našej strane. V čase Vašej objednávky prechádzal eshop na nového majiteľa. Z tohto dôvodu pravdepodobne nastala chyba v evidencii Vašej objednávky a systém nám ju nezaregistroval. Aktuálne už eshop funguje v novom, aktualizovanom systéme. Budeme sa snažiť aby sa takáto situácia viac nezopakovala. Veríme, že sa do nášho eshopu ešte vrátite a Vaša ďalšia objednávka už prebehne bez akýchkoľvek komplikácií.

• Napísaný primer hodiniek 44mm a vskutocnosti 41mm
    • Drahšie o 20e ako na inej stránke

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ďakujeme za aj keď nie pozitívne hodnotenie. Ospravedlňujeme sa Vám za našu informáciu na stránke, no pri niektorých hodinkách sa uvádza priemer samostatného púzdra a pri niektorých sa píše priemer s korunkou, čo bolo aj vo Vašom prípade.
    Ohľadom priemeru alebo ceny ste nás mohli kontaktovať, vždy sa snažíme zákazníkom poskytnúť všetky informácie a upraviť cenovú ponuku, keď nás vopred kontaktujú.

V prípade ak Vám hodinky nevyhovujú máte nárok na vrátenie alebo výmenu tovaru za iný. U nás je doba pre vrátenie alebo výmenu predĺžená na 30 dní.

Prajeme Vám pekný deň, s pozdravom tím mojehodinky.sk
    Ďakujeme

• Čakacia lehota na tovar trvá vecnosť

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Vo Vašej objednávke ste si zvolili produkt, ktorý nebol skladom. V detaile produktu bola uvádzaná dostupnosť 6-8 dní ako ste boli informovaný aj emailom. My sme termín dodania splnili na čas a v systéme kuriérskej spoločnosti evidujeme, že zásielka bola doručená na druhý pracovný deň od odoslania bez problémov.

Váš tovar bol doručený na čas a všetko je v poriadku.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom tím mojehodinky

• Bez naslednej moznosti reklamacie tovaru

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

na tovar, ktorý si zakúpite v našom internetovom obchode máte záruku 24 mesiacov ako sme Vás informovali aj emailom. K dnešnému dňu sme od Vás zatiaľ reklamáciu neobdržali.

Ďakujeme za pochopenie,
    tím mojehodinky

• Baterka v hodinkách bola vybitá

Dobrý deň prajem,

veľmi nás mrzí, že Vám boli doručené hodinky, ktoré nefungovali. Všetky hodinky pred odosielaním kontrolujeme a 100% funkčné zasielame.
    Dnes sme spolu telefonicky komunikovali a problém sme vyriešili.

tím mojehodinky

Obchod zrusil objednavku a vratenie penazi navrhol do 7 dni. Po reklamacii tejto nezmyselne dlhej splatnosti dobropisu poslali peniaze na dalsi den naspat ale nezabudli podotknut, ze vlastne na to maju zo zakona lehotu 14 dni. Odporucam sa obchodu s takymto pristupom do buducnosti vyhnut.

Dobrý deň prajem,

veľmi nás mrzí, že máte s nákupom takúto skúsenosť. Suma za objednávku Vám bola vrátená hneď na druhý pracovný deň.

tím mojehodinky

trosku predrazeny tovar oproti inym obchodom hodinky co inde stali 110 oni za 139 EUR

Dobrý deň prajem,

ďakujeme Vám za recenziu. V tomto prípade nám stačilo napísať a poskytli by sme Vám zľavu. Do budúcna sa budeme snažiť mať ešte lepšie ceny.

• Ziadne
    • Vystavený tovar nemáte v predajni

Nekomentujem_?

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Dobrý deň prajem, aktuálne máme v ponuke 7 293 produktov a nie je možné, aby sme ich mali všetky skladom. O dobe dodania Vašej objednávky sme Vás informovali a súhlasili ste. Ďakujeme za pochopenie.
    S úctou mojehodinky.sk tím

• Ziadne
    • Vymlouva se

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ak dovolíte, radi by sme objasnili detaily Vašej objednávky. Objednali ste si tašku za 0,01€. Pričom táto taška je dodávaná iba ako darček k vybraným hodinkám. Uvedomujeme si, že to bola systémová chyba, ktorá Vám dovolila dokončiť objednávkový proces. Túto chybu sme už opravili.
    Ďakujeme za pochopenie
    S úctou mojehodinky.sk tím

• To ze si musi zakaznik sam vytlacit zmluvu o nakupe na splatky inde to posielaju postou a to este po vyplneni formularu musi zakaznik sam poslat na adresu obchodu dakujem Ruzovicova

Ale tovar sa mi pacil

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

V prípade nákupu na splátky Cetelem vyplní zákazník elektronicky formulár, vytlačí si zmluvu a zašle poštou k nám. Následne tieto dokumenty posielame do Cetelemu. Tento postup máme určený priamo spoločnosťou Cetelem. Ak však nemáte možnosť vytlačiť si zmluvu, na požiadanie Vám ju radi vytlačíme a zašleme.
    Ďakujeme za pochopenie, s úctou mojehodinky.sk tím

• Hodinky ma sklamali na obrazku vypadali ovela krajsie a kvalitnejsie. V kamennom obchode by som si ich urcite nevybrala. Prvy dojem fejk.

