• Dlhá doba dodania

Da sa celkom uvidím podľa tovaru keď príde.

dva krát som písal email, že kedy mi bude dodaný tovar-žiadna odozva.
    tel.číslo vypnuté, šťastie pre mňa že som neplatil za tovar vopred prevodom z účtu,
    neviem, či by som peniaze ešte niekedy videl

• Ziadne

• Ťažko povedať čo ale ako vidim aai vám šibe keď 2% dorazil tovar do 10dní keď každý tu piše že ani nekomunikuje tak nwm ako mohol niečo odoslať
    • Všetko

NEOBJEDNAVAJTE A DUPLOM UŽ NEPLATTE VOPRED

• Ťažko hovoriť o nejakých výhodách, keďže mi zatiaľ nebolo doručené to, čo som si objednal.
    • Nedodržanie dodacej lehoty, ktorú obchod prisľúbil, nulová komunikácia ohľadom stavu zásielky

(_._)

• Dodací termín a komunikácia s personálom

NEOBJEDNAVAT, JE TO FAKE

• nic
    • vsetko

absolutny nezaujem komunikovat. tovar nezaslany ani po 12 dnoch od objednavky. telefonicky kontakt nefunlcny. ojebavac. neobjednavat. tie pozitivne recenzie si tu pise pravdepodobne sam. ak vam dotycny neposlal tovar napriek jeho vyplateniu zvazte podanie oznamenia za majetkovy priestupok.

• absolutny nezaujem odpovedat na mail. po zaplateni sumy za tovar cakam uz 12 den na zasielku a zatial memali ani ochotu mi odpovedat na mail ci vonec zasielku poslali alebo nie. otrasny obchod

• Asi žiadne kedže tovar mi nebol doručeny
    • komplet všetko

nekupovať a neposielať peniaze..

• Ako kazdý bežný internetový obchod
    • Hodnotenie prišlo skor ako tovar ktorý mimochodom ešte neprišiel.
    • Slubujú dodanie do 48 h- 6 dní a po desiatich dnoch stale nic a to mal byť darček.

Sklamanie.

• Tovar som objednala a nebol mi doručený, telefón na stránke nie je na e-maily neodpovedajú. Určite neodporúčam!

• Nedvíhaju a neodpovedajú na mail

29.2. 2016 som objednal balík, potvrdzovací mail prišiel no balík nie, zákaznícka linka 0 bodov, mail to isté.

Vďaka za nič

• objednávka číslo: 2016020026
    • 25dní nedodané
    • žiadna komunikácia o stave odjednávky
    • žiadne info o odoslaní tovaru, nedostupnosti
    • žiadne info o stave objednávky na stránkach ani v pošte.

• Komunikácia

Neodpovedajú mi na email, tovar som si objednala pred 11 dnami a este sa mi ani len neozvali..

• NIČ!!!!
    • VŠETKO!!!

JE TO PODVODNÍK NEOBJEDNAVAJTE

• Nic
    • Ziadna komunikacia

Nieje co hodnotit
    Tovar neposlali, neposlali ziadny mail o potvrdeni objednavky
    Nebola sanca sa dovolat.

• nízke ceny
    • objednáte, len automatická odpoved o prijatí objednávky, potom ziadna komunikacia a tovar nechodi a nechodi

neodporúčam, obchod okrem automatickej odpovede o prijatí objednávky nekomunikuje, neviete v akom stave je vasa objednavka, prejde 10 dni a nemate ani tovar a ani ziadne informacie o stave objednavky

• nespolahlivost, chyba platit vopred, tovar nedodany

nic nekupovat

• prehľadná stránka
    • všetko ostatné, žiadne potvrdenie o prijatí platby, tovar nedodaný ani po 16 dňoch, na emaily neodpovedajú, telefon nedvíhajú. takže som bez peňazí a bez tovaru.

s obchodom som maximálne nespokojná nikomu neodporúčam, nikdy odtiaľ už objednávať nebudem