Chýba manuál v Slovenčine čo je aj porušenie zákona

Reakcia obchodu miStores.sk

ku každému produktu je manuál v slovenčine, neevidujeme od Vás žiaden e-mail, že by Vám chýbal, stačílo napísať. Inak ďakujeme, že oceňujete doručenie tovaru v deklarovanom termíne a odpovede na všetky Vaše otázky cez chat, ktorých nebolo málo.

Spokojnosť

• bezproblémové objednanie

• Chat na riešenie dotazov/problémov
    • Rýchla reakcia a ochota riešiť problém s doručením

• prehľadnosť, rýchlosť, jednoduchosť

• Rýchle doručenie, skvelý pomer cena/kvalita

obchod odporúčam, tovar bol dodaný rýchlo... aktuálne však riešim reklamáciu výrobku, preto obchod zhodnotím po ukončení reklamačného procesu....

• žiadna
    • bol mi doručený iný tovar
    • dosť arogantné správanie
    • reklamačný formulár pol dňa nefungoval

Reakcia obchodu miStores.sk

chyba nastala pri expedícii, za čo sme sa Vám ospravedlnili, omylom bol dodaný iný tovar, občas sa to stane, sme ľudia, do 3 dní sme Vašu reklamáciu aj s doručením vybavili, zabezpečili sme prepravu späť na naše náklady, keďže problém nastal na našej strane, čo sme uznali a ani sme nečakali na doručenie tovaru od Vás, tovar sme hneď objednali.

Do telefónu sme si však vypočuli, že sme neschopní a celý obchod je zlý. Napriek tomu sme všetko napravili najrýchlejšie ako sa dalo, ďakujeme teda, že spomínate len chybu.

Nech si už teda každý spraví vlastný názor.

• presný popis výrobku
    • rýchle doručenie

• Návod nie je slovenskom jazyku

• rychle dodanie
    • dobra komunikacia

• prehľadný web
    • primerané ceny

• Sortiment výrobkov k smartfónu Xiaomi
    • Výhodné ceny

• Rychle odoslanie

Kabel ktorý predávate na 120W nabíjačke nie je olna rýchlosť. Musí to byt 10A kabel a to tam neuvádzate.

Reakcia obchodu miStores.sk

kúpili ste si kábel, ktorý mal v názve uvedené 6A. Priamo v názve. Takže nie, 6A kábel nemôže byť 10A kábel. Druhá vec je, že Váš telefón musí podporovať protokol pre takéto rýchle nabíjanie, čo vzhľadom k vyššie uvedenému je jasné, že ste si to neoverili.

Prikladám príklad zo 120W adaptéra od Xiaomi:

20V⎓6A Max -> 120W

Ohmov zákon, pane.

Takže nie, aj keby ste mali 10A kábel, tak by Vám už rýchlejšie mobil nenabíjalo. Základy fyziky. Mohli ste sa vopred informovať ALEBO, ak ste zistili, že už ste kúpili nesprávny kábel k Vašej nabíjačke, mohli ste napísať a poradili sme Vám s výmenou. Ale to nie, jednoduchšie je rovno napísať negatívnu recenziu, pričom aj ten kábel ste mali na druhý deň doručený, ale to už, samozrejme, do recenzie nikto nezahrnie.

• dobré ceny
    • rýchle doručenie

všetko v poriadku, tovar prišiel v stanovenom termíne

Tovar mi bol doručený do dvoch dní od objednania. Z doručením tovaru som bol spokojný.

• rýchle odoslanie objednávky

Rýchle vybavenie objednávky.Tovar výborný.