• Безответственный персонал
    • Заказанный товар не получил
    • На вопросы по эмейлу не отвечают
    • Из-за них жена осталась без подарка ко дню рождения

Хочу пожаловаться администрации этого магазина, в знак того что я заказал на сайте два девайса, мне пришло подтверждение о принятии заявки и был присвоен номер накладной с моим заказом, потом по неизвестной причине начались мне отказы, сначала сказали что заказанного мной телефона нету в черном цвете, тут же предложили мне в синем цвете, я был согласен на синий цвет. В итоге я не получил ничего, ни в черном ни в синем его нету. Я сегодня прождал целый день, писал запросы на эмейл-в ответ тишина, ни кто мне не ответил в чем проблемма! Репутация такой компании очень неприятная и людей что там работают и отвечают за продажи тоже заслуживают не уважения и позора. Не место таким работникам в этой деятельности! Я не рекомендую этот магазин всем людям, заказывая товар в этом магазине, есть риск остаться ни с чем! Так и я, заказал наушники и смартфон жене на подарок, и остался без товара. Очень жаль!!!

Všetko prebehlo úplne hladko. Tovar bol doručený do dvoch dní a v požadovanej kvalite.

Vôbec mi neodpovedal nikto na maily neodporucal by som tento obchod

• Je to už vyše týždňa, žiadna odozva, žiadna informácia. Objednávky, ktoré som objednávala v iných eshopoch neskôr, mi už dávno dorazili. Tuto ani chýru, ani slychu ... Takisto som im písala a nedostala odpoveď.
    Stále čakám, snáď sa niečo pohne.

• Nízka cena oproti ostatným obchodom

S ochodom som spokojný. Tovar mi bol doručený hneď na druhý deň od objednávky a s takým rýchlym dodaním so sa ešte nestretol. Jediné čo ma zarazilo že miesto MLWK3ZM/A (ako píšu na stránke aj faktúre) mi poslali MLWK3RU/A, čo je asi nejaká ruská verzia. Ale na kvalite a zvuku to nič nemení pretože su to samozrejme originály. Len nechápem prečo to tak potom udávajú všade keď aj tak pošlú tie airpody s iným produktovým kódom.

• Rýchle jednanie, príjemná komunikácia

• Super kvalita

• Prijateľné ceny,aj doručenie

• Najnižšia cena
    • Falošná dostupnosť

Dostupnosť produktu je uvedená skladom . Objednaný bol 5.1.2022. Potvrdzovací email prišiel až 6.1.2022 a za ním ďalší kde bol oznámený termín expedície 12.1.2022. som obdržal email o odovzdaní zásielky prepravcovi s obvyklou dobou dodania 1-3 pracovné dni. Považujem to za zavádzanie o dostupnosti produktu. Tiež som zaškrtol možnosť nezasielať dotazník z Heuréky aj tak mi prišiel. Toto platilo zatiaľ vždy aj u iných obchodov, proste tá voľba je len na okrasu.

• Doručenie tovaru o 4 dni neskôr napriek sľubom že dorazí včas.
    • Operátorka sľubovala spätnú väzbu k nedodania tovaru, neozvala sa.

• Dobrá cena
    • Rýchle dodanie tovaru

Rýchle dodanie kúpeného tovaru v dobrej cene, niet čo dodať, celková spokojnosť.

Reakcia obchodu www.mobilplus.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré nás posúva ďalej v poskytovaní podpory pre Vás zákazníkov.

rýchle

Váš tím Mobilplus.

Píšu že tovar majú na skladeani po týždno ho vôbec nemali.

• O každom pohybe mojej objednávky som bola informovaná.
    • Možnosť si vyzdvihnúť balíček v zásielkovni.
    • Dlhšia doba dodania.

Váš tím Mobilplus.

• Bezproblémová a rýchla komunikácia cez mail

Mojou chybou som poslal 3 objednávky namiesto jednej. Kontaktoval som
    prostredníctvom mailu e-shop. Odpovedali veľmi rýchlo a problém hneď vyriešili.

Váš tím Mobilplus.

• Velmi ochotna slecna/pani na obchodnom oddeleni. Mala trpezlivost odpovedat na vsetky moje, obcas aj zbytocne otazky ked som reklamoval tovar a dopytoval som sa na stav reklamacie (ktory sa neda nikde na webe odsledovat).
    • Tovar prisiel rychlo, o 2 alebo 3 dni
    • Web, ktory sluzi len na pozeranie tovaru a objednavku. Co sa tyka reklamacie, mate na webe smolu. Ak chcete nieco reklamovat, musite dufat, ze sa dostanete do kontaktu s osobou z obchodneho oddelenia.

Zakupeny mobil som vratil, pretoze nemal funkciu, ktory bu mal mat podla specifikacie na stranke vyrobcu aj podla opisu na stranke online obchodu - toto nebola chyba eshopu, nemohli to bez otvorenia krabicky a zapnutia mobilu vediet, preto to uvadzam len ako skusenost a nie ako negativum.

Tovar som odoslal naspat, prijali ho a vratili mi peniaze bez problemov. Jedine co je na tom zle je to, ze to vsetko trvalo vyse 3 tyzdnov. Nejednalo sa o servis alebo opravu, len vratenie penazi. Ano je na to 30 dni a to splnili no clovek by povedal, ze sa to da aj rychlejsie - opat raz, je to skusenost a nie negativum.

Koniec koncov je to moja chyba, ulakomil som sa na mobil, ktory bol o 10 eur lacnejsi aj ked bol z akehosi, na prvy pohlad pochybneho webu. Pochybneho preto, lebo ked som sa to snazil reklamovat pomocou postupu na ich webe tak ani email pre reklamacie ([email protected]) ani formular (http://www.mobilplus.sk/showReclamation) nefungovali. Sledovanie stavu reklamacie nie je mozne. SMS ani email s cislom reklamacie mi nikto neposlal, musel som si ho vypytat od obchodneho oddelenia emailom.

Pravdupovediac, ked som balicek vracal a odosielal, nemal som velke nadeje, ze este svoje peniaze naspat uvidim. Ale nastastie sa tak stalo no nabuduce radsej dam o 10 eur viac a kupim to z niecoho overeneho, co ma kamennu predajnu, kde sa to da osobne vratit ako napr. Alza alebo Datart.

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Rýchlosť doručenia objednávky