• rýchlosť, ochota po telefonickom rozhovore, doporučenie, upresnenie
    • -najlepšie podmienky
    • -prehľadnosť
    • profesionalita na telefóne
    • -ochota predať

- po mojej pozitívnej skúsenosti som obchod doporučil ďaľším
    - podobný tovar bol objednaný dvakrát s podobným efektom a pozitívnymi skúsenosťami

Reakcia obchodu maxdeal

Dobrý deň prajem,

ďakujeme pekne za pozitívne hodnotenie. Veľmi nás teší, že ste boli s nákupom u nás spokojný.

Želáme príjemný deň.
    Maxdeal.eu

• dobre ceny

mozem len doporucit

• Široký sortiment RC modelov
    • Každý týždeň novinky a zaujímavé akcie
    • Dobrá komunikácia a ochota poradiť
    • Výborné ceny v porovnaní s konkurenciou

Na obchod som narazil pri hľadaní modelu RC auta, upútala ma cena tovaru a výber rôznych modelov. Stránky sú prehľadné a vyberie si naozaj každý, určite to nebol môj posledný nákup. Takisto doprava zdarma nad 75€ je úžasná.

• Rychlost a ustretovost
    • Ziadne

Odporucam vrelo

• Skvelé ceny na SVK trhu
    • Dobrý prístup predajcu
    • Ochota pri zvolení vhodného modelu pre moje potreby

Obchod som objavil cez vyhľadávač, po porovnaní cien dronov s konkurenciou som neváhal a dron si objednal. Doručenie bolo bez problémov a zásielka obsahovala presne to, čo som si objednal. Vrelo odporúčam.

• rychla odozva
    • komunikacia
    • vyber

Kupoval som drona no nevedel som ktory vybrat. Po komunikacii s predajcom mi ochotne poradil ktory si vybrat podla mojich poziadaviek s co najlepsiou cenou. Drona si neviem vynachvalit jednoznacne obchod odporucam.

• Rozumné ceny a rýchle doručenie

Odporúčam

• Prehľadný obchod.
    • Dobré ceny.
    • Príjemná komunikácia s predajcom.

Obchod vrele odporúčam.

Odporučam