• nakúpil v obchode Mironet.cz pred 2 týždňami

• Prvý nákup v tomto obchode

Rychlo a dobre

• nakúpil v obchode Mironet.cz pred 3 týždňami

• ustretovost a dufam a rychlost očakaval som dlhšiu dobu dodania
  • nakúpil v obchode Mironet.cz pred 1 mesiacom

Tovar bol rychlo a bez problemov doruceny

• dobra cen

odporucam

• nakúpil v obchode Mironet.cz pred 1 mesiacom

• Super výber tovaru za super ceny. Rýchle vybavenie objednávky, rýchle doručenie.

• Rychlost
  • nakúpil v obchode Mironet.cz pred 1 mesiacom

• nevýhodou tohto produktu je, že nie každý je zdatný v inštalovaní takejto hry.Človek ktorý sa nerozumie do instalacii nemá šancu lebo potrebuje účet na microsoft bolo to dosť zložite ale ....dnešna doba je taka a my starší sa máme čo učiť. Myslím že to nedobehneme :)

výhodou je rýchle dodanie .

• rychlost dodania
  • nakúpil v obchode Mironet.cz pred 1 mesiacom

objednala som tovar k vianociam, bol doruceny ako slubili

• nakúpil v obchode Mironet.cz pred 2 mesiacmi

• tovar mi prisiel opetovne som ho poslal spet nepasoval mi bol maly a oni tovar neprebrali a poslali mi hu zase naspet

podvodnici ako vam pride tozar uz sa viacej nezaujimaji ci tovar poslete im spet oni ho vam obrtom poslu naspet

Dobrý den,
    děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu k nákupu "SONY LCS-TWP - ochranné pouzdro pro fotoaparáty Cyber-shot řady W a T / černé". V systému bohužel neevidujeme žádnou Vámi zadanou reklamaci ani to, že by jste produkt k nám posílal nazpět s průvodním dopisem. V případě žádosti o reklamaci či vratku je nutné využít správné adresy a hlavně mít založenou reklamaci jako je tomu standardem. Nejsme žádní garážoví prodejci a je nutné dodržovat jak z naší strany tak žádáme i klienty o dodržování standardů.

kontakt na reklamační oddělení naleznete na https://www.mironet.cz/info/reklamace+kc52/

Budeme se těšit na Váš kontakt, kdy zajisté Vám vyjdeme vstříc. Tým Mironet.

• nakúpil v obchode Mironet.cz pred 2 mesiacmi

I napriek zdrzaniu reagovali na maily.....

• nakúpil v obchode Mironet.cz pred 1 mesiacom

• garancny list nie je podpisany, tym padom je neplatny (predlzena zaruka od vyrobcu)

Dobrý den,
    děkujeme moc za zpětnou vazbu na nákup CONNECT IT T3BK nástěnný pohyblivý držák na obrazovky 37-70" černá. U tohoto produktu je dostačující k využití záruky pouze záruční list či faktura o nákupu od Mironetu. Věříme, že budete maximálně s produktem spokojen/a.

Budeme se těšit na budoucí nákup, tým Mironet.

• Doručil o 5 dní neskôr

Reakcia obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Vaše objednávka skutečně byla vytvořena 11.12.2018 10:33 a dle systému expedována 12.12.2018 20:42. Omlouváme se za zdržení jeden den na expedici a poté prodlevu v doručování přepravní společností. Bohužel skutečně v období Vánoc se setkáváme s doručením třeba i 12 hodin, ale i 3-4 dny dle vytíženosti přepravců v jednotlivých krajích.

V případě lepší zkušenosti Zásilkovny ve Vašem okolí doporučuji využít té popřípadě v následujícím roce budeme mít i přepravce GLS.

Budeme se těšit na Váš budoucí nákup, tým Mironet.

Rychle dorucenie, dakujem.

• Tovar mi nebol doručený

Pred mesiacom som si objednal tablet. Po niekoľkých dňoch mi bol doručený e-mail s oznámením, že tablet nemajú na sklade, ale vraj ho objednali u dodávateľa. Tablet mal byť doručený 12.12.2018. Neskôr mi bola doručená správa s oznamom, že doručenie tovaru sa predĺži na 18.12.2018. Nestalo sa tak! Následne som písal na podporu, kde mi dnes 20.12.2018 odpísali, že tovar je vypredaný a a do Vianoc nie sú schopný ho doručiť.

Reakcia obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Skutečně je to přesně jak píšete. Tablet měl být v termínu 12.12.2018. Bohužel ani kus nepřišel od dodavatele a za to se velice omlouváme. Osobně doporučujeme vybírat z produktů ihned dostupných s možností expedice. Aktuálně v cenové relaci proti Goclever levnému tabletu mohu nabídnout alternativu Archos, které máme skladem.

V případě zájmu doporučuji objednat model co máme skladem na Mironet Praha 4. Ještě dnes Vám jej expedujeme.
    Budeme se těšit, tým Mironet.

• nakúpil v obchode Mironet.cz pred 1 mesiacom

Trocha dlhsia doba dodania bola.

• pomer cena/výkon
    • doba dodania

• nakúpil v obchode Mironet.cz pred 1 mesiacom

• komunikácia a rýchlosť dodávky

Raz darmo , české obchody sú české obchody, čo majú napísané na stránke na 97% splnia aj pri objednávke, čo sa o niektorých slovenských nedá povedať.

• nakúpil v obchode Mironet.cz pred 1 mesiacom

• mali tovar, ktory uz inde nemali
    • doprava zdarma

Odporucam