Rýchle dodanie

Bolo to veľmi ústretové a promtné.Ďakujem.

nemam vyhrady

• Tovar mi bol doručený expresne rýchlo, bol v poriadku.
    • Obchod je ďaleko, nevýhoda pre ľudí ktorý bývajú ďaleko.

• O.K.

Tovar dorazil nasledujuci den.

• Dobré ceny a rýchle doručenie.

• predavaju pouzite telefony ktore prezentuju ako nove

neodporucam su to podvodnici ktory okradaju ludi, ak si kupite od nich telefon tak sa mozete rozlucit so zarukou pretoze najdu si vselico aby vam neuznali reklamaciu

Dobry deň,

Nakolko vystupujete ako anonymný používateľ, máme zato, že Vaša recenzia je len snaha ako pošpiniť meno nášho obchodu. V opačnom prípade, Vás žiadame o informácie, kedy ste si u nás zakúpili novy mobilný telefón, ktory bol podľa Vás použitý, o aký presne model a značku sa jednalo, jeho imei číslo a mi danú vec preverime. V opačnom prípade máme zato, že nejednáte férovo. Nakoľko neevidujeme žiadnu sťažnosť, dopyt, požiadavku na nevybavenú reklamáciu, prípadne nato, že niekto mal problem, ktorý popisujete.

Naše telefóny su riadne označené, podľa typu na základe jeho stavu a pôvodu: nový/použitý, či už na našom eshope, alebo na prevádzkach. Je nemysliteľné aby sme použité telefóny vydávali za nove, keďže rozdiel je viditeľný na 1. pohľad, aj pre laika. Nový telefón je ten, ktorý je v originálnych foliach od vyrobcu a má nepoužité a zabalené príslušenstvo. Taktiež akákoľvek vzniknutá reklamácia je riešená v zmysle 250/2007 Z.z o ochrane spotrebiteľa.
    Každý kupujúci má právo si mobilný telefón skontrolovať ešte pred kúpou a teda zaplatením. V prípade kúpy cez eshop, má nárok na vrátenie nepoužitého tovaru do 14dni bez udania dôvodu.

Tím spoločnosti MOBILPLACE

• Všetko prebehlo korektne

TOP obchod, TOP SERVIS spokojnosť na 100% určite môžeme len odporučiť.

• Poslanie zásielky rýchlo

Zatiaľ ide bez závad

Tovar nedorazil a zaplatila som zaň dopredu

Reakcia obchodu MOBILPLACE.sk - všetko pre váš mobil

prosím uveďte nám číslo Vašej objednávky, aby sme to mohli preveriť a v prípade pochybenia napraviť. Neevidujeme neexpedovanú objednávku, za ktorú sme prijali platbu vopred.

• Rýchle dodanie, kvalitné zabalené.

• zaplatila som PP cez IB ešte 28.5.2021 sumu 10,99 VS100001039 ani odpoveď som nedostala písomne či vôbec obdržali moju platdbu.Včera som navštívila Aupark Košice predajnu Mobilplace a slubil mi predavač že odkáže moju prosbu aby sa mi ozvali ale márne uplynulo už 7 dní od zaplatenia a nikto ani neštekol či obdržali moju platdbu a kedy si môžem prísť vyzdvihnúť tovar. NIKDY VIAC SI UZ NIC NEOBJEDNAM Z VASEJ FIRMY NESPOLAHLIVEJ

Dobrý deň, p Timurová.
    Mrzí nás Váš dojem,
    avšak, Vaša objednávka bola spracovaná a vybavená v deklarovanej lehote uvedenej na našom eshope na dodanie tovaru (14 dní v prípade vypredaného produktu) od objednania, keďže sa jednalo o produkt, ktorý nebol skladom na konkrétnej prevádzke, ktorú ste si vybrali ako osobné vyzdvihnutie. Vaša objednávka bola prijatá 28.5.2021 a vybavená 9.6.2021, celkový čas 11dní. Mrzí nás, ale pravdepodobne ste navštívili inú prevádzku a Váš dopyt od predajcu sa k nám nedostal, naše predajne miesto je v OC Cassovia, Košice, nie v Auparku. Ďakujeme za pochopenie.

• spokojnosť s tovarom

• Rýchlosť doručenia.

• majú schopných ľudí na odbernom mieste v Sp.N.Vsi

Komunikovali a dodali tovar až po mojej intervencii

• Veľa tovaru skladom
    • Ochotný personál
    • Poradia keď treba

Rád nakupujem v mobilplace, je to skvelá firma, vrelo odporúčam.

• Perfektná spolupráca a poradenstvo pri výbere

Nepodavaju kávu

• Promtne jednanie pri nahodnom nakupe. Objednavka online a prevzatie mobilu a vsetko do 20min a to vsetko v dnesnej situacii.