tovar nefunguje, poslal som balik naspat, prisiel mi ako neprevzaty a webova stranka je stale v "udrzbe"

• Som velmi spokojny

• Jediný eshop ktorý mal tovar reálne skladom, bleskovo rýchle odoslanie aj dodanie tovaru, perfektne zabalený tovar.. Super komunikácia so zákazníkom... 100%

Obchod vrelo odporúčam. Kvalitný tovar za dobré ceny.

• Rýchlosť dodávky

Uplna spokojnost. Snad by len mohli trochu prepracovat potrvrdzovaci mail, lebo skoncil v spame.

Odporúčam

Veľmi rýchli.

• rýchle dodanie do 24 hodin od objednania, dobrá komunikácia, ustretovost, dodanie v sobotu,

• dobrá cena

• Seriozny pristup, plna spokojnost.

• Dajú vedieť ked si objednáte mobil napr.2x červený a oni majú červený a modrý a spýtajú sa či chcete rôzne farby alebo objednávku môžete stornovať.
    • Doručujú tovar aj v sobotu kuriérom DHL.
    • Žiadna

Jednoznacne odporúčam

Inač super obchod, perfektna komunikacia, rychle dodanie. Sice som ja musela vratit tovar kvoli mojej chybe, ale boli velmi ustretoví, pomohli s vratením a a peniaze som raz dva mala spet na ucte. Odporucam

• Výborná komunikácia

Vsetko ok!

Kupujú telefóny od ľudí, následne ich predávajú ako nové, takto mi to vysvetlili, preto určite takúto firmu neodporúčam

Reakcia obchodu mobil.eu.sk

Vážený zákazník, v našej ponuke nájdete iba nové mobilné telefóny zo slovenskej distribúcie s 24 mesačnou zárukou. V našom internetovom obchode nakúpilo veľa spokojných zákazníkov a mrzí nás, že ste neboli spokojný.

Rýchlo a bez problemov

• možnosť nákupu na dobierku a rýchle dodanie tovaru
    • Trocha problém s ich stránkou, nebola som si istá, či objednávka prišla. No keď som firme napísala, dostala som odpoveď a potvrdenie objednávky.

Nepoznala som tento obchod, takže som bola zvedavá, ako dopadne moja objednávka. Všetko bolo v poriadku, objednala som tovar v piatok a v stredu ho už doručili.

• Bol najlacnejsí

Iba taký maličký detail miesto sklíčka s čiernym okrajom mi prišlo s bielim .

• Rýchle vybavenie
    • DHL mal problém s dorucenim