MiraMob

?
Obchod nemá dostatočný počet hodnotení.

Recenzie MiraMob

Užívateľ bez avatara

ondrej vyšný

Pridané: 5. decembra 2017

• všetko

23,9 som si objednal kameru.na mail mi poslali všetky informácie čo sa týka objednávky atď.
3.10 som na číslo účtu čo mi poslali uhradil sumu 369€
Dnes je 5.12 a ani kamera ani peniaze nič!!!! preto som sa obrátil na obchodnú inšpekciu ktorá to začala riešiť.Toto bol moj najhorší nákup cez internet!!!!!!nikdy viac cez nich nakupovať nebudem!!!radšej troška priplatiť a mať pokoj ako ulakomiť sa na cenu a nakoniec nemať ani tovar ani peniaze.Som sklamaný

• Áno

non

Pridané: 10. novembra 2017

Tento obchod sa asi zabudol na webe zrušiť. nefunguje, telefonáty nič

Korzar61

Pridané: 30. októbra 2017

Pri prvej bezproblemov pri druje už žiadna odpoved

Zsolt

Pridané: 24. októbra 2017

Pred mesiacom som si objednal mobil.
Po troch týždňoch napísali,že ho nemajú nech im dám číslo účtu, lebo ho nemajú. Už prešlo zase viac ako týždeň a moje peniaze ešte stále nemám. Medzi tým vôbec nekomunikujú. Telefónne číslo majú iba profotma. Určite už nikdy viac!!!

Užívateľ bez avatara

NH

Pridané: 16. októbra 2017

• všetko

Dňa 27.9.2017 som si cez MiraMob objednala tovar - MT ponúkaný skladom. Dňa 29.9.2017 prijali platbu za tovar. Do dnešného dňa, t.j. 16.10.2017, tovar nedošiel, na emailový dotaz nereagujú, telefonáty neberú....... Pravdepodobne ide o podvodný internetový predaj

• Áno

Pridané: 12. októbra 2017

• Nikdy viac od tial neobjednam to bol moj najhorsi nakup cez internet.Bolo pisane ze maju telefon na sklade, hned som ho uhradila a telefon mi prisiel o dva tyzdne.pisala som im emaily co je s telefonom a ani neodpisali ani nedvihali telefon.Bala som sa ci mi vobec telefon poslu.tuto firmu neodporucam nikomu su strasne nezodpovedny.Nikdy viac od tial nic neobjednam.

Viktor

Pridané: 9. októbra 2017

• Dobre ceny

Kápo

Pridané: 3. októbra 2017

• po objednaní dobrá komunikácia ,dobré ceny a hlavne odpočet DPH -20 percent.
  • nič.

nemám čo by som vytkol,som úplne spokojný.

Reakcia obchodu MiraMob

Dakujeme Vám za hviezdičky.

Roman Vavrík

Pridané: 3. októbra 2017

nedodržali 7- dňovú dodaciu lehotu a po mojej mailovej otázke kedy tovar dodajú mi stornovali objednávku. V tom istom čase však ten istý tovar v internetovom obchode ponúkali a ponúkajú ďalej.
Ide zrejme o neserióznu firmu.

Reakcia obchodu MiraMob

Pán Vavrík,
Vašu objednávku sme nezrušili bez udamia dôvodu, ale sme sa Vám ospravedlnili, že daný produkt sme nemali na sklade.

Avatar používateľa

Anonym

Pridané: 23. septembra 2017

• veľmi výhodné ceny
  • odpovede na mail v maďarčine
  • nemožnosť sa dovolať telefónom
  • dlhá dodacia lehota (14dní)

ak chcete nakupovať za výborné ceny je potrebné mať trpezlivosť, pretože s behom času vám vznikne dojem, že zásielka nepríde.

• Áno (2)

Zobrazujem 1 - 10 zo 19 recenzií [ 1 ] 2