• ziadna odpoved na mail, ziadna reakcia na objednavku
    • vacsina produktov popisana v nemeckom jazyku

• všetko

23,9 som si objednal kameru.na mail mi poslali všetky informácie čo sa týka objednávky atď.
    3.10 som na číslo účtu čo mi poslali uhradil sumu 369€
    Dnes je 5.12 a ani kamera ani peniaze nič!!!! preto som sa obrátil na obchodnú inšpekciu ktorá to začala riešiť.Toto bol moj najhorší nákup cez internet!!!!!!nikdy viac cez nich nakupovať nebudem!!!radšej troška priplatiť a mať pokoj ako ulakomiť sa na cenu a nakoniec nemať ani tovar ani peniaze.Som sklamaný

Tento obchod sa asi zabudol na webe zrušiť. nefunguje, telefonáty nič

Pri prvej bezproblemov pri druje už žiadna odpoved

• Pred mesiacom som si objednal mobil.
    Po troch týždňoch napísali,že ho nemajú nech im dám číslo účtu, lebo ho nemajú. Už prešlo zase viac ako týždeň a moje peniaze ešte stále nemám. Medzi tým vôbec nekomunikujú. Telefónne číslo majú iba profotma. Určite už nikdy viac!!!

• všetko

Dňa 27.9.2017 som si cez MiraMob objednala tovar - MT ponúkaný skladom. Dňa 29.9.2017 prijali platbu za tovar. Do dnešného dňa, t.j. 16.10.2017, tovar nedošiel, na emailový dotaz nereagujú, telefonáty neberú....... Pravdepodobne ide o podvodný internetový predaj

• Nikdy viac od tial neobjednam to bol moj najhorsi nakup cez internet.Bolo pisane ze maju telefon na sklade, hned som ho uhradila a telefon mi prisiel o dva tyzdne.pisala som im emaily co je s telefonom a ani neodpisali ani nedvihali telefon.Bala som sa ci mi vobec telefon poslu.tuto firmu neodporucam nikomu su strasne nezodpovedny.Nikdy viac od tial nic neobjednam.

• Dobre ceny

• po objednaní dobrá komunikácia ,dobré ceny a hlavne odpočet DPH -20 percent.
    • nič.

nemám čo by som vytkol,som úplne spokojný.

Reakcia obchodu MiraMob

Dakujeme Vám za hviezdičky.

nedodržali 7- dňovú dodaciu lehotu a po mojej mailovej otázke kedy tovar dodajú mi stornovali objednávku. V tom istom čase však ten istý tovar v internetovom obchode ponúkali a ponúkajú ďalej.
    Ide zrejme o neserióznu firmu.

Pán Vavrík,
    Vašu objednávku sme nezrušili bez udamia dôvodu, ale sme sa Vám ospravedlnili, že daný produkt sme nemali na sklade.

• veľmi výhodné ceny
    • odpovede na mail v maďarčine
    • nemožnosť sa dovolať telefónom
    • dlhá dodacia lehota (14dní)

ak chcete nakupovať za výborné ceny je potrebné mať trpezlivosť, pretože s behom času vám vznikne dojem, že zásielka nepríde.

• dobra cena
    • rychle dodanie - 3 dni
    • nic

Urcite budem nakupovat aj nabuduce

Dakujeme Vám.

• Dobré ceny aj výber

Reakcia obchodu MiraMob

Dakujeme Vám za hviezdničky.

• Dodržali termín dodávky

Od spoločnosti Miramob nebudem mať problem objednať si ďaľší tovar. Pred týždňom som si objednal mobil, zaplatil predom a čakal. Dnes mi ho doručili.

Dik

Reakcia obchodu MiraMob

Dakujeme Vám, tešíme sa na další Váš nákup.

• Rýchla donáška (3 dni)
    • Rychla odpoved na otázky.
    • Nepoškodené balenie.

Objednal som si IPhone SE 32GB Silver
    Všetko prišlo bez problémov.
    Len radšej by som objednaval na dobierku.

Určite doporučujem.

Reakcia obchodu MiraMob

Dakujeme Vám za dôveru. Tešíme sa na Váš další nákup.

• nic
    • Až po vyzvaní poslali odpoved ze prijali platbu
    • Od vtedy nedvihaju telefón neodpovedajú na email a uz prešlo 18 dni od objednania

Radsej si priplatiť ako mat takéto problémy, bohvie ci aj vrátia peniaze ked mi neodpovedajú. A nechcel by som cez nich riešiť reklamáciu ked uz teraz je s nimi problém.
    Takýto eShop by mala Heuréka zablokovať pre ochranu spotrebiteľov!!!!!!!!!

• Dobrý výber mobilov
    • Dobré ceny
    • Dobrý kuriér
    • Neskorý príchod produktu

Objednal som si mobil v stredu a prišiel mi až v pondelok jediné mínus..

• Komunikácia ok, tovar dodaný neskôr ale kvôli sviatko, ináč všetko ok.

Klasicky shop, nemal som problem ani s komunikáciou ani s dodanim tovaru, hodnotím pozitívne

Dakujeme Vám.

• Zatiaľ stále tovar nebol doručený. Objednávku som vytvoril pred 10timi dňami. Celé dni sa na uvedené telefónne číslo nedá dovolať pretože nikto telefón nezdvíha. Na uvedený info email mi taktiež nikto už na niekoľký deň neodpovedá.
    • Peniaze som poslal vopred na účet a tovar mi mal byť doručený maximálne do týždňa. Neviem či sa vôbec daného tovaru ešte dočkám.

Maximálne nespokojný.

zle