Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 3 týždňami

Som spokojná

Reakcia obchodu www.mobilplus.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré nás posúva ďalej v poskytovaní podpory pre Vás zákazníkov.

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 3 týždňami

• Rychle dodanie

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 1 mesiacom

Rychle vybavenie a dodanie,ziadne problemy, spokojnost...

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 1 mesiacom

• Hodinky prišli s anglickou nabijackou
  • zakúpené v www.mobilplus.sk pred 1 mesiacom

Objednávka bola 3x oneskorená. Na telefónne číslo uvedené v e-mailoch sa nedázavolať, lebo neexistuje.

• Obchod uverejňuje iné názvy produktov dajte si pozor
  • zakúpené v www.mobilplus.sk pred 2 mesiacmi

Objednal som si sluchadla za 0EUR ako bolo uvedene na ich stranke. No zial dodnes cakam ci mi ich dorucia. Pisal som im aj email, ze aky je stav objednavky a kedy mozu poslat vyrobok a z ich strany som sa nedockal odpovede.
    Neviem si predstavit ako by to vyzeralo ak by som potreboval u nich vybavit napriklad taku reklamaciu, pripadne nieco ine.
    Za mna velky fail - radsej sa obratim inde.
    Odporucam im, ak nahodou uvidia tuto recenziu - popracovat na komunikacii, este nieje neskoro...

• Cena za tovar
    • Rýchlosť dodania
    • Pri tomto prvom nákupe žiadna negatívna skúsenosť

Som spokojný, obchod odporúčam.

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 2 mesiacmi

Snad len upozornenie, ze okrem potvrdenia objednavky vsetky ostatne maily padali do spamu :-(
    Ze to tam mam hladat som pochopil az z tohoto dotazniku Heureky, ktory do spamu nespadol.

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 2 mesiacmi

• Dobrá komunikáci a rychlosť dodania

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 3 mesiacmi

• Tovar skladom reálne nebol, aj keď uvádzali ze bol
    • Komunikácia 0 bodov napísali až o X dní od vytvorenia objednávky.
    • Nestretla som sa ešte s takýmto prístupom
  • zakúpené v www.mobilplus.sk pred 3 mesiacmi

• Tovar som objednala pred tyzdom, mal byt skladom. Doteraz tovar neprisiel a ked som volala na cislo v potvrdzovacom maili stale mi dava, ze volane cislo neexistuje. Idem zrusit objednavku.
  • zakúpené v www.mobilplus.sk pred 4 mesiacmi

• Jeden z najhorších obchodov za poslednú dobu.
    • Neschopný zamestnanci a manažment nedodržujúci zákon - a je im to jedno.
    • Absolútne žiadna komunikácia so zákazníkom.
    • POZOR ! Riziko, že nákupom tu, prídete o peniaze.

Objednaný tovar mi nevyhovoval, tak som ho musel vrátiť. Aj keď som splnil všetky podmienky, pre vrátenie tovaru stanovené v obchodných podmienkach, tak ani po 14 dňoch mi neboli vrátené peniaze. Moje telefonáty a maily o vrátenie peňazí - ignorovali. Peniaze mi vrátili, až po vyše troch týždňoch, až keď som im už pohrozil udaním na obchodnú inšpekciu. Navyše mi nevrátili celú platbu, ale len cenu za tovar. Podľa zákona samozrejme musia vrátiť celú platbu (poštovné, atď...), ale ľudia čo to vybavujú zrejme zákon ani len nečítali, alebo ho jednoducho flagrantne porušujú. Zamestnanci sú neschopný, manažment ešte neschopnejší, keďže takýto šlendrián dopustí. Prosím zvážte nákup v tomto obchode, pretože je tu reálne riziko, že prídete o peniaze. Ja som tie svoje dostal len tak, tak...

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 3 mesiacmi

Tovar skladom neboli schopni expedovat v priebehu niekolkych dni, bez akejkolvek komunikacie. Dovolat sa tiez nedalo…

• Profesionálny prístup

• Tovar dodaný rýchlo
    • Komunikácia na najvyššej úrovni
    • Žiadne

• spoko

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 4 mesiacmi

• obchod mi tovar nedodal, po vyse dvoch tyzdnoch nemam informaciu o stave objednavky, nereaguju na telefonaty, ani na emaily
  • zakúpené v www.mobilplus.sk pred 5 mesiacmi

Veľká spokojnosť s cenou aj tovarom aj doručením.

• zakúpené v www.mobilplus.sk pred 5 mesiacmi

• Dobrá cenová ponuka