• nekvalitny material, po prvom setrnom prani sa rozparali saty na viacerych miestach...pri prani na 30 St. sa rukavy zrazili...smutne, cele zle a ceny nadnesene

Reakcia obchodu Móda Lux

je mi to veľmi ľúto, som ozaj prekvapená, sama tieto veci nosím a zatiaľ sa mi to nestalo. Škoda, že ste sa nám neozvala alebo nenapísala skôr, mohli sme to vyriešiť resp. by sme stiahli daný model z predaja aby sa to neopakovalo.

Škoda, že ste čakala až na recenziu, ktorou ste to celé zhodnotila.

Ďakujem aj za negatívne skúsenosti, tie nás posúvajú ďalej.

s tovarom som spokojná

Ďakujeme.

nemám doteraz skúsenosti, ale objednávka prišla v poriadku.

• Velmi dobra komunikacia obchodu
    • Ustretovost
    • Kvalita ako na obrazku, dobre sitie
    • Rychlost dodania ako pisali
    • Nesili uz bluzku vo farbe aku som chcela, ale dali alternativy nahrady

Napriek nedodaniu - nesitiu uz jedneho druhu bluzky, velmi sikovny predajca, s ktorym sa dobre komunikovalo, nebol nakoniec ziaden problem, rychlost dodania velmi dobra, celkovo som velmi spokojna.

Reakcia obchodu Móda Lux

Ďakujeme snažíme sa aby sme vyšli zákazníkovi v ústrety.

• Super kvalita

Super kvalita a rýchle dodanie tovaru

Ďakujeme tešíme sa :-)

Mirka

• kvalitna moda, ktore dobre padne a je za primeranu cenu

Reakcia obchodu Móda Lux

Ďakujeme teší nás Vaše potešenie.

• '

Všetko v poriadku

Ďakujeme

Veľmi dobrá komunikácia ,odporučenie na iný tovar,keďže ten, ktorý som si vybrala, nebol skladom.

Ďakujeme.

Naprostá spokojenost, vstřícné jednani a super zboží!

Rýchle dodanie

Dakujem som veľmi spokojná ,šaty čo som si objednala sú z kvalitného materiálu a padnú ako uliate ,realita zodpovedá obrázku .ešte raz veľká vďaka !!!*****

Reakcia obchodu Móda Lux

Ďakujeme veľmi pekne. Teším sa.

Mirka

Velka spokojnost! S tovarom som bola spokojna aj ked mi nesadla velkost. Velmi ustretova a mila majotelka, ktora vsetko vyriesila k mojej spokojnosti. Urcite nenakupikem posledny krat. Odporucam!

Reakcia obchodu Móda Lux

Veľmi sa teším Zuzka, Ďakujeme.

Mirka

Profesionalny pristup. Rychle vybavenie objednavky. Kvalitny tovar. Spokojnost.

Ďakujeme veľmi pekne.

Robím to pre Vás ;-)

• Spokojnosť

Ďakujeme

Mirka

• Prednedavnom som napisala velmi negativnu recenziu na tento obchod. Chcem to poupravit. Predajca ma pri potvrdeni objednavky informoval, (teda vopred), ze tovar bude dodany neskor. Saty mi sice nesedeli, co sa pri objednavke cez internet stava, :-) avsak reklamacia bola vybavena promptne, zaco dakujem. Predajcu urcite odporucam.

Ďakujeme veľmi pekne.
    mirka

Predavacka vie velmi dobre poradit, rychle dodanie, kvalitny a dobre sediaci tovar :-)

Reakcia obchodu Móda Lux

Ďakujeme tešíme sa s Vami.
    Mirka

• Namiesto dodacej adresy poslali tovar na fakturačnú adresu
    • Dĺžka dodania
    • Nízka kvalita tovaru

Reakcia obchodu Móda Lux

- čo sa týka zlého odoslania, ospravedlňujeme sa za vzniknutú chybu naozaj sme pochybili a zadali adresy opačne, no mohla ste nám zavolať alebo napísať dokázali by sme zásielku presmerovať na správnu adresu.
    - čo sa týka dlhého dodania, trafila ste obdobie, kde v krajine výrobcu mali celotýždňovú odstávku výroby kvôli dvom štátnym sviatkom v týždni, o tejto dobe ste bola patrične infomovaná v maily, keď sme prijmali Vašu objednávku:

************************************************************************************
    Približný termín dodania: po 7.5.2018

chcem Vás informovať, že v 18. týždni tj. od 30.4 - 7.5.2018 sa nebude dať objednávať nakoľko sú v krajine výrobcu obrovské sviatky 1.a 3.5.2018 a firmy majú ZATVORENÉ celý týždeň:

Tovar bude dodaný až po 7.5.2018

- a čo sa týka kvality, je to váš subjektívny názor, model, ktorý ste si objednala naozaj predávam dosť veľa a nemala som s ním žiaden problém, zatiaľ iba u Vás. Ale asi je to vyjadrenie ovplyvnené hnevom z dodania na fakturačnú adresu, čo plne chápem.

Pekný deň

• možnosť osobného odberu