• lákajú na lepšiu cenu,no ako vidím už nie sú na heureke
    • žadna komunikácia,cez email,či telefon,je to zabité

vyhýbajte sa tomuto eshopu,v opačnom prípade nemáte peniaze ani objedany tovar,čakám už vyše mesiaca.

• lákava cena -no tovar nedostanete,takže platíte za nič
    • neskutočne dlhé dodanie,lepšie povedané žiadne

telefon objednaný ,zaplatený 7.4.2019 dnes 8.5 stále nič,infolinka nedvíha telefón ani na email neodpovedajú,
    objednávka č. 100026641 ,prosím preveriť nie som žiadny anonymný recenzista.
    Vyzerá to tak,že všetci čo tu píšeme sme naleteli neserióznemu eshopu,neviem či sa nejakým spôsobom domôžeme vráteniu peňazí.

NEKUPOVAŤ OD NICH!!! hlavne,že eshop mobiluj stále veselo predáva,koľký sa ešte nachytajú?

• Dodacia doba

Mobil som objednal a zaplatil 02/03/2019. O tri dni neskôr mi bolo oznámené, že moja platba bola prijatá. Túto recenziu píšem o mesiac a pol neskôr, 25/04/2019, pretože mobil ešte stále nedorazil.

Uvedomujem si, že dodacie doby sú rôzne a, pravdupovediac, na dodacej lehote mi pri objednávaní v podstate nezáležalo. Avšak dnes je to už viac ako 30 pracovných dní od poslednej komunikácie. Snažil som sa kontaktovať tento e-shop ohľadom mojej objednávky cez email (žiadna odpoveď) aj viacnásobne telefonicky (nezdvíhajú). Netuším kedy (a či vôbec) moja objednávka dorazí.

Budem sa snažiť kontaktovať obchod aj v najbližších dňoch. Keď môj mobil bude doručený, som pripravený upraviť túto negatívnu recenziu. Pre tých, ktorím nezáleží na dodacej dobe tento obchod odporúčam vzhľadom na nízke ceny.

Ak túto recenziu číta niekto z dotyčnej spoločnosti, bol by som Vám vďačný za akékoľvek informácie ohľadom stavu mojej objednávky. Ďakujem.

Dobry den,
    vzhladom na to, ze ste podpisany ako anonymny uzivatel, nevieme kto ste a ani ci mate u nas vytvorenu objednavku. Kontaktujte nas kludne na [email protected] a napiste nam aky mate problem.

• CENA
    • KOMUNIKÁCIA, DOBA DORUCENIA

Vazeny zakaznik,

v prvom rade sa ospravedlnujeme za neprijemnu situaciu, ktora vznikla
    po vytvoreni Vasej objednavky. Bohuzial, tak ako je uvedene v obchodnych
    podmienkach eshopu www.mobiluj.sk, firma Ital.Sk.Consulting je len
    logistikou talianskej spolocnosti Business Company srl. Nasa praca,
    stanovena zmluvou, bola obmedzena na sluzby zakaznikom ( odpovede na
    maily a telefonicke hovory ), balenie a vyexpedovanie tovaru,
    zasielaneho talianskou spolocnostou na nasu adresu. Kazda cinnost,
    ktoru sme vykonavali, bola vzdy priamo vyziadana spolocnostou Business
    Company srl.
    Spolupracovali sme bez problemov niekolko rokov. V poslednej dobe sa
    bohuzial situacia zmenila. Oneskorene dodania tovaru pre zakaznikov sa
    nahromadili a napriek tomu, ze sme tento stav velakrat urgovali,
    nedosiahli sme pozitivne vysledky.
    Az od pravnika spolocnosti Business Company srl sme obdrzali oznamenie
    zo sudu, ktory vyhlasil konkurz spolocnosti.
    Nase pravne oddelenie hlada mozne riesenia, vzhladom na to, ze aj
    Ital.Sk.Consulting ma neuhradene pohladavky.
    V prilohe Vam prikladame list pravnika Business Company, ktory je k
    dispozicii vsetkym zakaznikom, ktori nakupili tovar cez stranku
    Mobiluj.sk + uradny preklad a rozhodnutie talianskeho sudu + uradny
    preklad.

Ital.Sk.Consultin
    Tento mail som dostal 9.5.2019

[email protected] Kto vie poradiť ako a ci vobec uvidim svoje peniaze spať kontaktujte ma prosím

• Rychle dodanie
    • S tovarom som spokojna
    • Urcite nakupim zas
    • Super
    • Sledovanie zasielky

Dobry den,
    dakujeme velmi pekne za recenziu.

