• Tovar mi stále neprisiel

Dobrý deň

Keď že sa jedná o špecifický tovar na Váš email sme ihneď po prijatí objednávky odoslali platobné údaje na zálohovú platbu ktorú sme žiaľ doteraz neobdržali a ani odpoveď na na náš email. Máme to napísané aj pri produkte že môže byť účtovaná záloha skúste si skontrolovať či náhodou email neskončil v spame.

Mrzí nás toto nedorozumenie a dúfame že to vyriešime k Vašej spokojnosti.

M&M Autotechnik

• Objednal a zaplatil som 3 kusy a poslali len 2. A na môj mail mi ani neodpovedali

Bolo my povedane že v stredu v štvrtok my bufe tovar doručeny nič nedoslo v nedelu odchadzam

• Dodaný tovar bol nepoužiteľný. Musel som prispôsobovať. Horný aj Dolný priemer uchytenia tlmiča bol iný ako mal byť.

Reakcia obchodu MM Diely

Dobrý deň, Vaša negatívna skúsenosť nás mrzí. Pokojne nás aj v budúcnosti môžete kontaktovať, keď nastane takýto prípad, určite nájdeme riešenie. Ospravedlňujeme sa a prajeme všetko dobré.

Objednal som si valeo, došli mi max gear stierače.
    Z troch mi fungovali iba dva a ešte k tomu nefungoval stierač na strane vodiča tak ma to riadne vytočilo.
    Neodporučam tento obchod

Reakcia obchodu MM Diely

Dobrý deň, Vaša skúsenosť nás samozrejme mrzí. Pri spätnej kontrole objednávky sme však zistili, že ste si neobjednali stierače VALEO ale MAXGEAR a teda z našej strany bolo dodané presne to, čo ste od nás požadovali a Vaše tvrdenie, že sme Vám dodali iný tovar ako ste si objednali nie je pravda.
    Čo sa týka nefunkčnosti stierača, situáciu ste mohli pokojne riešiť s nami, napríklad aj reklamáciou. Samozrejme by sme Vám vyšli v ústrety.

Tím Autotechnik

• Nekvalitný tovar,nepasuje na objednaný typ vozidla

Reakcia obchodu MM Diely

ďakujeme za Vašu reakciu. Tovar bol dodaný presne podľa objednávky. Správnosť tovaru na dané vozidlo sa vždy snažíme preverovať podľa VIN čísla, ktoré nám žiaľ z Vašej strany pri objednávke nebolo poskytnuté. Samozrejme v takýchto prípadoch nie je problém tovar vymeniť za správny.

Tovar som objednal, zaplatil a ubehlo 14 dní a stále nič?

Reakcia obchodu MM Diely

ďakujeme za recenziu. Vaša skúsenosť nás mrzí. Zrejme došlo k nedorozumeniu. Tovar sme neodosielali z dôvodu, že sme z Vašej strany očakávali doplatok ceny, keďže objednávka sa upravovala. Úhradu doplatku sme ale neobdržali. Následne sme sa s Vami skontaktovali a vec doriešili tak, že my Vám tovar pošleme aj bez doplatku a Vy odstránite túto recenziu, ktorá ako verím, vznikla nedorozumením. Vždy je lepšie riešiť prípadnú nezrovnalosť najprv s nami, ďakujeme za pochopenie.

• neodporucam

Reakcia obchodu MM Diely

čo sa týka Vašej objednávky máte tam veľmi pravdepodobne zle zadané všetky kontaktné údaje. Volali sme na tel.číslo, ktoré ste zadal do objednávky a zodvihla nám pani, ktorá o ničom nevedela a Vaše meno nepoznala.
    Písali sme Vám okamžite aj mail, na ktorý ste neodpovedal.

Vždy sa snažíme každú objednávku vyriešiť na 100% a preto berieme Vašu recenziu ako nespravodlivú, pretože údaje boli zle zadané z Vašej strany.

Kľudne sa nám teda ozvite na číslo 0917 435 606 a radi všetko doriešime. ( my sa už s Vami nemáme ako spojiť)

Tím Autotechnik

• poslali mi iný tovar

Pekný deň,

to nás naozaj mrzí, samozrejme sme to doriešili k spokojnosti.

Majte pekný deň
    Team autotechnik