Take drahe hodinky racej nakupovat priamo v obchode,predidete sklamaniu.

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Dobrý deň pani Mirka, mrzí nás Vaše sklamanie. Je pravda, že fotka môže niekedy skresľovať. Každý zákazník má preto nárok vrátiť tovar, u nás až do 30 dní. Na požiadanie vieme reálne hodinky pred odoslaním odfotiť. S úctou mojehodinky.sk tím

• Dňa 30.11. som si objednala hodinky, hneď som ich aj uhradila. Dnes je 10.12. a nemám žiadne informácie o stave mojej objednávky.
    • Uvedte si termín dodania: neurčitý!!!

-objednávajte LEN telefonicky
    -uistite sa, či daný tovar NAOZAJ majú na sklade!
    -plaťte pri prevzatí zásielky

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Pokorne uznávame, že je aktuálne problém s doručovaním mailov na strane nášho mail servera. Mrzí nás to a veľmi sa Vám ospravedlňujeme. Aktuálne už o objednávke a dodaní informujeme všetkých zákazníkov aj telefonicky.

• Prijateľné ceny ale na úkor kvality
    • V prípade reklamácie môžu nastať problémy, ako mne

Zvážte či cena je pre Vás rozhodujuca. Dostala som hodinky kúpené v tomto obchode. Mala som ich na ruke par krát, ked som si všimla, že je uvoľnená ručička hodiniek. Po čase som ich v záruke dala opraviť, a vyjadrenie ma šokovalo. Opravu treba zaplatiť, nakolko išlo o mechanické poškodenie. Nakolko su na hodinkách odreninky. Hmmm to je predsa samozrejme, ked sa nosia. Mrzí ma len teraz to, ze som objednala pre seba a kamarátku dalsie hodinky. A teraz aby som sa modlila, aby sa nepokazili. Co sa stáva. Kvalitny obchod sa pozná aj od komunikácie a zaručných opravách. Opravit to samozrejme vedia, no uz poslali pekne rozpísanú platbu.

Dalsie zlyhanie nastáva, ked chcete reklamovať tovar, musíte vyplniť ich reklamačný formulár, plus dalsie veci. V reklamacnom formuláre treba uviesť vsetky údaje o hodinkách a samozrejme o mne, kto reklamuje tovar. Maju v tom zrejme pekny bordel, nakolko komunikujú mailom mojej sestre, ktorá v reklamácii ani v objednávke nebola uvedená. Ako k nej prisli netuším, no maily a vyjadrenia mi preposiela.

Dobrý deň prajem pani Kia,
    úprimne nás mrzí, že došlo k situácií, ktorá Vás nahnevala. Je pravda, že ste hodinky reklamovali po takmer ročnom používaní. Postupovali sme podľa zákonných podmienok. Hodinky sme zaslali do autorizovaného servisu, kde sme dostali vyjadrenie o mechanickom poškodení a možnej mimozáručnej oprave. O všetkom sme Vás ihneď informovali na mail, ktorý ste zadali v danej objednávke. Naozaj nám na spokojnosti zákazníka veľmi záleží. Aj reklamačný formulár nie je povinnosť vypísať. Je to pomôcka, aby sme mali všetky potrebné údaje k reklamácií.
    Zároveň sa Vám chceme poďakovať, že ste náš verný zákazník a objednali ste si u nás opäť.
    Prajeme všetko dobre. S úctou mojehodinky.sk tím

Ponúkajú hodinky (asi aby mali co najširší vyber) a reálne ani nemaju tušenie ci sa este daju kupit a to ze ,,su dlhodobo vypredané zo skladov,, zistia očividne az po dlhej dobe ked si ich zákazník naozaj objedná, veľká neprofesionalita zo strany predávajúceho.

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Dobrý deň prajem, mrzí nás, že hodinky, ktoré ste si objednali nebolo možné hneď dodať. Teraz, pred Vianocami sa sklady rýchlo menia. Verte, že robíme všetko preto, aby sme mali, čím najaktuálnejšiu ponuku. Hodinky AR0431, ktoré ste si objednali sú opäť naskladnené.
    Ďakujeme za pochopenie:
    S úctou
    mojehodinky.sk tím

Určite neodporúčam, hodinky mi prišli poškriabané...samozrejme, že vinu chceli hodiť na mňa!Po objednaní tovaru som kontaktovala e-shop...pracovníčka ma uistila, že hodinky osobne prekontrolovala, či sú v poriadku...a tak som sa teda tešila.Žiaľ, po doručení prišlo sklamanie!Nič nekontrolovala...vedome mi poslali hodinky poškriabané...a na sklade majú iba po jednom kuse!!!

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

hodinky sú pred odoslaním vždy dôkladne kontrolované + nastavujeme čas. Nedovolili by sme si vedome odoslať zákazníkovi poškodený tovar. Napriek všetkému sme Vám vyšli v ústrety, tovar ste mohli vrátiť späť a peniažky už určite máte späť.
    Prajeme všetko dobré

mojehodinky.sk tím