• Super cena
    • Rýchle vybavenie objednávky, ešte v ten deň.
    • Ochotní zamestnanci

Bol som prekvapený rýchlosťou vybavenia objednávky. Ešte v deň objednávky som bol kontaktovaný ,že si ju môžem vyzdvihnúť. Pri vyzdvihnutí tovaru, som sa rozhodol mimo objednávky zakúpiť tovar aj priamo na predajni. Potreboval som poradiť pri výbere a tu sa mi dostalo odbornosti. Tak to by to malo vyzerať v každej predajni.

• Super sortiment
    • Parádne ceny
    • Dobrá komunikácia

• Rychle vybavenie
    • Velky vyber tovaru
    • Mily personal ochotne poradili v dalsom vybere
  • Skvely obchod, z mnozstva tovaru LEGO si vyberu nie len deti ale aj dospeli.
    Objednany tovar uz cakal pripraveny na odber. Velmi mila a ochotna majitelka, velmi dobry pristup k zakaznikovi, tak ako to ma byt v kazdom ochode.
    Vrelo odporucam navstevu obchodu Maxov svet hraciek.

• Objednaný tovar bol pripravený na vyzdvihnutie presne tak, ako bolo dohodnuté.

Objednávam tovar cez www.stránku aj na osobné vyzdvihnutie, aj na zaslanie. Tovar bol vždy pripravený a aj doručený v termíne a bez problémov. Naviac pri osobnej návšteve predajne je to zážitok pre deti , ale aj dospelých. Sú tu všetky druhy LEGA prehľadne zoradené, neskutočný výber a ochotný personál.

• Vynikajuca dostupnost tovaru

Super personal, ktory na zaklade vlastných skúseností poradi vo vsetkych smeroch. Najlepsia predavacka aku som zazil. Zanietena, prijemna, s mojou dcerou komunikovala ako jej najlepsia kamaratka. Ked nakupovat lego, tak tu.... najlepsie osobne v Nitre. Dakujeme

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Transparentná komunikácia

• rýchle vybavenie objednávky a možnosť vyzdvihnutia priamo na predajni v Nitre

Milý, vždy ochotný personál.

• Tovar pripraveny na odber za par minut,uz v rovnaky den sa dal vyzdvihnut
    • Zavolali mi,ze tovar je pripravený k vyzdvihnutiu,nemusel som kontrolovat maily
    • Najlepsia cena

Krásny obchod , predávajúci sa vyznajú sú ochotný a milý takto by to malo vsade vyzerať

• Dobré ceny, rýchle vybavenie objednávky, milý personál
    • Veľmi dobrý obchod, moji vnuci ho milujú. Úžasná pani predavačka, ochotná, milá, úplne pozná túžby deti
    • Výhodou je, že je tu v meste a tovar si viem vyzdvihnúť

• Najlepší obchod s legom ☺️

veľký výber, super cena!

Rýchle dodanie, super cena

• Expresné vybavenie objednávky.
    • Najochotnejšia, milá pani majiteľka.
    • Výborné ceny.

Super jednanie, jednoduché vybavenie

Veľmi dobrá komunikácia, tovar mi bol doručený nasledovný deň. Vopred informujú o termíne a čase doručenia a to ešte aj pár minút pred samotným dovezením tovaru. Samozrejme odporúčam tento obchod aj ďalším zákazníkom.

• Pekné a kvalitné hračky