Oceňujem ochotu a profesionálny prístup k zákazníkovi.Jediný obchod ,v ktorom mi vedeli dodat náhradné diely do mrazničky Siemens.Dodanie kuriérom,platba na dobierku,žiadne zálohy vopred a podobne.Dokonca bez poštovného

• Profesionalita, príjemné vystupovanie, dobré ceny
    • rýchle dodanie

Odporúčam , dobrá cena a rýchle dodanie, príjemná komunikácia so zákazníkom....

• Odporúčam.

Veľmi spokojná a perfektný prístup k zákazníkom.

100% spokojnost

• Rýchle dodanie , spokojnosť.. doporučujem

Najbližšie určite opäť nákup u vás

• rýchle dodanie a ochotný prístup, určite len doporučujem

Všetko super

• Dobrý obchod
    • Príjemný a ochotný personál
    • Ochota vždy dobre poradiť
    • Nič nemám výhrady

Odporúčam všetkým

• Tovar skladom, super rychle dorucenie, bezproblemovy nakup
    • Ziadne

Odporucam

ok

• široká ponuka produktov značky Durgol, ktorú inde nenájdete
    • nízke ceny
    • šikovný a ochotný personál
    • rýchle doručenie

Výborný e-shop, s ktorým som nikdy nemal ani ten najmenší problém. Každému odporúčam vyskúšať ich služby.

• Všetko po ruke, solídne ceny, expresne doručenie a doprava už nad 50€ v cene... čo je úžasné
    • Nič

Cena, rýchlosť a priehľadnosť

• rozsah materialu aj doplnkoveho
    • rychlost vybavenia
    • prijemne prostredie a komunikacia
    • neviem

prijemne prostredie
    prijemny a ochotny pracovnik
    odporucam

• Super e-shop

Výborný nákup, tovar co inde nebol dostupný, tak tu v e-shope skladom. Doručenie rýchle. Ochota predávajúceho + rada a ponúka doplnkového tovaru.

prijemne vystupovanie, ochota pomoct a ustretovost, super servis ci uz pri predaji alebo po, rychle dodanie tovaru a hlavne dostupnost vidiet tovar fyzicky na predajni, my sme domacnost kompletne vybavili bez problemov

• Žiadny problém.

Super rýchlo vybavená objednávka.
    Doručené na druhý deň.

• Odporúčam ... max spokojná

Super

• Môj prvý nákup - prebehol rýchlo a bezproblémovo.
    • Nič.

Doporučujem.

• Kvalitné spotrebiče
    • Mimoriadna ochota predajcu(dnes sa to už nevidí)
    • Spotrebiče je možné vidieť funkčné zapojené(aj tie drahšie)

Do tohto obchodu som zamieril až potom ako som sklamaný odchádzal zo sieťových obchodov.
    Obchody v sieťach sú síce pekné ale ak chcete niečo kvalitnejšie a drahšie predajcovia vám to nevedia dodať, nedá sa to vidieť, nerozumejú danej problematike a ak Vám to chcú objednať tak vás posadia za počítač a ukazujú vám to rovnako ako si to doma môžem pozrieť v e-shope. A presne toto sa mi nepáči a som rád že som našiel firmu ktorá sa ešte stále správa inak.

• Rýchla komunikácia
    • Všetko prebehlo v poriadku

Odporúčam

• Milé jednanie,rýchle dodanie a ústretový kurier

Bola som naozaj spokojná pri komunikácii,môžem odporučiť