• Výborné ceny zabkvalitný tovar
    • Neviem

Obchod odporúčam.

Kedže tovar nemali na sklade, bol som okamžite informovaný o možnosti dodania. Po naskladnení tovaru ma okamžite kontaktovali a tovar poslali do 2 dní.

• Dobre ceny
    • Dph sa neda odpocitat.

Logistika trochu slaba. V piatok volaju ze dorucia v utotok, v utorok volaju ze dorucia vo stvrtok a pritom ani netusili ze mi uz volali v piatok . 10 dnove dorucenie je dost ale maju to napisane na webe takze som bol na to pripraveny. Telefon prisiel neporuseny a original zabaleny

• Vynikajúca cena, rýchlosť vybavenia objednávky, priateľská komunikácia, prehľad webovej stránky
    • Zatiaľ som nenašla

Výborná stránka, určite odporúčam. Kupovala som si drahší produkt, preto som si overovala stránku. Produkt som obdržala cca po 32 hodinách od zaplatenia. Držím im palce, nech majú viac spokojných zákazníkov, ako som ja.

• Dobre ceny
    • Neviem

Spokojnost

• Vyborna cena, novy tovar

Dodanie do tyzdna je v pohode, netreba sa obavat o kvalitu jedna sa o novy tovar. Prave chystam dalsiu objednavku.

• Cena, kvalita.

Výborná cena, telefonický kontakt zo strany obchodu.

• neprišla mi rozpísaná DPH vo faktúre !
    • poprosím o zaslanie
    • ďakujem

• V mojom prípade najlepšia cena na trhu.
    • Dĺžka dodacej lehoty aj pri platbe vopred.

Môj objednaný telefón pochádza pravdepodobne zo Švajčiarska. To ma potešilo lebo na tom trhu sa predávajú kvalitné produkty.
    Čo sa týka platby vopred bankovým prevodom (najrýchlejší spôsob doručenia) som sa trocha obával. Ale zbytočne lebo tovar dorazil bez problémov.
    Ja zo skúsenosti obchod odporúčam.

• Super cena, bez poštovného

• Výborná cena.
    • Prehľad stránky.
    • Dôležité informácie na stránke.
    • Neviem o nich.

Doporučujem zatiaľ. Neviem ako by sa zachovali pri reklamácii dúfam, že tak ako na svojej stránke písali.

• Super cena.. bez konkurencie :) milý a ochotný personál... a kvalitný a nový tovar originál zabaleny od výrobcu :)
    • žiadne. len ta dodacia doba na tu dobierku by sa mohla skrátiŤ ale inak super.

Nebojte sa tu nakupovať :) aj napriek nízkym cenám je to originýlny tovar.. žiadne fake a ani repasované telefony.. Proste keď môžete mať taký istý telefon za 500 eur alebo za 750 eur tak ktorý si vyberiete ? :) Jedným slovom proste super :) určite som u vás nekupovla posledný krát..

• Komunikacia
    • Webova stranka
    • Dodacia doba

Odporucam!

• Price
    • Length of delivery period (10 days).

Hello,
    thank you :-)
    Regards

• Nizka cena
    • Reklamacia mobilu trva 5 tyznov od poslania postou a telefon stale nemam!! Katastrofa

Dobry den,
    tak ako sme Vam uz pisali v mailovej komunikacii, telefon sme odoslali do autorizovaneho servisu. Nie je nasou chybou, kolko to trva servisu, my ako eshop na tom nic nezmenime. My sme predajcovia, radi pri reklamacii pomozeme, odosleme telefon do servisu, s ktorym spolupracujeme, ale cas opravy uz neovplyvnime.

• veľkosť sortimentu
    • prehľadnosť
    • telefon nema kratky návod v slovenčine

vrelo odporúčam, nelákajú ľudí na rýchlosť, ale na kvalitu a množstvo a cenu

Dobry den,
    dakujeme za super recenziu. Klasicke navody uz vyrobcovia neprikladaju do balenia, lebo sa daju najst a stiahnut na internete. Staci ist na stranku vyrobcu, zadat model telefonu a automaticky nabehne cely navod v jazyku, aky si zvolite.

• Vyborna komunikacia
    • Najlepsie ceny

Dobry den,
    dakujeme za super recenziu :-)

• Najlepšia cena na kupovaný mobil v SK
    • Zatiaľ málo známa značka (e-shop) na trhu

Veľmi spokojný so servisom, rýchlosťou dodania, cenou produktov

Dobry den,
    dakujeme za nadhernu recenziu.

• Nízka cena produktu.
    • Telefonická komunikácia výborná.
    • Nemožnosť podľa www.mobiluj.sk vyzdvyhnúť si produkt osobne na kontaktnej adrese v Trenčíne.
    • Žiadna spätná komunikácia odpovedať na zaslané emaili, [email protected]

Na prvý kráť výborný názor na www.mobiluj.sk.
    Zatiaľ mám produkt len objednaný, dodaný má byť v dohodnutom termíne po telefonickej komunikácii.
    Múdrejší budem až budem mať produkt v ruke a bude to ten čo som si objednal a bude fungovať bez zbytočných závad a reklamácií.
    A ak by sa vyskytla nejaká závada, aká bude reakcia pri záručnej oprave.

Dobry den,
    dakujeme za recenziu. Na mail sme Vam uz asi neodpisali z toho dovodu, ze ste dostali vsetky informacie telefonicky. Nie je pravda, ze nie je moznost osobneho odberu tovaru v Trencine. Mozno ste to zle pochopili. Osobne odbery robime, ale s klientom sa telefonicky dohodneme az , ked mame fyzicky telefon v kancelarii. Nie sme klasicka kamenna predajna, cize tovar nemame v kancelarii, ale musime ho odobrat zo skladu.