Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Ahojte,

existuje tento eshop este?
    Tiež som sa cez bazar dostal k telefónu od nich a evidujem akesi nedostatky...

Stránka mobilgenu ani Howicku neexistuje, A neplatné sú aj nižšie spomenuté kontakty :-(

Existuje este nejaká cesta, ako môj problem vyriesit alebo sa už len ponaucit z chyby a nabudúce byt viac prezieravy?

Ďakujem za vaše odpovede! :-)

• zakúpené v Mobilgen.sk pred 2 rokmi

Poprvé jsem objednávku zrušil protože ani po 10i dnech nebyla odeslána a na email ani telefon nereagovali. A druhou co objednávala přítelkyně zrušily po třech dnech.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

Vse v poradku

• zakúpené v Mobilgen.sk pred 2 rokmi

Doručení ppl hrozné trvalo to celý týden.

• zakúpené v Mobilgen.sk pred 2 rokmi

• Obchod nebyl schopen dodat zboží, jen sliboval
  • zakúpené v Mobilgen.sk pred 2 rokmi

• Telefon dorazil s chybou na základové desce. Nelze připojit k wifi ani přes data k internetu.
    • Absolutně nereagují na zákonem danou možnost reklamace a telefon se mi od nich vrací zpět!
    • Existuje spousta jiných spolehlivějších eshopů.
    • Posílám stížnost na českou obchodní inspekci.

Rozhodně nedoporučuji- tedy pokud se spokojíte s telefonem jen na výstavu! Absolutně nemožné reklamovat!

• Velmi dobrá cenová nabídka
  • zakúpené v Mobilgen.sk pred 2 rokmi

• Velký sortiment a rychlé dodání

• Nevybavena reklamacia

dnes mi prišiel od Vás späť reklamovaný mobil. Žiaľ hlavná závada i po vybavení reklamácie stále pretrváva. Neviem sa na Vás nakontaktovať telefonicky. Volala som na číslo uvedené na obálke: 0902 310 317 (číslo, ktoré ste zvolili, nie je správne) i na číslo, ktoré uvádzate na internete:  +420 727 918 612 (neexistujúce číslo).

Kam Vám môžem zavolať?

Ďakujem

STORMWARE s.r.o.

• Komunikacia
    • klamanie zákazníkov

text je skopirovany z emailu ktory im bol poslany "Dobrý deň, síce si nemyslím že odpíšete lebo som pozeral recenzie (takisto aj vlastnú skúsenosť) ale chcem Vám oznámiť jednu vec ktorá by pre Vás mala byť rozhodne dôležitá. Ide o to že som Vám zaslal mobil (Huawei y6 2017) s problémom že sa nedá zapnúť. Neprišiel mi od Vás žiadny mail ani sms proste vôbec nič. Každá firma by mala zaslať mail aspoň že im to v poriadku prišlo aspoň zo slušnosti a nie sa s prepáčením za výraz "vysrať" na zákazníka a potom sa v recenziách vyhovárať že Vám nič nedošlo. Teraz k mobilu. Keď som ho odoslal bol v poriadku. Žiadne pretrhnuté plomby ani nič podobné. Keďže som už mal skúsenosti, som si ich pre istotu odfotil. A vidím že som urobil veľmi dobre lebo ste mi daný mobil zaslali s pretrhnutými plombami a správou zo servisu že ho neopravili. Taktiež som fotografiu urobil v dôsledku toho že mobil bol zakúpený s paušálom od Telekomu. Takže môžme sa dohodnúť že mi vrátite peniaze alebo opravíte mobil keďže náhrada tovaru není možná. Ešte je možnosť obchodná inšpekcia čo verím že určite nechcete. Taktiež Vám napíšem recenziu kde bude opísaná komunikácia zo zákazníkmi a ako sa vyzliekate z reklamácii klamstvom. Rozhodne nikomu neodporúčim tento obchod. Dovidenia a dúfam o čoskorú odpoveď." ROZHODNE NIČ NEKUPUJTE V TOMTO OBCHODE

• cenová politika

Cena zbozi.

• zakúpené v Mobilgen.sk pred 2 rokmi

• nechapem ako toto mozu predavat pod oznacenim ze sklicko ked to je len folia ktoru mate behom par minut nosenia vo vrecku doskrtanu, toto su absolutne vyhodene peniaze

Reakcia obchodu Mobilgen.sk

Dobrý deň, milý zákazník,

je nám ľúto, že nie ste spokojný, ale objednali ste si sklíčko kamery, s ktorým nebol nikdy predtým problém, štandardne ho používame i my na servis a je to originál sklíčko a nie žiadna fólia ako tvrdíte. Možno chyba nastala pri nesprávnom osadení sklíčka na mobilný telefón.

S pozdravom
    Howick, s.r.o.

• zakúpené v Mobilgen.sk pred 3 rokmi

• Výborný obchod
    • Super ceny
    • S tovarom som na 100% spokojna
    • Určite odporúčam obchod známym a nakúpim znova
    • Žiadne

Reakcia obchodu Mobilgen.sk

Dobrý deň, milý zákazník,

ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. Vaša spokojnosť nás teší.
    S pozdravom

Howick s.r.o.