• Rýchle odoslanie a dorúčenie objednavky.

• Skvelá komunikácia, rýchle dodanie a kvalitný tovar.

darček potešil :)

Oceňujem komunikáciu, keďže nebol dostupný kompletne objednaný tovar, informovali ma a dohodli sme iný druh. Verím, že s odporúčanou náhradou budem spokojná. Ďakujem

• rovar som neobdrzal, nekominikuju

Skvelá komunikácia. Vyšli mi s
    vybavením mojej objednávky maximálne v ústrety.Balíček dorazil a keď som ho ortvorila, ovanula ma nádherná vôňa santalu......balenie prekrásne a ručne napísané poďakovanie mi vyčarilo úsmev okolo celej hlavy....Celému tímu strašne ďakujem za super deň...určite sa vrátim.

• Rýchle dodanie, skvelý výrobok. Určite odporúčam.

Som maximálne spokojná

• Krásne výrobky
    • Výborne zabalené
    • Malý darček potešil
    • Rýchla doprava

• velmi rychle dodanie

Na prvý nákup príjemná skúsenosť. V objednávke som dostala aj nečakaný darček, bolo to milé.

Aj keď sme to objednávali na poslednú chvíľu stihli nám to včas doručiť , Ďakujeme pekne , sme spokojný, obraz je nádherný

• Rýchle dodanie tovaru.
    • Účelná, efektívna komunikácia.
    • Sortiment orientovaný na ochranu prírody.

• prehľadnosť, rýchlosť doručenia, prehľad o stave objednávky

Do dnešného dňa zásielku nemám !!!!!

Reakcia obchodu Mobake

ďakujem za vašu reakciu.
    Ospravedlňujeme sa za dlhšiu čakaciu dobu v tomto predvianočnom období.
    V každom prípade našich zákazníkov informujeme telefonicky o meškaní zásielky, no uznávame, že v niektorých prípadoch to tento rok trvalo dlhšie. Mrzí nás vaša skúsenosť. No verím, že so samotnou zásielkou budete spokojná.

Rád by som podotkol, kedže neviem o ktorú objednávku ide, že chyba môže nastať aj na strane kuriéra. A aj v prípade, že dopravné spoločnosti vyberáme precízne a spolupracujeme s tými najlepšími. V takomto prípade nás treba kontaktovať a obratom vec vyriešime.

Ďakujeme.
    S priateľským pozdravom,
    Tím Mobake

• Flexibilita, super rýchlo dodane

• Rýchlosť dodania

• zľavu na druhý nákup alebo iné produkty od Vás

tovar doručený pekný, nepoškodený, veľmi vhodne zabalený a hlavne rýchlo. Veľmi spokojná.

telefonická informovanosť zo strany predajcu o dodaní tovaru a dlhšej čakacej lehote z dôvodu vyhotovenia objednaného tovaru s tým, že tovar bude určite dodaný