• Dobrá cena
    • Dobrá komunikácia

Dobry den,
    dakujeme za Vasu pozitivnu recenziu.
    Mobiluj.sk

• Mobil sa mi po týždni pokazil a nedá sa im dovolať

Dobry den,
    v reklamacnych podmienakch je jasne uvedene, ze je potrebne kontaktovat reklamacne oddelenie na mailovej adrese [email protected]

• Dodanie OK
    • Treba pocitat, ze nekupujete cez slovensku firmu, ako sa na prvy pohlad zda. T.j. napriklad ked chcete reklamovat mobil priamo v Samsungu v Avione, tak vam ho nezoberu (moj dnesny pripad) Pre mna velmi neprijemne prekvapenie. Rovno z UK, alebo ITA mozem objednavat, odkial je aj Faktura. Neposielal som na reklamaciu spat cez Mobiluj podla VOP, ale podla feedbackov komunikacia na dost slabej urovni. Za mna do buducna volim iny obchod

Dobry den,
    kto je predajcom a kto zabezpecuje logistiku pre zakaznikov je uvedene v obchodnych podmienkach. V pripade reklamacie treba kontaktovat nas na mailovej adrese [email protected]. Skoro vsetky eshopy predavaju distribuciu EU a je zname , ze Samsung na Slovensku distribuciu EU nepreberie. My vsak spolupracujeme s inym autorizovanym servisom a prijmame VSETKY telefony na reklamaciu. Ani ste nevyskusal kontaktovat nas, ale hodnotenie ste urobil, aj ked nemate skusenost.

• Komunikácia mailom
    • Doba doručenia

V podstate sa nie je na čo sťažovať len doba doručenia bola dlhšia.
    Kôli cene obchod doporučujem.

Dobry den,
    dakujeme za Vasu pozitivnu recenziu.

• Ceny
    • Rýchla komunikácia
    • Kvalita tovaru

Dobry den,
    dakujeme velmi pekne za Vasu pozitivnu recenziu.

• price
    • unreliable
    • delivery time
    • bad communication
    • won't refund

Orderd an expensive phone, but it was not delivered after 3 weeks. Cancelled the order, but they wouldn't give the money back, had to communicate with PayPal. Totally inreliable. No wonder their German and Austrian e-shop have been shut down. Better pay a bit more somwere else and actually get what you ordered instad of dealing with these scammers.

Reakcia obchodu Mobiluj

This is a false review. Mobiluj do not cooperate with PayPal and never sold in Germany and Austria.
    Toto je falosna recenzia. Mobiluj nespolupracuje s PayPal a nikdy nepredaval v Nemecku a Rakusku.

• Vyhodna cena
    • Dorucenie
    • Ochota
    • Spolahlivost
    • S telefonom som velmi spokojna
    • Ochotny pristup
    • Tovar prisiel neposkodeny
    • Ziadne

Z nakupom som bola velmi spokojna.

Dobry den,
    dakujeme velmi pekne za super recenziu.

• Vyhodna cena
    • Expresné doručenie
    • Ochota
    • Spolahlivost

Už po druhykrát som brala telefon prostrednictvom mobiluj.sk a som nad mieru spokojná či už s pristupom, ceny alebo ich expresného doručenia

Dobry den,
    dakujeme velmi pekne za super recenziu.

• Čas dodání
    • Nedá se dovolat

Dne 18.3 jsem objednal mobil s tím, že jsem počítal se 14denní dodací lhůtou, protože mobil byl brán jako dárek. Po 14 dnech jsem se ozval co se děje a vysvětlil situaci a bylo mi řečeno že mobil bude odeslán začátkem týdne. Což mi ještě nevadilo, ale čas plynul a ve středu jsem se opětovně ozval co se děje, s tím že obratem mi přišla zmínka o tom že mobil byl expedován (žádná omluva, sebereflexe nic). V pátek mobil pořád nikde, tak jsem už naštvaný psal, že mobil nepřišel a nevěřím že ho odeslaly a odpověď přišla vzápětí.

Nastala chyba, a mobil se odeslal do Talianska, nikoliv na naši adresu. Mrzí nás to ale není to naše chyba. Opět žádná sebereflexe. Mobil již dorazil jak bylo avizováno, ale to že se tam nedá dovolat a na email odpovídají tak, že potřebovali by trochu customer service školení jak se správně řeší situace.

