• Bohatý výber, našiel som tu kúsky ktoré sa nedajú už nikde zohnať
    • Rýchla mailová odpoveď

• Rýchle vybavenie mojej objednávky, a tak isto aj velmi rýchle doručenie

• rýchle doručenie

• Ceny, sortiment, rychlost dorucenia

• Tovar rýchlo doručený, majú veľký výber vôní, ktoré sa nedajú zohnať.Aj ceny prijateľné.
    • Asi komunikácia,ani telefón nikto nezdvihne.
  • Napriek prijatiu a potvrdeniu objednávky 3 ks Dioressence, a násl. úhrade 30.04. týchto troch kusov, až do 03.05. na moju urgenciu, kedy zásielku pošlete, nikto nevedel-neoznámil, že vlastne 3 ks nemáte, a či chcem
    jeden (??) !!!

Vazemy Boris B.,

obchod objednavku nezrusil, ako pisete. Objednali ste 3ks parfemu a mali sme posledny 1ks. Ten Vam bol odoslany a penazny rozdiel Vam bol obratom vrateny na ucet. A to vsetko v lehote, aky uvadzame na vybavenie objednavky. Tak si prosim nevymyslajte a nezavadzajte zakaznikov.

s pozdravom, MaxiParfumeria.sk

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia.

rýchle vybavenie objednávky, trošku mám problém s doručením, nakoľko som nebola na mieste doručenia. Tak čakám na zásielku.

• rychlost dorucenia vyborna

• Rýchle a spoľahlivé vybavenie

• spokojnosť

• Spokojnosť

• Výhodné ceny
    • Doručenie
    • Široký výber

Plusom je, že predávajú aj spreje aj deodoranty za dobré ceny, rýchle doručenie a dobre zabalené.

• Dobré ceny

S obchodom som spokojný tovar mi bol doručený do troch dní . Majú tu dobré ceny .

No polepsili sa...zatial ok

• tovar nikde, tel. číslo nikto nedvíha

S takýmto riešením objednávky som sa ešte nestretol.
    Po týždni od objednania žiadne info

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť.
    Objednávky vybavujeme do 7 pracovných dní, tak ako to uvádzame aj v našich OP.
    Naša infolinka funguje denne od 11:00 - 16:00 hod prípadne nás môžete kontaktovať emailom a odpoveď dostanete do max.hodiny.

S pozdravom, maxiparfumeria

Tovar, ktorý uvádzate ste mi sami zrušili, pretože ho údajne namáte na sklade. Neviem, prečo ste ho teda mali v ponuke,. Ponúkli ste mi iba jeden náhradný- nie tester, ale samozrejme drahší v originálnom balení. Konkrétne Rose Pivoine. Mal mi ho priviezť kuriér ešte v piatok 10.3. Aspoň podľa mailu to malo doraziť. Z neznámých príčin však ,bez vysvetlenia , mi nikto nič nedoručil. Tvrdla som kvôli tomu doma celý deň, pretože zavolať a upresniť termín som tak mohla akurát do neba. Takže to rozhodne nie je dobrá vizitka Vášho obchodu.

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť. Na stránke máme množstvo produktov nakoľko máme interné a externé sklady. Stane sa že sa produkty rýchlo vypredajú a na stránke sa jeho dostupnosť nestihne tak rýchlo aktualizovať.
    Kurierska služba bežne doručuje zásielku na ďalší pracovný deň, môže sa však stať že z nejakých dôvodov zásielku doručí v iný deň.
    Nie je potrebné však čakať doma zbytočne pretože kurier posiela sms aj email o tom, kedy bude zásielku doručovať a približne v akom čase.
    Naša infolinka funguje v čase od 11:00-16:00 hod prípadne môžete využiť aj emailovú komunikáciu ak sa s nami potrebujete skontaktovať a maximálne do hodiny počas pracovného času dostanete odpoveď.

S pozdravom, maxiparfumeria.

• Výhodné ceny
    • Široký výber parfémov

Plusom jw aj to že predávajú aj vzorky a robia aj odstreky parfémov, čo dokáže dosť pomôcť pri rozhodovaní sa výberu parfému.

• Najširší výber vzoriek

Chýba lacnejšia doprava cez Packetu