• Slovensky vyrobca
    • Vyborna cena cez vypredaj
    • Rychle dorucenie

Nemam co vyknut, zvycajne tycinky nakupujem v supermarkete a tentoraz sa naskytla prilezitost priamo u vyrobcu...chutovo su skvele,zlozenie maju dobre...odporucam

všetko OK

• rýchle vybavenie objednavky

Kvalita a chutnost vyrobkov je predpokladom k mojmu opatovnemu nakupu

• velmi rychle dorucenie
    • kvalitne zabalene
    • velmi chutne pridukty aj pre ludi ktori nevyhladavaju presne proteinove veci

• Rychle vybavenie

• Musela som sa trepkať do Chlpáča

max.spokojnosť s produktami ako aj samotným obchodom

• Tovar objednaný 31.1. a bol mi doručený v nasledujúci den ráno ♥️

• Dobre produkty
    • Ziadne

Obchod odporucam,som spokojny

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Kvalitná komunikácia s predajcom v prípade vzniknutých problémov

Tovar mi nebol doručený, včera prišla SMS, že tovar bude doručený, bolo tam telefónne číslo na kuriéra, kde tovar nedorazil a kuriér nedostupný.

Reakcia obchodu Max Sport

Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti, ale kvôli okolnostiam v kuriérskej spoločnosti 123Kurier, s. r. o. naozaj mohlo prísť k dočasnému predĺženiu dodacej lehoty objednaných zásielok v našom eshope.

Je to veľmi zriedkavá situácia, ktorá nevznikla na našej strane a nevedeli sme ju ovplyvniť.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

• Dlha doba dodania, vôbec nepíšu kedy tovar dorazí

Reakcia obchodu Max Sport

Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti, ale kvôli okolnostiam v kuriérskej spoločnosti 123Kurier, s. r. o. môže prísť k dočasnému predĺženiu dodacej lehoty objednaných zásielok v našom eshope. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

Pred 7 dnami som si objednal tovar a zatial mi nebol doruceny

• Vyber produktov
    • Komunikacia obchodu
    • po zaplateni objednavkyvopred,platobnou kartou balik neodoslu,musite sa doslova doprosovat a posielat im doklad ze tovar bol uhradeny ,platil som 16.11 je 22.11 a tovar nemam ,ci boli sviatky ci nie v poriadku ale od pondelka do stredy 3dni to aspon uz mohli poslat.
    • Ziadne

Obchod odporucam

• Asi ziadna
    • Asi vsetky..pocnuc komunikaciou, az po dorucenie/nedorucenie...

Reakcia obchodu Max Sport

• rýchle vybavenie a dodanie objednávky

Velmi komplikovane vyhľadávanie a objednávka produktov a nulová komunikacia zo strany predajcu

• Výborná komunikácia, bezproblémová komunikácia, rýchle dodanie.
    • žiadna

• široký výber tovaru za super ceny
    • komunikácia
    • rýchla doprava

Tovar u výrobcu je lacnejší a ponuka je oveľa rozmanitejšia ako v obchodoch.