Neříkám, že to co psali není pravda, možná to nebyla jejich chyba, ale bez informace pro zákazníka co se stalo. po expedici nedají ani číslo balíka pro tracking (což dělá i když si člověk objedná něco z číny). Pokud si přejete co nejlevnější cenu objednávejte zde.

Pokud očekáváte i služby, a informovanost o svojí objednávce, určitě se tomuto obchodu vyhněte. Protože v současnosti se jen modlím, aby se náhodou nestalo to, že mobil bude mít poruchu a budu muset řešit reklamaci. Pokud si přejete vidět jak komunikují, doporučuji si přečíst zde reakce na recenze.

Za mě osobně nikdy více, raději si připlatím 20 € a budu mít jistotu, že dostanu šlužbu se svojí objednávkou na čas a ne po 3 týdnech od objednání.

Dobry den,
    bohuzial sklad odoslal tovar na inu pobocku a tam nastalo meskanie. Zakaznikom sme sa ospravedlnili, aj ked problem nevznikol nasou vinou a ponukli im rozne kompenzacie.

Dlhšia čakacia doba

• Cena a komunikácia
    • Dodacia doba je dlhšia

Tento eshop mi odporučil kolega, bol totiž spokojny. Ja som mal jedine obavy z dodania tovaru načas, keďže môj predchádzajúci mobil dozival a potreboval som ho nahradiť. Musím priznať ze obavy sa jemne naplnili, dodanie tovaru sa trosku zdržalo. Ale obchodník mi sám od seba poslal ako satisfakciu mobil s väčšou pamäťou, čo ma potešilo a teraz to oceňujem. Mobil pracuje bez chyb, som s nim spokojný a obchod odporúčam, aj vďaka skúsenosti kolegu, jemu mobil dodali za 4 dni. Vždy je to individuálne. Kto chce mať mobil na druhý deň tak nech si priplatí na inom eshope.

Dobry den,
    aj ked ste podpisany ako anonymny uzivatel, vieme kto ste, lebo ste nas mailom kontaktoval a vieme, ze ste mal cez nas eshop vytvorenu objednavku.
    Dakujeme za recenziu.

• najlacnejšia cena
    • nedodržaná dodacia lehota tovaru
    • iba polský manual

tovar som objednal 18.3 a vzápätí uhradil platobnou kartou, takže platba bola zrealizovaná hned ten den. Tovar mi bol doručený 8.4., čo presahuje 14 parcovnych dní. To je v dnešnej dobe velmi dlho, skôr príde tovar z číny ako od tejto firmy. Manual a všetko okolo mobilu iba v polskom jazyku. Neodporučam.

Mobiluj.sk

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Existencia tohto eshopu

Ľutujem, že som chcel ušetriť pár Eur a obrátil sa na tento eshop.
    Absolútne najhorší eshop, s akým som sa stretol za dlhé roky.
    Platbu som vykonal dopredu 22.03. Info o vykonaní platby z eshopu mi prišlo 26.03. Do dnešného dňa t.j. 04.04. mi neboli schopný tovar odoslať.
    V dnešnej dobe, sa obchody predháňajú v dobe doručenia. Väčšina eshopov garantuje dodanie do pár dní.
    Mobiluj nie je schopný dodržať ani vlastné obchodné podmienky.
    Obchod síce komunikuje a odpisuje na maily, ale to nemôžem považovať za plus.
    Na vrátenie peňazí si vyhradzujú 14 dní. Ak svoje peniaze neuvidím na účte v danej lehote, posuniem riešenie daným úradom.

• Cely obchod

9 deň pracovný a stále ešte ani email že tovar bol vyexpedovany.Pricom som mobil objednával 24.3 nedeľa.Mobil bol na sklade.Po krátkej výmene názorov cez email mi už nepodpísali, lenže som si spravil iný email a skúsil ci odpisu tam a bingo tam odpísali a na môj nie.
    Posledný email obsahoval správu že tovar môže byt vyexpedovany na začiatku ďalšieho týždňa, takže to sú 11-12-13 pracovne dni.Tak obchodné podmienky boli porušené lebo do zajtra posledného 10 pracovného dňa určite mobil nepríde.Veľmi rad sa skontaktujem a informujem na portáli soi.sk ! A neskúste mi tu pod recenziu napísať že vás tovar bol odoslaný v dobu dohodnutých podmienok !

Na daľsiu a konkrétnejšu recenziu si nájdem čas nabudúce.