nekvalitný vyrobok.

Reakcia obchodu Mini-Max.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť, objednali ste si produkt od renomovaného výrobcu, ak Vám nevyhovuje, máte možnosť ho vrátiť.
    Uviedli ste, že Vám tovar dorazil za dva týždne, v skutočnosti to boli dva dni, objednali ste si v nedeľu, v pondelok sme poslali, v utorok bolo doručovanie.

Nebolo možné zaplatiť online, ako som si zvolila na stránke pri objednaní tovaru, po zadaní údajov o karte zblblo okno na potvrdenie platby sms kódom, bolo možné ho napísať do okienka, avšak možnosť potvrdenia už chýbala a údaje boli zadané správne :-(

Dobrý deň Lucia,
    mrzí nás, že pre technickú chybu vo Vašom prehliadači neodporúčate náš obchod.
    Objednávku ste hneď zrušila, tak sme ani nedostali pár minút na reakciu,
    je predsa veľa spôsobov ako objednávku vybaviť tak, aby na druhý deň bola u Vás.

• Dostal som už použitý (vrátený) tovar

Bol mi doručený tovar už použitý - vrátený. Igelit v ktorom bol zabalený bol roztrhnutý a na tovare boli vidieť stopy po používaní. Seriózny obchod má v ponuke možnosť vybrať si medzi novým a použitým/vráteným tovarom, ktorý by mal byť predávaný v zľave. Pre mňa veľké sklamanie ;(

Reakcia obchodu Mini-Max.sk

mrzí nás, že ste sklamaný z nákupu. Ak by ste nás po prevzatí tovaru kontaktovali, určite by sme situáciu okamžite vyriešili. Buď výmenou tovaru, alebo iným spôsobom, ktorý by Vám vyhovoval. Prípadne ste mohli využiť možnosť vrátenia tovaru do 14 dní. Keďže ste nás nekontaktovali, nevieme zhodnotiť ako došlo k poškodeniu obalu, použitý tovar nepredávame. Ak máte záujem, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky a dohodneme sa na riešení.

• Objednávkový systém, notifikácia o krokoch vybavenia
    • Rýchlosť vybavenia a dodanie
    • Telefonická konzultácia
    • Objednaný polarizačný filter prišiel v polootvorenej krabičke, v ktorej bol zle umiestnený, lebo hrkal. Na samotnom filtri bol odtlačok prsta. Keď si kupujete optické príslušenstvo, tak takého veci nechcete zažiť. Jednalo sa o vrátený tovar? Otvoreny tovar? Vystaveny kus? Pár dni pred dovolenkou som to už neriešil, inak by som tovar vrátil. Optiku kupujem zasadne osobne v kamennej predajni. Toto bola výnimka a tak to aj dopadlo. Sklamanie, nakoľko obchod mal dobre recenzie.
    • Krabička so sadou na čistenie bola takisto už otvorená, papierový obal bol po stranách roztrhnutý. Nakoľko sa nejednalo o optiku ani elektroniku, je to akceptovateľné.

Obchod pôsobil profesionálne, takisto telefonická konzultácia bola v poriadku. O to viac mrzí dodanie zle zabaleného filtra s odtlačkom prsta a dojem z predajne sa bohužiaľ pokazil. Verím, že táto spätná väzba pomôže k zlepšeniu.

Reakcia obchodu Mini-Max.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť, škoda, že ste nám nedali vedieť hneď po prijatí zásielky, vedeli by sme to expresne vyriešiť ešte v ten deň. Aj keď už ubehol mesiac od doručenia tovaru, sme ochotní situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Zásielka sa pravdepodobne poškodila pri preprave, filtre majú zaplombované krabičky, neotvárame ich, aby sme sa presvedčili, či filter vo vnútri je v poriadku, krabičky k filtrom sú väčšie ako filtre, preto v nich filtre hrkajú, keď s krabičkou zatrasiete.
    Z nášho skladu odchádzajú krabičky v poriadku, ako sa k nim však správajú kuriéri počas doručovania, to nevieme ovplyvniť.

