• NEnákup
    • NEkomunikácia
    • 2 mes. zadržanie tkmr 800€...
    • NIKDY VIAC

Môj “nakup” sa vliekol mesiac ☠️ S platnou tkmr 800€ dopredu

• Tovar nedoruceny, ani nevratili peniaze. Web stranka zrusena.

Den po zaplateni objednavky bola stranka mobiluj.sk zrusena a obchod prestal komunikovat telefonicky aj mailom. Takze nemam ani mobil, ani peniaze. Udajne ich dodavatel skrachoval a bol vyhlaseny konkurz. Vraj si tito podnikatelia otvorili nove eshopy, tak odporucam si poriadne citat obchodne podmienky a v ziadnom pripade neobjednavat z eshopu, kde je dodavatelom talianska spolocnost.

• Mobil sa mi po týždni pokazil a nedá sa im dovolať

Dobry den,
    v reklamacnych podmienakch je jasne uvedene, ze je potrebne kontaktovat reklamacne oddelenie na mailovej adrese [email protected]
    Mobiluj.sk

• Veĺmi zlá komunikácia-informácia o stave objednaného tovaru.Dlhá dodacia doba.Neistota ,čo je vlastne je s tovarom ,príde-nepríde,dodajú mi to ,alebo nie.

Dobry den,
    vobec nechapeme preco ste nas takto ohodnotili. Dostali ste potvrdenie o prijati objednavky, potvrdenie o prijati platby, potvrdenie o odoslani zasielky a mail s cislom zasielky. Telefon ste obdrzali , ako aj sam uvadzate, za tyzden.

• dobré ceny
    • veľmi dlhá čakacia doba - od zaplatenia do doručenia telefónu 2 týždne
    • na uvedené tel.č. sa nedá dovolať

Dobry den,
    Vasu recenziu povazujeme za neferovu vzhladom na to, ze z nasej strany boli vsetky podmienky dodrzane a telefon ste obdrzali v termine.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

26. februára som si objednala telefón a do dnešného dňa som ho nedostala. Minuly týždeň mal byt vyexpedovany a mali ma kontaktovať mailom, lebo som uz to riesila. Do dnešného dňa som nic nedostala. Nikdy viac cez túto stránku nič neobjednam.

• Tovar mi bol doručeny v poriadku.
    • Doba čakania na tovar je extremne dlhá. 26.2.2019 som si tovar objednal a 18.3.2019 mi bol doručeny. Ide o mobil Samsung A7 2018. Tovar je na sklade a nejde o to ze je to v rámci obchodných podmienok do 14 prac.dní, ale človek očakáva zo Slovenskeho (talianskeho) eshopu tovar do max 4dni. Za dva týždne klesla cena o 6eur na eshope.

Nikdy viac! Nezaslúži si byť na heureke tento eshop. Alebo nech si zmenia status dodavka do 14dni.

Dobry den,
    chceme reagovat na Vasu recenziu. Tovar Vam bol odoslany v ramci obchodnych podmienok , s ktorymi ste pri nakupe suhlasil. Obdrzal ste novy, kvalitny telefon v neporusenom baleni. Z nasej strany bolo vsetko dodrzane.

• Komunikacia

26.2.2019 som objednal telefon a aj zaplatil. Preslo asi 10 dni zo strany obchodu ziaden mail. Ani nic tak som napisal mail na ktori odpovedali vyhovorkami ze meska dodavatel. A nezabudli uviest ich otrepanu frazu ze 3-10 dni je v obchodnych podmienkach. Tak som pisal dalsi mail po 14 dnoch ze 3-10 dni preslo. Zase odpoved ze meska dodavatel. A ze mi bude doruceni co najskor a dalsie bajky ze ak ho odoslu poslu mi cislo zasielky. Potom 14.3 mi poslali vraj tovar odoslali, ale spominane cislo zasielky nikde tak pochybujem ze nieco odoslali. Dnes mame 16.3.2019 je sobota cize do 18.3 mi nic nepride. Nakolko mi ani neprislo nic od kurierskej spolocnosti. Mimochodom som objednaval tovar ktory mali uvedene ze maju skladom tak nechapem tie vyhovorky o dodavatelovy co stale meska. V pondelok podniknem dalsie kroky a to podnet na obchodnu inspekciu. A pojdem sa poradit ohladom penazi co mi drzali minimalne 20 dni.
    A este maju tu drzost poslat mi mail ze ked odporucim obchod ziskam 5 eur na dalsi nakup alebo mi poslu 3 eura na ucet.
    Obchod maximalne neodporucam. Toto nema s ferovym obchodom nic spolocne.
    PS: v rovnaky den som si objednal aj kryt z ciny ktori uz davno dorazil zial nieje ho naco dat.

Dobry den,
    Vy si z nas robite asi zarty... Telefon vam bol odoslany. Myslite si, ze by sme ziadali o Vase hodnotenie bez toho, aby sme Vam odoslali telefon ? To by urcite nedavalo zmysel.

• Dlha doba cakania

Dobry den,
    doba dodania je uvedena v obchodnych podmienkach.

• Don't buy from them.. Really
    • The phone i ordered didn't came after two weeks and till now.. No trust.. No response... Nasty company no service...

Objednávku som zrušil a nie sú schopní vrátiť peniaze.

Dobry den,
    chceme reagovat na Vasu recenziu. Odstupili ste od zmluvy a podla zakona ma predajca 14 dni na vyplatenie. Nemusite sa obavat, vcas Vam budu peniaze poukazane na ucet.
    Mobiluj.sk

Podmienka, platba za tovar predom, avšak 12-ty(pracovný deň) po zaplatení tovar neprišiel.

Dobry den,
    boli ste informovany mailom o odoslani zasielky.
    S podravom
    Mobiluj.sk

• tovar objednany 25.2.2019 do dnesneho dna 12.3.2019 nebol tovar dodany, pricom v obchodnych podmienkach majú dodanie od 3-10 dni

Dobry den,
    objednavku ste zrusili a odstupili ste od zmluvy.

Telefónne číslo neexistuje

Dobry den,
    telefonne cislo existuje. Velakrat Vam moze zvonit, ale linka je obsadena.

• Dodacia doba

Ani mi neskuste napisat ze dorucene v ramci obchodnych podmienok. V case kurierskych spolocnosti normalne eshopy funguju ze to mate doma do 3 dni ked je tovar skladom.

Dobry den,
    mame externe sklady a kulkulujeme dobu dorucenia. Je lepsie udat dlhsiu dobu a pripadne vybavit skor objednavku.
    Mobiluj.sk

• Tovar že vraj majú na sklade ale človek čaká večnosť dokým dojde

Dneska je 10 pracovný deň... A tovar mi nedošiel

Objednať možno až po zaplatení.
    Na stránke bolo uvedené, že tovar je na sklade - a nebol!
    Takže nič som si nezakúpil - a len som dal obchodu dopredu svoje peniaze.
    Zatiaľ hodinky za moju zápormú reakciu nemôžu - to sa uvidí, až najskôr (ak pán Boh dá) po dvoch týždňoch. Ja len dúfam, že budú a budú plne funkčné. Aj keď by som sa nečudoval ...

Dobry den,
    ako ste bol mailom informovany, tovar Vam odosielame zajtra a to v termine stanovenom v obchodnych podmienkach! . Pri vytvarani objednavky ste videl moznosti platby a sam si zvolil nasledujuci postup. Ked tovar obdrzite , sam uvidite, ze ide o novy kus s plnou zarukou. Nikomu ste peniaze nedal, ale ste si zakupil hodinky za dobru a vyhodnu cenu.