zrusili moji objednavku a nedali mi ani vedet.

Reakcia obchodu medvidek

Zboží jsme odeslali 06.08.2018. Číslo zásilky: 20790511380. Balík nikdo nepřevzal a zboží se vrátilo zpět prodávajícímu.

• Prehľadný e-schop
    • Rýchle vybavenie objednávky

• Rychle dodanie
    • Zla komunikacia
    • Tovar mi bol doručený ale chyba nanoznik ku kociku ktory mal byt súčasťou balenia
    • Dovoláte sa len na české cislo

Reakcia obchodu medvidek

Moc se omlouváme za vzniklou situaci. Zboží jsme nekontrolovali. Chybějící nánožník samozřejmě vam zašleme. Po telefonickém hovoru jsme se dohodli na zaslání během týdne.

rychle dodanie, super cena

Tovar som si objednala 01/07/2018. 03/07/2018 som dostala email, že tovar bol odoslaný na prepravu s číslom zásielky. Keďže na webovej stránke PPL pod uvedeným číslom nebolo možné tovar sledovať, nakoľko tam nie sú žiadne informácie, kontaktovala som obchod aj PPL telefonicky 10/07/2018. PPL tvrdilo, že ste mu tovar neodovzdali a neochotný pracovník obchodu tvrdil, že PPL si tovar nevyzdvihol. Sľúbil, že to preverí a kontaktuje ma.

Do dnešného dňa (24/07/2018) som neobdržala ani tovar, ani žiadnu informáciu o vybavení veci. Z uvedeného dôvodu som objednávku zrušila. Služby tohto obchodu už nikdy nevyužijem. Nie len že bol problém s doručením tovaru, ale komunikácia zo strany zamestnanca obchodu bola neprofesionálna a neseriózna.

• Rychle dorucenie, prijatelne ceny, vyborna komunikacia

V tomto obchodíku som nakupovala 1x a som nadmieru spokojná. Na SK mi v kazdom obchode povedali ze dodanie kocika trva 4-6 tyzdnov a farba kocika ktoru chcem sa uz neda zohnat a v tomto obchodiku ju mali okamzite k dispozicii. Kocik mi uz prisiel v poriadku takze sa tesime na kocikovanie....

• Na Heureke mi naslo tento obchod ked som hladala kocik o ktorom mi bolo v jednej predajni povedane,ze uz ho nevyrabaju. Tak som volala do obchodu ci ho este maju a vedia mi ho dodat. Velmi rychlo mi dali vediet,ze kocik mi vedia do tyzdna dodat a tak aj bolo. Dnes som ho konecne poskladala kedze som bola odcestovana a som spokojna :).dakujem

• S nakupom v dano e-shope som velmi spokojna, pred nakupom som sa este cez infolinku informovala ohladne nejakych drobnosti, odpoved som dostala velmi rychlo. S tovarom som nadmieru spokojna, tiez mi bol doruceny rychlo, ziadne cakanie 2-3 tyzdne. Obchod mozem len odporucat!!!!

Prijemna a rychla komunikacia cez mail. Dodanie tovaru do par dni, prehladna stranka, prijatelne ceny.
    Obchod na 100% odporucam!!!

• Rýchle dodanie tovaru.

• Rychle dodanie, maximalna spokojnost

• Výborne ceny
    • Komunikácia
    • Rýchlosť dodania

Veľmi milé prekvapenie. Určite odporúčam. Maximálna rýchlosť, výborná komunikácia.

• Celkom lacný, výhodné zľavy a ponuky
    • Troška dlhšie čakanie

• Cena v porovnani s inymi obchodmi
    • Stranky neprehladne
    • Uviedla som v poznamke objednavky ze mam zaujem o tasku a bola idignorovana.ani len mail ze nie je mi neposlali.
    • Tovar mal prist do 3 dni a prisiel za 5. Ale to je skor chyba prepravcu a nie ich.

Výborne vybavenie objednávky. Objednávka mi bola doručená do 3 dní od objednania.

Výborná kvalita za dobrú cenu.

• Na internetovej stranke maju zverejneny tovar ktory niesu schopny dodat

• Rychle dodanie,vsetko v poriadku

• Dobrá komunikácia.

• Časť objednávky dodana do týždňa
    • Nedodany objednaný tovar
    • Nekomunikujú
    • Zavádzajú

Fusak,ktorý bol objednaný nebol dodaný, ani ma neinformovali z akého dôvodu, pritom V emaili prišlo, že odosielaju.po emaili som sa dozvedela,že nemajú farbu na sklade a pošlu aké majú,po urgenciach žiadna odpoveď, tovar objednaný nedodany,Nekomunikujú, neodporúčam!

• Rýchla komunikácia.
    • Rýchle doručenie tovaru kuriérom.
    • Kvalitný, originálne zabalený tovar.