Mobile energy

130 recenzií z celkového počtu 433 hodnotení

• 91 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 5 dní Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Mobile energy získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Mobile energy

Spokojny zakaznik

Pridané: 16. januára 2018

Ked tovar nemaju tak obnednaju a dk 14 dni ho mate doma. Ja som spokojny s nakupom

Pridané: 9. januára 2018

• Telefonický kontakt so zákazníkom.

Miloš

• Korektnosť
  • Pružnosť

Paul

Pridané: 9. decembra 2017

• Absolútne neodporúčam očividne ***editované*** personál bez znalosti vybavovania objednávky
  • Otravovali ma celkovo telefónom po zrušení objednávky 6 krát (nehovoriac o mailoch a lžiach)
  • Človek zruší objednávku a čoho sa dočká ? Lží neustáleho otravovania a zas len lží.

Bohužiaľ som bol na toľko hlúpy,že som skrz tento obchod chcel objednať ekvivalent batérie na mobil Nokia 1616 (na stránke mali dodaciu lehotu 5/10 dní absolútna hlúposť) kedže mi prišiel mail,že baterka bude dostupná až za 10/14 dní objednávku som stornoval.O pár dní (samozrejme zasa lož,že to bude 10/14 dní) mi prišiel mail o tom,že objednávku expandovali (Paní ***meno editované*** má očividne problémy s čítaním mailom a scroolovaním myši) ZNOVU som stornoval objednávku a ZNOVU mi bolo od paní ***meno editované*** povedané,že to stornovala u prepravcu...No a čo sa nestalo v práci mi zvoní telefón najprv od kuriéra (nebol som ani náhodou doma) no a následne druhý od "paní" ***meno editované*** (tá mi volala neviem prečo,respektíve viem aby ma vytočila ešte viac a otravovala ma v práci kde nemôžem mirnix dirnix dvíhať telefóny)...Oznámil som prepravnej službe nech ten balík vrátia do rúk onej neschopnej osoby...No a keď už som sa druhý krát falošne tešil,že budem mať pokoj hádajte čo...Na druhý deň mi ZNOVU zvoní telefón tento krát po nočnej kedy som mal pár hodín nato aby som sa vyspal,že mám balík od Mobile Energy...No nič "skvostná skúsenosť" s týmto obchodom,ktorý je na trhu AŽ POZOR 20 rokov ako sa paní ***meno editované*** (znovu neviem prečo) bez akéhokoľvek uznania chyby pýšila :) Prajem Mobile Energy ďalších 20 rokov neschopných vybavovaní objednávok,lží a otravovania ľudí 4 stornovaní objednávky...Ale ako tak čítam fóra a príspevky na internete nie som jediný :)

Reakcia obchodu Mobile energy

Je nám ľúto, že dopravca neskoro zareagoval na naše storno dopravy a pokúsil sa zrušenú objednávku opätovne doručiť.

Peter

Pridané: 1. decembra 2017

• Komunikácia
  • Rýchlosť dodania

Tovar expedovali prakticky okamžite. Rýchle dodanie. Spokojnosť s obchodom.

Alena

Pridané: 22. novembra 2017

• Ochota, skúsenosť, odbornosť, ochota poradiť, pružnosť, tovar mi prišiel skôr ako som očakávala, som nadmieru spokojná, vrele odporúčam sa obrátiť na Mobile energy.

Vladis

Pridané: 22. novembra 2017

• rychle dodanie ,kvalita jednania

Stefan Michalicka

Pridané: 21. novembra 2017

• rýchle dodanie a kvalita

Mojko

Pridané: 14. septembra 2017

• odbornosť, kvalita
  • termín dodania

Odporúčam vzhľadom na široký sortiment