V prípade záujmu nás kontaktujte a dohodneme sa na riešení.

stojan prišiel v poriadku ale je to nekvalitný tovar, skrutky na upevnenie nosnej tyče sú krátke, na jednom stojane po odskrutkovaní krídlovej matice skrutka zapadla do tyče stojana, takže sa nosná tyč nedá nasadiť lebo skrutka stále zapadáva do tyče stojana a tým, že sú skrutky krátke nedá sa nosná tyč upevniť, pre ostatných kupujúcich moja rada "nekupujte v tomto obchode"

Reakcia obchodu Mini-Max.sk

mrzí nás, že nie ste spokojný s tovarom, samozrejme výrobná chyba sa stať môže, aj keď sme doteraz problémy so skrutkou nezaznamenali. Túto chybu nebolo možné odhaliť bežnou kontrolou pred odoslaním tovaru.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky, tovar Vám bez problémov vymeníme za nový kus.

• Tovar je nepouzitelny. Folia nedrzi na stavovom displayi 5dmk4

Reakcia obchodu Mini-Max.sk

ochranné sklíčka a fólie treba inštalovať podľa priloženého slovenského návodu. V prípade záujmu sa môžete kedykoľvek zastaviť v našej kamennej predajni v Bratislave, vieme Vám bez problémov pomôcť s ich inštaláciou, keďže tieto ochranné fólie sami používame na našich fotoaparátoch.

• Pan co predava v predajni a to nebolo zrejme prvy krat mi predal uz pouzity tovar ,ktory som si vsimol az doma.Konkretne sa jedna o cistiace pero na optiku. Nemam moznost to dokazat a hl.nemam tolko casu stale chodit v tejto predajni nieco reklamovat. Zrejme som v tejto predajni bol naposledy.

Reakcia obchodu Mini-Max.sk

Dobry den, doteraz sme ziadnu podobnu staznost na tovar neriesili. Nakupovali ste u nas na predajni uz viackrat a ziadnu staznost na tovar ste nepodali. Predavame iba novy, nepouzity tovar, o com sa mozete pri osobnom nakupe vzdy sam presvedcit. Tovar na predajni si mozete pred kupou dokladne skontrolovat. Akykolvek problem sme vzdy ochotni riesit, ale treba nas priamo kontaktovat.
    Vzniknuta situacia nas mrzi a verime, ze sa este uvidime na predajni.

S pozdravom,

Martin Lukac

Zdravím. Kúpila som si knihu. Čakala som niečo pestré. A nie akty z roku komunistov! Knižku môžem vyhodiť. Je mi nepotrebna! A strany na nej boli pokrčené.

Reakcia obchodu Mini-Max.sk

Dobry den, mrzi nas, ze nie ste spokojna so zakupenou knihou. Ako obchod vsak nevieme ovplyvnit jej obsah a kazdemu sa paci nieco ine.
    Kazdy problem vieme vyriesit, je potrebne nas vsak kontaktovat.

• Dorucenie vcas

Po objednani tovaru ste mi oznamili, ze je posledny kus na sklade a kedze je poskodeny, na dorucenie by som mal pockat este tyzden, nasledne ste oznamili ze vam nedosiel na sklad ten typ, a chceli ste mi poslat iny, ktory mi nevyhovoval, tak som zrusil objednavku.

Reakcia obchodu Mini-Max.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Keďže tovar nebol skladom, ponúkli sme vám drahšiu a kvalitnejšiu alternatívu za rovnakú cenu, ale tú ste odmietli. Mrzí nás, že sme vzniknutú situáciu nevyriešili k vašej spokojnosti.

• široký sortiment
    • ochotný personál
    • komunikácia

Objednal som tovar z eshopu, ale žiaľ tento tovar nemal obchod na sklade a vraj ani v najbližších mesiacoch nebude. Neviem potom prečo daný produkt je v ponuke (hoci aj dostupnosť tovaru je označená "Na dotaz") ale ak nemá byť tovar dostupný v najbližších x mesiacoch, nemal by byť v ponuke vôbec.

Reakcia obchodu Mini-Max.sk

Dobrý deň, o nedostupnosti tovaru ste boli informovaný už počas vytvárania objednávky v eshope. Následne sme vás korektne informovali aj hneď po prijatí objednávky, že tovar je momentálne nedostupný a boli vám ponúknuté podobné alternatívy produktu.
    Tovar máme stále v ponuke, pretože je veľmi obľúbený a čaká sa na jeho opätovné naskladnenie u distribútora. Žiaľ, z času na čas dochádza pri niektorých produktoch k výpadku v dostupnosti, ktorá je ale len dočasná.
    Ospravedlňujeme sa za prípadné vzniknuté komplikácie a ďakujeme za pochopenie.