• nakúpil v obchode Mobiluj pred 2 týždňami

• Veľká spokojnosť so stavom produktu
    • Doručenie načas vo výbornom stave
    • Platiť sa musí vpored
  • nakúpil v obchode Mobiluj pred 2 týždňami

Keby som vedela ze v dnesnej dobe trva dodanie mobilu 13 dni a este ho nemam tak si ho od tial neobjednam a radsej zaplatim viac a mam ho do 3 dni doma

• nakúpil v obchode Mobiluj pred 2 týždňami

Som nesmierne sklamaná z daného obchodu. Dňa 3.1.2018 som si objednávala mobilný telefón a doposiaľ mi nebol doručený. Volala som s nimi 14.1 kedy mi povedali, že tovar mi práve v ten deň odosielaju avšak poobede mi prišla odpoveď na e-mail, (ktorý som písala skôr ako telefonát) a tam mi bolo oznámené, že tovar mi bude odosielany v dňoch 15-16.1, zrazu už ho nebolo možné odoslať ani 15-steho tak to bude 16-steho. No sama som veľmi zvedavá kedy a v akom stave mi telefón príde a teda veľmi lutujem, že som si prvy krat predom neprečítala recenzie na obchod. Určite si v tomto obchode už nikdy nič nezakupim. Prajem pekný deň

• nakúpil v obchode Mobiluj pred 2 týždňami

• Tovar som si objednala 4.1.2019 a dnes 15.1.2019 mi stále nebol doručený bez akéhokoľvek upozornenia zo strany predajcu. Ak po mojom emaily som sa dozvedela ako na to moja objednávka je. Vraj nebol doručený tovar z Nemecka. Nedostatočné informácie o objednávke úplne neviete na čo ste v akom stave je vaša objednávky navyše sa nedá platiť na dobierku iba dopredu. Uvádzajú dobu doručenia 3 - 6 dni, keby som počítala len pracovné tak už som presiahla termín dodania. Len dúfam, že nebudem musieť tovar reklamovať, bo sa obávam, že by som sa toho už nedožila.

• dobra cena
    • dlhsie dodanie

platba za tel. potvrdena 3.1. dorazil 14.1 .
    ocakaval som rychlejsie dodania vhladom na fakt , ze bol na sklade .
    No uz ho mam :)

• nizka cena
  • nakúpil v obchode Mobiluj pred 2 týždňami

Objednané 3.1.2019, odpovede na emaily neboli jednoznacné, alebo vôbec neboli odpovede. Dnes je 13.1.2019 tovar som stale neobdrzala, hoci som už takmer 600€ vyplatila, neviem vôbec že kde sa nachádza teraz moja objednávka, ale to je isté že takyto postup som este nezazila. Neodporucam a nabuduce uz odtial nekupim nič!

• nakúpil v obchode Mobiluj pred 3 týždňami

Bez výhrad, len dlhšia doba doručenia

• Bezkonkurencne ceny
    • Rychle dodanie
    • Tovar prisiel dobre zabaleny a neposkodeny

• Nízka cena
    • Mobil je v poriadku
    • Objednané 24.12. doručené 9.1. A to po opakovaných telefonatoch (zdvihli na 5 krát) a písaní mailu po ktorom mi mobil aj tak neposlali
    • Zlá komunikácia

• Spoľahlivý predajca
    • Bezchybný tovar
    • Super cena
    • Dobrá komunikácia
    • Určite odporúčam

Už som si z tohto eshopu objednala môj tretí telefón, som veľmi spokojná. Keby si mám objednať další, určite cez tuto stránku. Ceny sú super, neporovnateľné s konkurenciou. Tovar je originál bezchybný, som veľmi spokojná. Predajcu odporúčam. :)

Celkom v pohode

• Nízka cena
    • Vynikajúca komunikácia
    • Dodanie v predom dohodnutom termíne
    • Dlhšia doba dodania

Predajca rýchlo komunikoval, po žiadosti o snahu o urýchlenie objednávky splnil dohodnutný termín dodania. Odporúčam nákup u tohto predajcu v prípade, že ste ochotný počkať si na tovar do 10 dní

• Dlhšia dodacia doba
    • Slabá komunikácia a informovanie o zásielke nakoľko som kupovala telefón za 700€ a platila dopredu tak by som ocenila lepšiu mailovú informovanosť
  • nakúpil v obchode Mobiluj pred 1 mesiacom

• Rýchle dodanie do 4 dní.

• Dobrá cena
    • Rýchla komunikácia zo strany obchodu
    • Široký výber
    • Trochu dlhšia dodacia lehota ale stále v norme podľa obchod.pod. čo majú uvedené

Tovar som objednal 23.12. takže asi aj preto trochu dlhšia dodacia doba, keďže boli pomedzi to sviatky. Inak obchod odporúčam, na maily odpovedali obratom, tovar dorazil podľa predstáv, takže nemám čo vytknúť.

• nakúpil v obchode Mobiluj pred 1 mesiacom

• Telefón bol doručený asi za tyzden, do Vianoc, takze som bola velmi spokojna
    • chýbala mi lepsie spätná väzba od obchodu

Tovar dosiel za tyzden, telefón sa teši veľkému spokojnosti, jedine mínus dávam komunikačnej úrovni obchodu, lepšia informovanosť ohľadne vybavovania odosielania zásielky, ci funkčný kontakt na obchod, kde by sa clovek vedel informovať. Inak ok.

• nakúpil v obchode Mobiluj pred 3 mesiacmi

Tovar mi bol doručený v poriadku, ale najprv som tam musela viackrát zavolať. Linka nefungovala. Nakoniec som posielala správu cez fb, až vtedy zareagovali. Mobil odoslali teda oveľa neskôr ako bolo uvádzané pri objednávke.
    Momentálne mám ešte väčší problém. Mobil sa pokazil po 2 mesiacoch používania a ja sa do firmy neviem dovolať ani dopísať mailami. Je to smutné, takíto predajcovia by nemali na trhu byť.

• nakúpil v obchode Mobiluj pred 1 mesiacom

• Nedá sa platiť na dobierku.

Veľmi dlho čakám na zásielku... pomaly to budu dva týždne. Samozrejme som vyplatitla predom a nie malú častku. Mam v pláne ich kontaktovať.

• nakúpil v obchode Mobiluj pred 1 mesiacom

Ďakujem za skoré vybavenie, že sa to stihlo do Vianoc, super