• preverujte si eshopy
    • pozor

pozor na tychto teenagerov s vyrazkami ! zakladaju si stale nove a nove podvodne e-shopy ! teraz okradaju na finesso.sk

• Ojebavaju. Zaplatil som a doteraz neprisla objednavka

• Tento eshop nedodáva tovar.
    • Po obdržaní platby pošle automatický mail o zaslaní tovaru.

Pri mailoch reagoval raz, že prešetruje na pošte tovar.
    Potom už žiadna odpoveď.
    Tovar na eshope len v nízkej hodnote, pravdepodobne aby ho nikto nežaloval za podvod

Prišlo mi potvrdenie, že moju objednávku dostali, odvtedy žiadne informácie, ani odpoveď na môj e-mail, ani tovar. Nič. Pritom na internete mali uvedené, že tovar je na sklade a doručia ho do 48 hodín. Vôbec neodporúčam.

• Tovar po 6 tyzdnoch stale nedorazil, na mail ziadna odpoved a telefonne cislo docasne nedostupne...

Dobry den,

Tovar som objednal a zaplatil 23.6. a stale mi nebol dodany. Podla reakcii ostatnych je zjavne ze ide o podvod.

Viete mi niekto poradit ako je mozne danu situaciu vyriesit ?

• !!!!! NIČ !!!!!
    • Obyčajný podvodníci.
    • !!! Nič si od MEEGIO neobjednávajte !!!
    • Obj. zaplatená 26.6. do teraz bateria nedorazila.
    • Podávam trestné oznámenie...

Obyčajný podvodníci.
    !!! Nič si od MEEGIO neobjednávajte !!!
    Obj. zaplatená 26.6. do teraz bateria nedorazila.
    Podávam trestné oznámenie...

• Objednavku som uhradil 27.6. a po viac ako 2 tyzdnoch stale nie je dorucena.

PODVODNÍCI!!! Peniaze prijali, tovar neodoslali a nekomunikujú!!! Nikdy viac!!!!!

Moja objednávka bola potvrdená mailom, rovnako aj prijatie platby. Avšak neobdržal som email o odoslaní tovaru a ani tovar. Sú to už 3 týždne.
    S odchodom som skúšal komunikovať mailom 2 krát no bez odpovede. Telefonická komunikácia nie je možná keďže číslo uvedené na stránke ako kontakt nefunguje. Rovnako nefunguje ani číslo ktoré je uvedené v podpise potvrdovacich mailov.

• Falosny obchod

Obycajny podvod. Obchod neexistuje.

• nekomunikujú, tovar nedorazil

Vrchol neserióznosti, neobjednávajte tu nič. Trestné oznámenie, alebo mu niekto rozbije hubu... no a Heuréka, hanba! Tento obchod tu dávno nemal byť.

• Žiadna komunikácia
    • Problém s tovarom
    • Nevrátili mi peniaze

Dňa 22.06.2017 som zadal a zaplatil objednavku.
    Dňa 27.06.2017 som sa emailom informoval k objednávke bola mi doručená ospravedlňujuca odpoveď s menším interným problémom. Na základe tejto odpovedí som zrušil objednávku s požiadavkou na vrátenie financií. Dnes je 10.07.2017 a ešte stále som nedostal peniaze tovar a ani vyjadrenie ohladom ďalšieho postupu.
    Určite nedoporučujem.

• Nedoručený tovar, platila som vopred, nemám ani peniaze ani tovar uplynulo 21 dní.

• objednávka zaplatená, tovar nedodaný, telefóny nezdvíhajú alebo sú vypnuté a na maily nereagujú

PODVODNÍCI !!!!!! NEODPORÚČAM

• PODVODNICI !!! Zaplatil som a nic ..

Cele zle

• Čistý podvod. Pozor!!!!! Neobjednávať!!!!! Po zaplatení cez účet viac s vami nekomunikujú.

• Dobre ceny !!
    • Doprava. Za malo € inde stoji okolo 3,5 €

Veľmi dobry dojem

• nedoručený tovar
    • žiadna komunikácia

Ubehlo 10 dní od zaplatenia mojej objednávky - batérie do mobilu stále mi neprišla žiadna pošta, už týždeň sa snažím dovolať na dve mobilné čísla, ktoré na tento obchod mám a sú vypnuté, písala som aj mail a nikto sa mi neozval! Nemám ani tovar ani peniaze. Žiadam o vysvetlenie. Michaela

• žiadna výhoda, pan Mikula je klamar a podvodnik, napise Vam po 2tyzdnoch nedodania tovaru, ze Vam da 20%obch.zlavu, no tej ako aj tovaru sa nedockate, a uz sa s nimi nespojite - rychlo odtialto prec, su to smejdi
    • žiadna kumunikacia, uplna ignoracia, nedodanie tovaru po viac ako 1mesiaci, neprofesionalita, cele zle, v ziadnom pripade nedoporucujem
    • ZIADEN TOVAR ANI PENIAZE
    • NULOVA KOMUNIKACIA
    • NEVRATIA PENIAZE, nemate ani tovar
    • RYCHLO ODTIALTO VSETCI PREC!!! CELE UPLNE ZLE!!!

MEGGIO - CELE ZLE, v ziadnom pripade NIC odtialto neobjednavat, nepride Vam tovar, nevratia Vam peniaze, nespojite sa s nimi, vypnute oba mobily na p.Mikulu, neodpovedaju na maily !!!POZOR - nedajte sa nachytat!!!