• Vas obchod ponuka kratku dobu dodania, co velmi ocenujem!
    • Zatial ziadne :)

Vrelo odporucam, vyborna komunikacia, rychla doba dodania.

• Velky vyber, ochotny personal
    • stranka po zadani objednavky do SR nefungovala spravne,nesla zadat dobierka a nebralo ani adresu dorucenia - po kontaktovani predajcu udaje do objednavky ihned doplnili...
    • v podmienkach dorucenia do SR mali napisane, od 70EUR je doprava zdarma - nie je to pravda - platila som dobierku a aj dopravu...

trosku komplikovanejsi nakup ale inak spokojnost

• Rychlost dodania.

Odporucam. Rychle dodanie tovaru.

• výborné ceny

super ceny, široká ponuka sortimentu, rýchla dodacia lehota

• Maju siroky zaber znaciek
    • Vysoke postovne na Sk

Vsetko ok,az na postovne....

• velky vyber
    • oproti minulemu roku drahsie postovne o 2 eura

• Siroky vyber kvalitnej obuvi

Odporucam

spokojnosť

• Dobré ceny.
    • Na stránke by mohol byť filter na veľkosť.

Dobrý, spoľahlivý.

Hladala som sandalky pre dcerku znacky superfit vo velkosti 29. Nasla som na tejto web stranke. Pekny dizajn. Dcerke sa velmi pacili aj pekne sedia na nohe. Som spokojna s touto znackou je to kvalitna zdravotna a pohodlnna obuv. Dakujem pekne.

Spokojna

• Tovar bol v zlom stave. Prisiel ohnuty a ohnuta cast sa hned pri preskusani odlomila. Plexisklove casti boli mierne doskrkane a na kolesach bola vyzrazana neznama latka a karton vyplnajuci vnutro obalu bol nasiaknuty neznamou tekutinou v mieste kontaktu s kolesami.

radsej pouzivat kamenne obchody a nenakupovat veci online

• Jednoduche nakupovanie

dobré ceny, skvelý tovar
    bezchybná komunikácia
    dodržané garancie

• celkom dobrý výber
    • doručenie na slovensko ma stálo 1/3 z ceny tovaru. Sandalky stáli 15 eur a doprava 6,40 eur. To sa mi nepáči a už objednávať nebudem.

Obchod v poriadku aj komunikácia s obchodom super, ale to dopravné je na zamyslenie.

Reakcia obchodu Modadeti.sk

dopravu na Slovensko máme 4,99 EUR. A dobírku za 1,40 EUR.
    Mohla jste zaplatit pohodlně přes PAYU a nebo klasickým převodem - obojí Vás nestojí nic a byla by účtována jen doprava 4,99 EUR. Případně při větším nákupu nad 70 EUR je doprava zcela ZDARMA.

Hezký den.

Modadeti.sk

• Spolehlivost

Vpořádku

Zboží v tomto e-shopu bylo za nejnižší cenu, jakou jsem (po letmém) hledání našla, a bylo připraveno za chvíli po odeslání objednávky (chtěla jsem vyzvednout v kamenném obchodě v Praze 13). V e-shopech nakupuji spíš výjimečně, nevím, zda se sem vrátím, ale rozhodně jsem tentokrát byla zcela spokojená.

dvě kojenecké čepičky byly označeny cenovkou, byly tedy staženy z pultu a byly špinavé - musela jsem je nejdříve vyprat, abych je mohla darovat

Reakcia obchodu Modadeti.sk

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Velmi nás mrzí, že jste nebyla spokojena. Čepičky i ostatní zboží samozřejmě čisté je. Označeno cenovkou je i zboží ve skladě. Stačilo nás kontaktovat a dodali bychom jiné, případně kompenzovali slevou.
    Můžete se nám ozvat na [email protected] a my Vám zpětně kompenzaci poskytneme.

Děkujeme.

Modadeti.sk

• široký výběr zboží
    • dostupnost
    • ochota, poradenství

ano,doporučuji.
    Velký a kvalitní výběr zboží.
    Možnost vyzvednout osobně ,ale i zaslání zboží.

• Nulová komunikace s prodejnou v UH

Objednala jsem dva kusy, poslali mi pouze jeden na prodejnu a druhý přiobjednali, až zjistili chybu, vzhledem k tomu, že nejsem z UH, musela jsem tam absolvovat cestu 2x.

děkujeme za reakci.
    Omlouváme se. V tom předvánočním náporu se skutečně nachystalo na prodejnu jen jeden kus té hračky. Kolegyně přehlédla a objednala jen jednu.

Na prodejně při výdeji objednávky se toto zjistilo a objednala se Vám druhá s tím, že prodavačka s Vámi toto komunikovala a neměla jste problém, že jste pravidelně v Uh.Hradišti ca jednou týdně. Jinak bychom Vám ji klidně poslali domů.

Příště se na prodejně přihlaste, vymyslíme Vám rádi u dalšího nákupu nějakou kompenzaci. :-)

Hezké Vánoce.

Tým Modadeti.cz / Modadeti.sk