• Vybavenie požiadavky a jednanie zo zákazníkom na vysokej úrovni, rýchla komunikácia
    • Široký sortiment rôznych produktov
    • Skvelé ceny, striekaciu pištoľ z príslušenstvom ktorú som zakúpil nebola nikde len na Mojadielna.sk a ešte za vynikajúcu cenu
    • Rýchla dodacia doba

Na stránke Mojadielna.sk som nakupoval prvý krát, široká ponúka a sortiment prekvapil taktiež dobre ceny.
    Stala sa mi taka vec že odkalovač ktorý bol súčasť balenie bol vadný ale zato predajca nemôže ale výrobca. Ako náhle som to zistil informoval som mailom predajcu a hneď v zápätí bola moja požiadavka vybavená, čo ma milo prekvapilo zatiaľ som dlho nenarazil na tak rýchle, ochotné a milé vybavenie. Pištoľ a regulátor som vyskúšal a prečkali moje očakávania.
    Som nadmieru spokojný

Všetko OK

Objednala som si 3 kusy tovaru, poslali mi e-mail ze nemaju tolko ze musim cakat, ze musia objednat. Cakala som vyse tyzdna a potom to zrusila, peniaze mi vratili. Nespokojna s komunikaciou!

• super rýchle odoslanie a doručenie
  • Dodane ozubene koleso nemalo dočistenú kovovú osku od silonu a chýba vybranie 1mm, takže mosadznú podložku o hrúbke 1mm som pri montáži nenamontoval - nevošla

celkove spokojný...

• Bez možnosti odborného poradenstva k predmetu nákupu.

Dodržali všetko tak ako mali, takže nemôžem nič zlé povedať, prebehlo to v poriadku.

tovar skladom, doruceny do 2 dni

• Rýchlosť9

• Rychlost dorucenia objednavky

Obchod naplnil moje očakávania. tovar mi bol doručený v poriadku a v dohodnutom termíne.

• Este som ne dostal nic

Potešila ma včastnoť doručenia zásielky a kvalita objednaného tovaru.

Super 100%

ok

• Spokojnosť

• rýchla dodávka tovaru

Dobrý obchod

Ľahko sa objednáva a rýchle doručenie na adresu