Tovar nedodaný ani viac ako mesiaci, ani po dvojnásobnej urgencii (mail, telefón). Žiadne stanovisko ohľadom dodania tovaru od obchodu, pričom na stránke uvádza 3-5 dní na dodanie. Ak nechcete mať starosti, tovar tu nenakupujte.

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Chyba sa stala z našej strany, kedy sa počas zmeny prevádzkovateľa eshopu kvôli technickej chybe neaktualizovala ponuka hodiniek. Z tohto dôvodu celý proces preverovania dostupnosti výrobku trval dlhšie ako zvyčajne. Na aktualizácii produktov sme intenzívne pracovali a v súčasnosti sú už k dispozícii iba dostupné modely so skutočnými dodacími lehotami. Dúfame, že Vás táto negatívna skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu a budeme mať možnosť našu chybu napraviť pri Vašej ďalšej objednávke.

tím mojehodinky.sk

hodinky mi neboli dodane ,udajne preto ,ze system ich ponukal aj ked uz neboli dostupne ,bola mi sice ponuknuta kompenzacia na dalsi nakup ,ale kedze nemam zaujem o iny model ,je to pre mna bezpredmetne

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Chyba sa stala na našej strane. Sme novým prevádzkovateľom eshopu a práve v čase Vašej objednávky sme kvôli technickému problému nemali aktualizovanú ponuku produktov a dodacie lehoty. Vami vybraný model už nebol dostupný u žiadneho nášho dodávateľa, z tohto dôvodu sme museli Vašu objednávku stornovať o čom sme Vás ihneď informovali a ponúkli kompenzáciu. Na aktualizácii produktov sme intenzívne pracovali a aktuálne sú už k dispozícii iba dostupné modely s adekvátnymi dodacími lehotami.
    Ďakujeme za pochopenie a veríme, že budeme mať možnosť našu chybu napraviť pri Vašej ďalšej objednávke.

tím mojehodinky.sk

• Zavádzanie zákazníka ohľadom času doručenia na webstránke
    • Nezáujem predajcu o zákazníka, až po upozornení na nedodanie tovaru po e-mailovej komunikácii a prísľubu dodania bolo dodatočne zistené a oznámené, že sa tovar stratil po ceste z Nemecka od primárneho dodávateľa.

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie týkajúce sa doručenia tovaru. Dodávateľa sme viackrát kontaktovali, avšak až po našich mnohých urgenciách sme dostali odpoveď, že tovar sa niekde zatúlal. Hneď ako sme sa túto skutočnosť dozvedeli a zistili, kde sa Vami objednaný tovar nachádza sme Vás kontaktovali. Veríme, že ste s dodaným tovarom spokojná a Vašu negatívnu skúsenosť budeme mať možnosť napraviť pri Vašom ďalšom nákupe.

Ešte raz sa ospravedlňujeme a prajeme pekný deň,

tím mojehodinky.sk

• Stranka prehladna,nakup bezproblemovy,dodanie v case ako bolo uvedene pri objednavani.

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Tešíme sa, že vnímate náš eshop ako prehľadný. Našim prvoradým cieľom je ponúkať kvalitný tovar za rozumné ceny s dodržaním stanoveného času dodania.

Prajeme krásny deň,

Nulová komunikácia, tovar neprišiel ani do 10 dni

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ospravedlňujeme sa, chyba sa stala na našej strane. V čase Vašej objednávky prechádzal eshop na nového majiteľa. Z tohto dôvodu pravdepodobne nastala chyba v evidencii Vašej objednávky a systém nám ju nezaregistroval. Aktuálne už eshop funguje v novom, aktualizovanom systéme. Budeme sa snažiť aby sa takáto situácia viac nezopakovala. Veríme, že sa do nášho eshopu ešte vrátite a Vaša ďalšia objednávka už prebehne bez akýchkoľvek komplikácií.

tím mojehodinky.sk

• Rychle dodanie, kvalitny original tovar, dokonca aj mily darcek navyse

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Tešíme sa, že dodaný tovar splnil Vaše očakávania a darček Vás potešil :)

Prajeme pekný deň,

tím mojehodinky.sk

Skvelá komunikácia so zákazníkom. Tovar prišiel na druhý deň a hodinky sú úžasné

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ďakujeme Vám za vaše hodnotenie, aj v mene nášho zákazníckeho servisu. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Prajeme pekný deň,

tím mojehodinky.sk

nehodnotim obchody a otravujem ma to. Tu vsak kvoli pristupu k zakaznikovi urobim vynimku... vrelo odporucam.
    Peter

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

vážime si Vašu recenziu a máme radosť, že ste boli s našim tovarom a zákazníckym servisom spokojný.

Ďakujeme,

• Dali mi najvýhodnejšiu ponuku

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Snažíme sa našim zákazníkom ponúkať kvalitné produkty za primerané ceny.

tím mojehodinky.sk

• spoľahlive doručené a som s nimi spokojná

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ďakujeme,

• Spoľahlivý eshop
    • Informujú priebežne o stave objednávky
    • Doručenie v čase uvedenom na stránke

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie a že ste si našli čas na vyplnenie dotazníka. Veľmi si to vážime.

• Akceptuju credity CAffeterie od muojho zamestnavatela

Celkom fajn

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ďakujeme Vám za hodnotenie, vážime si to.

• kvalita produktu

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ďakujeme Vám za 100% hodnotenie.

tím mojehodinky

• Originálny kúsok v dobrej kvalite rýchle dodanie

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ďakujeme Vám pekne za hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s našim tovarom a službami spokojný.

S pozdravom, tím mojehodinky.

Spokojnosť ako s rýchlosťou vybavenia objednávky, tak i s kvalitou výrobku. Určite odporúčam.

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ďakujeme za 100% hodnotenie. Vážime si to.

S pozdravom, tím mojehodinky

Dobré služby, promptné riešenie , kvalitný tovar, nakupujem opakovane

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ďakujeme za hodnotenie, tešíme sa na Vás aj nabudúce.

Tím mojehodinky

prijemná komunikácia s obchodom. spokojnosť

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ďakujeme za 100% hodnotenie, u nás je vždy na prvom mieste zákazník.

S pozdravom tím mojehodinky

• pri niektorých hodinkách neboli rozmery hodín

Bola to moja prvá objednávka a všetko prebehlo tak ako bolo napísané, dokonca ešte s predstihom. Som veľmi spokojný.

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Veľmi sa tešíme, že ste si našli čas a ohodnotili náš nákup. Snažíme sa postupne dopĺňať informácie o hodinkách.

Ďakujeme, tím mojehodinky

bezproblémový nákup

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ďakujeme za hodnotenie, je nám cťou.

S pozdravom tím mojehodinky

• maximálna spokojnosť, rýchle vybavenie objednávka aj doručenie

Reakcia obchodu mojehodinky.sk

Ďakujeme za hodnotenie, je nám cťou